در تاریخ 1 ژوئن زنان تنها باشگاه اجتماعی و coworking فضا بال به اشتراک گذاشته Instagram پست که به عنوان خوانده شده “Black Lives Matter” در پررنگ و زرد و حروف. گرافیک گریه به دور از هزاره صورتی و خاموش تن که در تعریف بال زیبایی از آن برای اولین بار افتتاح شد در سال 2016 اما پیام فرستاده و در همبستگی با “معترضان که در حال قرار دادن صدای خود و بدن در خط” بود و معمول تر از بال که توجه خود را به عنوان یک پیشرو فمینیستی فضا.

تبلیغات

“بال یک جانبه را محکوم همه نژادپرستانه و دولت-تحریم خشونت علیه سیاه جوامع” پست ادامه داد. “ما ایستاده با معترضان که در حال قرار دادن صدای خود و بدن در یک خط برای حمایت مبرم تغییر است که ما باید در این کشور است.” (پست نیز اعلام کرد که شاخه اهدا خواهد شد $200,000 برای, رنگ, تغییر, NAACP صندوق دفاع حقوقی و بروکلین وثیقه صندوق.)

این پست به پایان رسید در یک مبارز توجه داشته باشید: “ما عصبانی هستند ما عزادار و ما با شما هستیم. سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

سابق و فعلی بال کارکنان تماس مزخرف. در مصاحبه با ایزابل, 11 افرادی که به کار گرفته شده توسط شرکت ادعا آن پرورش, آب و نژادپرستانه و بدرفتاری در محیط کار و این که آن میرسد از هم اکنون-مدیر عامل سابق آدری گلمان را به تک تک اعضای فضا.

“اگر آنها مراقبت آنها را در لیست سیاه کاربرانی که بی ادب بودن به ما و نژادپرستانه می گوید:” Johana Broughton سیاه سابق بال کارمند که مشغول به کار در سوهو محل از ماه اوت سال 2018 تا او اجازه رفتن در فوریه 2019. “از آنجا که آنها به دنبال ما شبیه ما قرار است به خدمتکار.”

زنان سیاه و سفید ساخته شده اند بال. آنها اتوبوس, جداول, قهوه, شستن ظروف, نگه داشتن فضای مرتب و ریختن شراب برای زنان است. و آنها انتظار می رود به آن را تمام انجام در حالی که آرام و نامرئی مبادا آنها دور تراشه در بال صورتی زیبا شهرت به عنوان یک زنان تنها بهشت است.

زنانی که مشغول به کار در جناح های مختلف مکان از جمله نیویورک و لس آنجلس و شیکاگو و بوستون تمام گفته ایزابل یک داستان مشابه: پایین تر از سطح کارکنان معتقد بودند آنها را ضعیف و در حالی که این شرکت به نظر می رسد ارزش آن سفید اعضا و کارکنان بال درمان آن سیاه و Latinx کارکنان با تحقیر. هر دو کارمندان فعلی و سابق صحبت با ایزابل در مورد نژادپرستی نظاممند مدیریت ضعیف و فرهنگ ترس آنها با تجربه در شرکت و تهدید آمیز nondisclosure موافقت نامه که در سمت چپ بسیاری از بیش از حد نگران به صحبت کردن در مورد تروما آنها را تحمل.

ایزابل فرستاده نمایندگان جناح دقیق درخواست برای اظهار نظر در مورد این اتهامات از تبعیض که آنها را نه به طور مستقیم پاسخ می دهند. به جای آنها ارسال یک ایمیل فرستاده شده به اعضای دیروز که گفته بودند “با تمرکز بر چگونه ما حرکت رو به جلو و بازسازی یک جامعه امن تر است که یک کسب و کار پایدار و حق ریشه مورد نیاز برای ماموریت در دست است. ما می خواهید برای دریافت با برنامه های ما از آوردن زنان با هم برای خوب بیشتر است.”

اما زنان واقعا ساخته شده بال و آنها آماده به اشک همه را.

اتهامات نژادپرستی در بال جدید نیستند. در ماه اوت سال 2019 زورا گزارش داد که دو سیاه بودند مواجه با یک مهمان بیش از یک نقطه پارکینگ در جناح غرب هالیوود محل سیاه اعضا داده شد یک وعده غذایی رایگان از طریق عذرخواهی. در ماه مارس در نیویورک تایمز منتشر عمیق شیرجه رفتن به بال رشد و رشد سرخوردگی در میان کارکنان که به طور منظم تجربه بازی گاه به گاه نژادپرستی از اعضا و کارکنان به طور یکسان (“One [سفید عضو] چشم عکس هیئت بال کارکنان و گفت: ‘بسیاری از رنگ های دختران است که در اینجا کار می کنند.'”). اما با توجه به ایزابل را از منابع اعماق نژادپرستی و استثمار و بی توجهی بزرگتر از این دو داستان است.

“این واقعا تکان دهنده است که آنها ترویج تمام این مسائل و پرتاب آنها را در چهره ما است که آنها را زمانی که آنها واقعا نمی می گوید:” Tahira جارت که مشغول به کار در این شاخه از دسامبر 2017 تا زمانی که او را ترک در ماه اوت سال 2018 است.

برای جارت شغلی در بال کمی از رویا به حقیقت می پیوندند. “من واقعا به دنبال به جلو به کار در یک فضایی مانند بال این مکان جادویی که در آن همه این زنان فمینیست خواهد پرسه زدن” جارت می گوید.

اما سحر و جادو به تن کردن سرعت. آن زمانی آغاز شد که او نقل مکان کرد و از میز جلو از بال Dumbo محل به پشت خانه. او رفت و از fluffing بالش و ارائه مهمانان آب به صرف بیشتر از روز خود را انجام می دهند مواد غذایی دبستان و شستن ظروف. این حرکت احساس مشکوک به جارت او می گوید: اما آن نبود dealbreaker: حداقل او را به ارتباط برقرار کردن به عنوان بسیاری با اعضای دیگر که او می گوید بودند ناخوشایند. و او مطمئن بود توسط یک مدیر که او در آینده در این شرکت است.

با توجه به جارت او مدیر پیشنهاد کرد که در یک موقعیت در بال شرکت (persian) شناخته شده به عنوان HQ شد و در دسترس او اگر او نمایش داده می شود به اندازه کافی سرسختی است. بنابراین جارت prepped: وقتی که او نبود سیم کشی جداول او می گوید: او در حال توسعه یک رویداد هماهنگی بشه. هنگامی که بال بود که به دنبال استخدام کارکنان از درون به کار و آموزش در آینده خود, لندن, محل, جارت شروع به پریدن کرد در این فرصت با استفاده از تابعیت دوگانه و گذرنامه به عنوان یک نقطه فروش. او بارها و بارها گفت که یک فرصت بود برای او در انتظار از جمله احتمالا لندن, محل, اما می گوید او داده شد طفره توسط مدیران و منابع انسانی است.

“آنها شستشوی مغزی ما را به فکر که وجود دارد امید” جارت می گوید. آخرین کلش برای جارت بود که او گفت: همکاران او که او تا به حال برای رفتن به بیمارستان یک روز پس از سقوط بیمار است. جارت می گوید یک مدیر منفجر تلفن خود را در تمام طول روز goading او را به ارائه یک دلیل که چرا او نبود در کار.

جارت در نهایت به او گفت چه می گذرد: او فقط یک سقط جنین. پیام او دریافت شده از مدیر خود را, او می گوید: کمتر از تشویق. جارت نبرده پاسخ: “من واقعا متاسفم که شما از طریق این… اگر شما نمی آیند با ما تماس بگیرید. آیا منتظر نیست بیش از حد دیر است.” او روز بعد ترک.

جارت و چند تن دیگر از کارمندان در سراسر بال محل می گویند که آنها هرگز موفق به در نظر گرفته شود چیزی بیش از “کمک کند.” بسیاری از کارکنان که کار مشاغل خدماتی در بال های غیر سفید به طور خاص سیاه و سفید در حالی که آنها می گویند اعضای گران شبکه های فضایی بودند عمدتا سفید.

و آن را صرف فراتر رفت و برداشت.

“یک عضو شد با مهمان و مهمان بود” آه ما باید حرکت ما صفحات?'” می گوید: رز مک آلیس سابق وست هالیوود بال کارمند که مانند بسیاری از جناح کارکنان مشغول به کار به عنوان “فضا کارکنان” یک لبخند و موقعیت وظیفه با انجام انواع متفرقه مشاغل روز به روز از درود مهمان به خدمت قهوه و شستشو توالت. “این [عضو] بود” من هیچ هیچ ” و اشاره به سمت من و یکی دیگر از کارمندان و گفت:”این کمک به آن را دریافت کنید. هاهاها.'”

بی ادب, تحت عنوان اعضای سابق کارکنان می گویند شدند بخشی از کار در بال. سابق شیکاگو کارکنان عضو که نخواست نامش فاش شود می گوید که یک عضو پس از quibbled با یک سیاه نما کارکنان در مورد دستوری نادرستی از خود را ترجیح داده ضمایر: آنها/آنها. در یک ایمیل به ایزابل این کارمند سابق همچنین به یاد می آورد یک لحظه در طول ماه تاریخ سیاه زمانی که کارکنان تصمیم به صفحه عشق و بسکتبالبه نارضایتی از یک عضو.

“[او] تا به حال یک جا و شکایت به جلو میز کارکنان در مورد چگونه او را پرداخت نمی کند برای سر و صدا و انحراف از فیلم بود و او در تلاش برای گرفتن کار انجام می شود” کارمند می گوید. شب فیلم نمایش فیلم ها از ویژگی های منظم در هر بال محل.

Dionna Edmondson یک زن که مشغول به کار در سوهو محل در نیویورک می گوید که یک عضو از یک بار تا به حال هرگز خلق و خوی بیش از یک گلدان خالی قهوه است.

“من در گرفتن یک زن است و ما با داشتن یک گفتگو و این خانم می آید و مانند ‘شما بچه ها از قهوه'” Edmondson می گوید. “من دوست دارم خوب, به عنوان به زودی به عنوان من انجام داده و او را سفارش وجود دارد یکی دیگر از گلدان در—من با کمال میل آن را فقط به من یک دوم.”

این ظاهرا به اندازه کافی خوب نیست. که سفید بود گفت که او در عجله بود اما Edmondson می گوید: او در نقل مکان کرد. او گفت: این زن است که او تا به حال به پایان برخورد با مشتریان فعلی ،

“او انتقاد او در جام حذفی و دور پیاده روی” Edmondson می گوید. “کمی microaggressions مانند است که اتفاق افتاده است در همه زمان ها. مانند چه ؟ ناجور بیش از برخی از قهوه رایگان?” اما بال کارکنان می گویند آنها را تشویق به رویکرد اعضای یک “مشتری همیشه حق با” اخلاق بدون توجه به هزینه.

یک کارمند از بال بوستون محل گفته ایزابل که وجود ستون در بال که آنها به کار و زندگی می کنند به نام “Isms.”

“یکی از اولین و یکی که تاکید شد در اغلب موارد بود به نام “عشق تو عضو'” بوستون کارمند می گوید. “این اصل و گفت که اعضای اول از هر چیز و همه چیز ما است که به افزایش تجربه و سلامتی از اعضای ما در فضا است. این نوع همیشه ضمنی به ما که آمد در هزینه های ما.”

یکی دیگر از فضا کارکنان از شیکاگو که او نیز نخواست نامش فاش شود تأیید میکند این الگوی رفتار است. با توجه به کارمند محلی تاثیر گذار یک بار گفته ترک بال چرا که او احساس نمی امن در حضور یک سیاه کارکنان عضو که بخش خصوصی messaged او در مورد سفید خود را امتیاز. تاثیر گذار بود نیز گفت: به شدت بی ادب به سیاه و سفید و قهوه ای کارکنان. این کارمند نیز نشان داد که بال بنیانگذاران لورن Kassan تا به حال طولانی در تماس تلفنی با گذار پس از این حادثه است. Kassan نیست پاسخ به یک درخواست برای نظر.

هنوز هم سابق کارکنان می گویند پیام بيشتر روشن: درمان اعضای مطلق با احترام—چرا که بدون آنها پول نقد و اعتبار خود را بال نیست تیتر یک-ساخت شبکه و یا یک محل که در آن افرادی مانند هیلاری کلینتون, Gabrielle Union, و Greta Gerwig به مذاکرات و میزبان منحصر به فرد نمایش.

به عنوان اعضای خوار کارکنان مدیریت گفته بود کمی به دخالت. هر چند کارکنان می گویند که این شرکت نگهداری می شود یک فایل به اشتراک گذاشته شده در سراسر نقاط به نام “سیاست مجرم ورود” که در آن عضو بود که رفتار ضعیف شده بودند آن را به عنوان ممکن است خالی اکسل سند—کارکنان می گویند که در عمل به ندرت اگر تا کنون گرفته شده علیه اعضای فرود آمد که در این لیست است.

و یا مهمان که برای ماده—قوی سفید مهمانان است. هیچ مثال واضح تر از این از 2019 پارکینگ بسیاری حادثه در لس آنجلس محل.

Naima که مشغول به کار به عنوان معاون رئیس ستاد در بال و ترجیح میدهد برای حفظ نام خانوادگی او را خصوصی می گوید ایزابل که مدیریت در غرب هالیوود در ابتدا ممنوع متخاصم زن برای پارکینگ امر است. اما او ممنوع است.

“او گفت که او به خوبی متصل در غرب و هالیوود است که او را به بسیاری از مشکلات برای بال اگر او باقی مانده است ممنوع” Naima می گوید. “بنابراین به سرعت رهبری تیم گفت:” بیایید unban ، آنها را امتحان کنید نه به واسطه وضعیت آنها فقط معکوس تصمیم که غرب هالیوود تیم مدیریت ساخته شده چرا که آنها در معرض تهدید است.”

شاید بهتر وجود دارد تصویر از پویا بین اعضا و فضا کارکنان از یک سری از نظرات به Edmondson را Instagram پست از کارمندان سابق در مورد بهترین اتاق به گریه در حالی که مشغول به کار در مکان های مختلف. “و این است که ما اتاق پمپ برای مادران جدید” یکی نوشت دادن یک مدل تور فضایی. “اما من از آن استفاده برای خوردن ناهار من و گریه از آنجا که ما هیچ یک از کارکنان اتاق استراحت و زمانی که من سعی کنید برای غذا خوردن در فضا اعضا را آزار و اذیت من و یا به معنای واقعی کلمه سعی کنید برای گرفتن غذا از من این تفکر ایشان است.”

اما اتهام نژادپرستی و بدرفتاری نیست فقط وارد در برابر اعضا: 11 نفر من صحبت کرد گفت که فضا مدیران و افرادی که مشغول به کار در HQ بودند همدست در ایجاد یک سمی در محل کار برای کارکنان به ویژه برای زنان است. یک مدیر از لس آنجلس بال که نمی خواهید به نام در این داستان مدعی است که “اتهامات نژادپرستی در سفید رهبری و یا مربوط سفید اعضای […] پوشیده شده بود و نادیده گرفته شود.”

“فمینیسم سفید فکر کردن است که شما از آنجا که شما ایجاد یک زن از محل کار که همه مشکلات شما در حال حل” لس آنجلس مدیر می گوید. “وجود دارد یک امتناع و انکار به اذعان تقاطع ها از ظلم و ستم است که در ادامه به تاثیر می گذارد و دچار روان زخم کردن سیاه و سفید و قهوه ای و همکاران ما باید در Tاو بال. و این که چرا آن را بسیار سخت برای مردم به کار وجود دارد. حتی زمانی که آنها را در بالا بردن صدای خود را وجود دارد فقط این فرهنگ از سفید سکوت است که تداوم کل شرکت است.”

تلاش HQ به آدرس نژادپرستی این کارکنان می گویند شدند hamhanded و ناکارآمد است. با توجه به ایرلند دو سفید همکاران گرفتار شده بودند با استفاده از N-word. (او می گوید این دو در نهایت به سمت چپ بال برای نامربوط دلایل شدند و دیگر با شرکت در زمان اخراج توده آمار در ماه مارس.) پس از L. A. حادثه به خوبی معنی اما ولرم جلسات در مورد مسابقه برگزار شد که در هر بال محل بودند که از ارزش کمی به سیاه و سفید و قهوه ای فضا کارکنان.

اما شیکاگو محل بود و در مرکز چندین اتهام نژاد پرستی: در سپتامبر سال 2019 با توجه به کارمندان سابق پنج سفید مدیران به طور ناگهانی اخراج کارکنان پس از شکایت از نژادپرستی آنها تجربه شده توسط این مدیران از جمله اتهام استفاده از blaccents و حقه باز پاسخ به کارکنان که می خواست برای ایجاد یک Latinx باشگاه در بال—نبود شفافیت در مورد فسخ خود را. مواضع خود بودند خالی برای ماه خروج کارکنان—دستمزد کمتری کار می—انتخاب کنید تا شل.

علاوه بر این دو شیکاگو کارکنان گفت: ایزابل که کارکنان در ابتدا دریافت نمی FOBs کلیدی که به کارکنان دسترسی به ساختمان برای باز و بسته شدن شیفت. کارکنان اشاره به این که هر دو برابری موضوع و نگرانی ایمنی; یکی از سیاه کارمند گفته بود مورد آزار و اذیت توسط افسران پلیس در حالی که انتظار برای buzzed به داخل ساختمان.

“این شرکت به معنای واقعی کلمه قرار داده زندگی در خطر نیست به آنها دسترسی به ساختمان” یکی از کارکنان نوشت: از طریق e-mail. زمان بال بسته با توجه به covid-19, دو, سیاه و زنانی که مشغول به کار به عنوان آشپزخانه افتتاحیه و آرام هنوز هم دسترسی به کلید FOBs.

در ضمن شکایت توسط کارکنان در مورد تهدیدات به امنیت خود بودند صریحا نادیده گرفت. مک آلیس می گوید که یک مرد که ظروف شسته در غرب هالیوود محل به طور منظم ساخته شده است اظهارات موهن در مورد زنان و خشونت نسبت به اظهارات عجیب و غریب یک کارمند.

“هر زمان که ما در مورد شکایت ما جنرال موتورز می گویند:” او را از کامپتون, او یک مرد سیاه پوست در امریکا, او نمی داند بهتر” مک آلیس می گوید.

Carissa فلن سیاه و سفید عجیب و غریب فضایی کارمند در لس آنجلس محل می گوید که او را درک راه هوموفوبیا نرمال است در جوامع و او است که همدلانه به این واقعیت است که انسان واقعی ممکن است بسیار متفاوت تر از زنان سفید پوست است که اکثریت را از بال. اما او معتقد است داشتن حساسيت به هر اتفاقي ممکن است در بازی عذر عدم اقدام جدی.

او گفت: “بسیاری از افتضاح چیزهای بسیاری فقط توهین آمیز چیزهایی که برای بسیاری از افراد مختلف و در هر زمان آن را فقط یک کمی با کف دست زدن در مچ دست و در رفت” فلن مدعی.

در شیکاگو کارکنان می گویند که مدیران نیست به اندازه کافی محافظت از یک سیاه کارمند که در مورد شکایت دریافت اذیت و آزار جنسی از دیدگاه یک ایمیل حامل. “مدیران تضمین آنها دیگر نمی خواهد اجازه می دهد او را در ساختمان اما افسوس که هیچ چیز انجام شد و او ادامه داد: برای تکمیل و تحویل می گوید:” شیکاگو کارکنان است که نمی خواهم نام او منتشر شده است.

و در نیویورک, سیاه کارکنان تماشا به عنوان کمتر واجد شرایط سفید همکاران فرود آمد آرزو موقعیت. استخدام از درون نادر بود, آنها می گویند, به خصوص برای کاهش سطح کارکنان.

“سفید دختران هستند که در ترویج می گوید:” Broughton. “فقط رسیدن به. آنها هرگز حتی کار در این محل قبل از. آنها فقط رسیدن به. و ناگهان همه آنها رویداد منجر شود.”


جناح بنیانگذار و رئیس سابق اجرایی آدری Gelman ندارد به فکر می کنم در مورد پول است. در حالی که خود را در فضا کارکنان التماس او برای متوسط پرداخت برجستگی او مطرح سرد $118 میلیون دلار در بودجه است و به دقت ساخته شده آغاز فروتن امپراتوری پوشا دو قاره در فقط چهار سال. خبری که Gelman استعفا از مقام خود را به عنوان مدیر عامل شرکت بال در روز پنج شنبه صبح هنوز هم تعجب برانگیز بود.

در یک e-mail به دست آمده توسط تکنولوژی خبرنگار Kara Swisher, Gelman نوشت: “این تصمیم درست برای کسب و کار و بهترین راه برای آوردن بال همراه به دیر دوران تغییر می کند.” Gelman اعلام کرد که Kassan به عنوان به خوبی به عنوان بال ارشد معاونت بازاریابی, سلستین, Maddy و معاون ارشد رئیس جمهور از عملیات, اشلی پترسون را بیش از.

او ادامه داد: “این یک گام مهم برای ایجاد یک راه حل برای کسب و کار. این لحظه تماس برای نمایش گسترده از چه جناح خواهد بود و من نمی تواند احساس اعتماد به نفس بیشتری که در این تیم خواهد usher ما به آینده است.”

(گلمن پاسخ نمی دهند به ایزابل درخواست برای نظر; یک ایمیل به حساب او در بال بازگشت autoresponse که گفت که “آدری Gelman است و دیگر در بال” و با اشاره به لورن Kassan ایمیل برای “کمک های بیشتر.” دوباره Kassan پاسخ نمی دهند به ایزابل را درخواست دهید.)

من در وسط مصاحبه Broughton که خبر شکست. زمانی که من گفت که Gelman بود در بال او cackled. “آنها خیلی خنده دار” Broughton گفت. “آنها به معنای واقعی کلمه فقط اجرا می ترسم. آنها نمی خواهند به هر گونه مسئولیت را.”

Edmondson به توافق رسیدند.

“شما فقط رفتن به استعفا به عنوان یک پاسخ؟” Edmondson خواسته بی اعتقاد. “راه رفتن به دور و ترک هر کس دیگری با ظروف سرباز یا مسافر؟” او گفت که Gelman استعفا چیزی را حل نمیکند

“هنگامی که او شروع به گرفتن واکنش به جای اینکه رشد… این می شده اند به عنوان مثال کامل برای نشان دادن اعضای جمعیت زنان سفید که نگاه کردن به شما است که او می داند و حاضر است برای رفع این مشکلات,” او گفت:. “خود را به گه که اتفاق افتاده است در فضای کار و تلاش برای اصلاح آن است. که در آن است که همه شما تا به حال به انجام.”

Gelman نمی دریافت نمرات بالا از فضا کارکنان من به صحبت کرد. “راستش من کل تجربه در بال بود به طوری گفتن که در آن آدری اولویت هستند” شیکاگو کارمند گفت: ایزابل از طریق e-mail. “سرمایه, درآمد, پیشرفت سفید غنی و آسیا مبلمان.”

این Gelman شرح داده شده در این مصاحبه متفاوت از گلمان از کرک قطعات مورد او که به نظر می رسد در نشریات هر چند ماه اغلب نوشته شده توسط بال اعضای. حتی نسبتا امیز خوانده شده پرسش از مشروعیت یک فمینیست فضا در حال اجرا بر روی یک نخبه گرا مدل خو با درخشان تفاسیر از همیشه بلند پروازانه Gelman. اما در گفتگو با ایزابل فضا کارکنان توصیف گلمن به عنوان کسی که doggystile به عنوان کمک در هر حال حاضر و پس از آن در حالی که سایه کارکنان شستن چند ظروف و ساخت یک فنجان قهوه است. این فضا کارکنان می گویند که آنها مجبور شدند به رباتیک در Gelman حضور مبادا او متوجه هر چیزی از نوع. و در طی یک پرسش و پاسخ در شیکاگو کارکنان که در حال حاضر می گویند او ارائه ولرم پاسخ هنگامی که یک عضو ابراز نگرانی می کند که او اشتباه بود برای یک کارمند با یک عضو از جناح: او وعده داده شده را انجام دهید بهتر است به سختی یک قدم بالاتر لفظی “من شما را بشنود.”

اما آن را نه فقط در فضای کارکنان که خسته از گلمان سلطنت: در پنج شنبه, HQ کارکنان سازمان دیجیتال اعتصاب طولانی نیست پس از گلمان را اعلام. به نام بال رفتن آنها منتشر طولانی بیانیه ای در مورد Gelman خروج و “بی کفایتی و عدم مسئولیت پذیری” توسط جناح رهبری:

به عنوان کارکنان بال ما گفته شده بارها و بارها توسط رهبری ما است که ما یک ماموریت محور شرکت حتی به عنوان شرکت اقدامات همواره ثابت کند در غیر این صورت.در همبستگی با بسیاری از همکاران ما — گذشته ، حال و به ویژه در سیاه و سفید و قهوه ای مردم بدون آنها بال نمی خواهد وجود داشته باشد —به عنوان یک گروه متحد از کارکنان ما در حال شرکت در یک مجازی اعتصاب آغاز, امروز, دوشنبه, ژوئن 11, 2020.

ما نا امید و غمگین از بی کفایتی و عدم مسئولیت پذیری نشان داد و در وقت و زمان دوباره توسط جناح رهبری است. در سال گذشته ما موسسان اعتراف کرد که خود تعصبات کور نقاط جهل عمدی و آگاهانه تصمیم به اولویت بندی رشد منجر به ناکارآمد ساختار شرکت و تا به حال تاثیر بر روی عملکرد کسب و کار ما.

بدون شفافیت و روشن شدن مسیر برای رشد کارکنان این رهبری تصمیم گیری باید به طور نامتناسبی شکست خورده و در ادامه به شکست مردم رنگ در بال. یک نگاه سریع در رسانه های اجتماعی ما نشان می دهد چند دقیق حساب از سابق تیم فضای اعضای بسیاری از آنها سیاه و سفید و قهوه ای مردم مورد سوء استفاده آنها را تحمل ما در فضاها و عدم حمایت از آنها دریافت شده از جناح رهبری است. درک عمومی از بال است که در یک زمان تمام کم و به حق ،

این بیانیه گفت که Gelman استعفای کافی نیست برای حل این “سیستمیک” مشکل در بال, اما آن را به پایان رسید با یک خوش لحن تصور دوباره بال است که “عادلانه سود و نماینده ارزش و باعث می شود ما ادعا می کنند برای بالا بردن.”

هنوز هم بسیاری از کارمندان سابق نیست به امید بال تجدید بلکه سقوط آن به عنوان آنها ادعا نفاق از HQ مدیریت و اعضا در پی این ماسک کردن لحظه ای برای بال.

یک بسیاری از افرادی که در حال حاضر نقل قول را تمام کردن ایستاده در همبستگی با بدرفتاری از کارکنان ممکن است بدرفتاری توسط کارفرمایان خود را, اما همچنین تداوم نظام ظلم و ستم و بدرفتاری به بقیه از خود همکاران” بوستون کارمند می گوید. “را به عنوان اگر آنها نبودند آنهایی که همان است که ماre صحبت کردن به کارکنان خود را از رنگ.”

و برخی بر این باورند بال رفتن از دست رفته علامت گذاری به طور کامل. رقابت ابتکار به نام پرواز کودتا متشکل از سابق فضا کارکنان ادعا می کند که هیچ گذاشته و فضا کارکنان بودند مشورت قبل از بال راه رفتن به طوری که آنها منتشر شده بیانیه ای از خود:

به عنوان سابق فضا کارکنان صدای ما تجربیات و جمعی ما تروما شده است continusly حذف شدند و disissed بال روایت است. در مجموع ما با آن مواجه نژادپرستی و ضد LGBTQIA حرف از مدیریت HQ کارکنان و اعضای. ما در مواجهه فیزیکی و روانی خشونت در درون جناح های مختلف مکان و تبعیض هنگامی که در تلاش برای حرکت در داخل شرکت.

بال بود در ساخت این ایده که “امن و فراگیر فضا برای پیشرفت همه زنان و غیر دودویی افراد” و ما به طور مداوم دیده می شود مخالف دقیق از این ماموریت است. ما شایسته عدالت به صورت متعدد غیر قابل توجیه ختم ما همسالان و برای بسیاری از اعضای تیم که تا به حال به ترک فقط برای فرار از سوء استفاده.

اگر بال می خواهد برای ادامه به ادعا می کنند که سیاه و سفید زندگی می کند توجه به آن جامعه آنلاین ما تقاضا برای آنها را ببینید آن عمل در آن spacs به عنوان به خوبی.

کودتا مطالبات شامل اخراج فوری از همه عدم اطلاع توافق 300.000 دلار را به خود اختصاص داده گذاشته و کارکنان با تمرکز بر فضای کارکنان و اعطای سابق این فضا کارکنان که تا به حال برای دریافت خدمات سلامت روان با توجه به دوره تصدی خود را در بال. بال پاسخ داده است.

اگر آخرین تقاضا برای تلفن های موبایل مانند یک اغراق به گفته برخی از کارکنان آن نیست. Edmondson گفت که او می رود به درمان با توجه به آشفتگی روانی او با تجربه در بال. و با توجه به کودتا را Instagram داستان های بی شماری سابق بال کارکنان ارسال پیام به کودتا—ناشناس و در غیر این صورت—جزئیات خسته خرد کردن تبعیض و آزار و اذیت است که همراه با یک بال فضا کارمند:

بال بدترین جای من تا کنون کار کرده است. من دچار آسیب های روانی هنگامی که من سمت چپ. آنها بی ارزش, ارزش من خیلی اضطراب و وحشت در زمان بیش از زندگی من است.

ما فرقه بازماندگان… به افتخار همه کسانی که قادر به صحبت کردن!!!!! من سعی کردم خیلی سخت به سرکوب تروما پس من ترک 3 ماه پیش و این واقعا یک وزن شانه های من قادر بودن برای به اشتراک گذاشتن فقط یک قطعه از تجربه من.

من یک کارمند سابق در بال و هر زمان که شما می خواهید به شنیدن تجربه من زمانی که آنها سعی در انکار من مرخصی زایمان پرداخت من آماده به انفجار خاموش است. […] من هم به طور مداوم مورد آزار و اذیت توسط اعضا و مدیریت را دیدم هرگز آن را به عنوان یک اولویت به صحبت می کنند به اعضای خود را برای رفتارهای که باعث شد من به طور مداوم احساس می کنم نا امن در محل کار

من می دانستم که من تا به حال برای سلامت عقل من است, اما در آن همان توجه داشته باشید, بزرگترین حسرت من بود ، من احساس می کردم رها کردن همه […] من می توانم به شما بگویم که چگونه بسیاری از بار من و دیگر مدیران Dumbo خواهد “برای پیاده روی بروید” و به معنای واقعی کلمه فقط رفتن در اطراف بلوک به گریه. ما را قفل خودمان را در یک اتاق با چراغ خاموش نشستن بر روی زمین و گریه بنابراین کاربران نمی خواهد آن را ببینید.

اجازه دهید بحث در مورد چگونگی این رویداد داران بودند به طور مداوم گفت: به درخواست اعضای جامعه میزبان رویدادها در فضا به صورت رایگان. درخواست زنان WOC به صورت رایگان کار به طور منظم. اما این شرکت صرف هزاران نفر (10k+ در برخی از فضاهای) برای انجام یک کتاب رویداد با دمی مور.

فرهنگ سکوت فراگیر شد. کارکنان می گویند که شکایات رد شد و اغلب ملاقات با مجازات; برخی از بازگو برش ساعت و ظرف وظیفه برای روز در یک زمان. مورد آزار و اذیت کارکنان تشویق شدند برای حل مشکلات بدون کمک و یا راهنمایی آنها را ترک شناور و ترس. Gelman مینی امپراتوری ساخته شده اند ممکن است او را غنی تر از همیشه خود را مطرح مشخصات رسانه های اجتماعی و وضعیت به اندازه کافی به هر یک خود اعلام کرد girlboss افتخار است اما بسیاری از جناح کارکنان در گذشته و حال موافق: Gelman دستاوردهای ساخته شد در استثمار و بیگاری از زنان بالاتر از همه چیز.

هنوز مک آلیس به من یادآوری در یک متن است که Gelman ممکن است پرورش محیط زیست سمی, اما بسیاری از زنان دیگر کمک آن رشد و چرک. “من نمی توانم این به اندازه کافی استرس; آدری تنها یک نفر است,” او نوشت. “و در حال حاضر او یک قربانی به بیشتر fucked-تا زنان هنوز هم در HQ پنهان شدن پشت سر او از پله پایین.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de