حیدرآباد: به عنوان ترس از ویروس قاتل هوا را پر می کند ده ها عزادار مردان و زنان را از ورود در خارج از سردخانه در بیمارستان گاندی در طول روز برای شناسایی اجساد عزیزان خود که فوت کرد با توجه به COVID-19.

برخی از صبر بی وقفه دیگران اعتراف و یا استدلال می کنند با مقامات برای آزادی بدن به سرعت. سردخانه کارکنان که بیش از حد در لبه هر فرد در یک فاصله و نگاهی به زیرچشمی نگاه کردن سریع در بدن یا از طریق شفاف پچ در بدن کیسه و یا با کمی unzip کردن آن — همه در یک فلش. هیچ زمان و یا صبر و شکیبایی را از طریق برچسب روی کیسه که ذکر نام و سن و بخش (جایی که او درگذشت) و دیگر جزئیات.

به عنوان هرج و مرج حاکم عالی در خارج از بیمارستان گاندی سردخانه بیمارستان دولت در حال تلاش برای تنظیم همه چیز در نظم در سردخانه برای جلوگیری از خیط و پیت کردن-یو پی اس مانند است که اتفاق افتاده است به روز پنج شنبه هنگامی که کارکنان سردخانه منتشر شده از COVID-19 قربانی یک اشتباه خانواده — چنین حادثه دوم در گذشته بوده است.

برای لحظه ای بیمارستان مقامات خانههای گلی خالی چسباندن یک عکس رنگی از متوفی در بدن کیسه های برای کمک در شناسایی آسان قرار داده تا بیشتر چراغ در اطراف سردخانه و از همه مهمتر محدود کردن زمان برای آزاد کردن بدن در شب, شاید تا 6.30 بعد از ظهر تا کنون اجساد شدند منتشر شده در 10 یا 11 pm.

بیمارستان منابع گفت: Deccan Chronicle که بخش پسران درگیر با بیمار مراقبت شده اند و تمایلی به مقابله با اجساد در سردخانه پس از یک تعداد کمی از آنها آزمایش مثبت برای این ویروس به تازگی. آنها هستند برخورد آن با به طور منظم. پس از این کارکنان تحت بازرس بهداشت شده اند درخواست را به اتهام سردخانه به عنوان موقتی.

“در حال حاضر کارکنان از بخش های مختلف و حتی پرسنل امنیتی در حال ساخته شده به کار در سردخانه. مسئولیت این تیم برخورد با تشییع جنازه شروع تنها پس از بدن قرار داده شده است در آمبولانس” گفتند.

در آن طول می کشد در هر نقطه بین چهار تا پنج ساعت به تغییر بدن به سردخانه از این بخش است. پس از ورود در مورد ورود به داخل سردخانه از آن است که یک بسته با استفاده از مواد ضد عفونی کننده و مواد شیمیایی دیگر برای دستگیری این ویروس از گسترش.

در ضمن نگه داشتن بدن تا ستون و عجله در سردخانه را افزایش می دهد. وجود دارد هیچ زمان مشخصی برای انتشار این بدن و این منجر به هرج و مرج در طول روز است. اگر محل برای هولوکاست از دو یا بیشتر از متوفی اتفاق می افتد به عنوان نزدیک به یکدیگر و سپس بدن منتشر می شوند در همان زمان که مناسب است برای بدن حمل و نقل. اما این می تواند منجر به بیشتر انتظار زمان به عنوان هر دو بدن خواهد بود آماده است در همان زمان.

در روز شنبه را خیط و پیت کردن-تا جایی که یک راشد علی خان بدن به اشتباه داده شده به خانواده دیگر, هیچ کدام متوجه این برچسب روی بدن کیسه درست از آن زمان بود منتشر شده از سردخانه تا هولوکاست. زمانی که اعضای خانواده است که به اشتباه شناسایی بدن سوال شد او گفت که راشد شبیه نسبی خود که بیش از حد مرده بود با توجه به COVID-19.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله