کیم جونگ سازمان ملل متحد خواهر تهدید S. Korea با اقدام نظامی

سئول کره جنوبی — قدرتمند خواهر رهبر کره شمالی کیم جونگ سازمان ملل متحد تهدید به اقدام نظامی علیه کره جنوبی به عنوان او bashed سئول در روز شنبه بیش از کاهش روابط دو جانبه و ناتوانی خود را برای متوقف کردن فعالان از شناور های ضد پیونگ یانگ جزوات در سراسر مرز.

توصیف کره جنوبی به عنوان یک “دشمن” کیم یو جونگ تکرار زودتر تهدید او ساخته شده بود با گفتن سئول به زودی شاهد فروپاشی یک “بی فایده” اینتر-کره ای دفتر رابط در شهر مرزی کائسونگ.

کیم که توسط معاون اول مدیر گروه حاکم حزب کارگران کمیته مرکزی گفت: او را ترک آن را به کره شمالی با رهبران نظامی برای انجام مرحله بعدی از اقدامات تلافی جویانه در برابر جنوب.

“با اعمال قدرت من مجاز رهبر انقلاب حزب ما و دولت من به یک دستورالعمل به آغوش گروه مسئول امور با دشمن را قاطعانه انجام اقدام بعدی او گفت:” در یک بیانیه های انجام شده توسط شمال رسمی مرکزی کره ای آژانس خبری.

“اگر من قطره یک اشاره از ما بعدی طرح (کره جنوبی) مقامات نگران حق گرفتن بعد از عمل در برابر دشمن واگذار خواهد شد به ستاد کل ارتش ما,” او گفت:. “ارتش ما بیش از حد را تعیین می کند چیزی برای خنک کردن مردم ما را خشم و مطمئنا انجام آن معتقدم.”

کیم لفاظی نشان می دهد او بالا وضعیت در کره شمالی رهبری است. در حال حاضر دیده می شود به عنوان قدرتمند ترین زن در این کشور و برادر او را نزدیک محرم, دولت, رسانه ها به تازگی تایید کرد که او در حال حاضر مسئول روابط با کره جنوبی است.

این دفتر رابط در Kaesong که بسته شده پس از ژانویه به دلیل coronavirus نگرانی راه اندازی شد که در نتیجه یکی از اصلی موافقت نامه های رسیده در سه اجلاس بین کیم جونگ سازمان ملل متحد و دولت کره جنوبی ماه Jae-در سال 2018 است.

ماه دولت تا به حال لابی سخت به راه اندازی هسته ای اجلاس بین کیم رئيس جمهور و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن که سه بار پس از سال 2018 است. در همان زمان ماه نیز کار می کرد برای بهبود اینتر-کره ای روابط.

اما کره شمالی در ماه های اخیر به حالت تعلیق در تقریبا تمام همکاری با جنوب در حالی که ابراز نا امیدی بر عدم پیشرفت در مذاکرات هسته ای با تهمت و دولت.

طی هفته گذشته شمالی اعلام کرد که این امر قطع تمام دولت و نظامی کانال های ارتباطی با جنوب و تهدید به رها کردن کلید اینتر-کره ای صلح موافقت نامه های رسیده توسط رهبران خود را در سال 2018 است.

آنها شامل یک نظامی است که در آن کره متعهد به طور مشترک اقدام به کاهش متعارف نظامی تهدید مانند ایجاد مرز بافر و no-fly zones. آنها همچنین حذف برخی از خط مقدم گارد پست ها و به طور مشترک بررسی یک آبراه در نزدیکی مرز غربی خود را در تحقق نیافته طرح اجازه می دهد تا آزادتر و غیر نظامی و ناوبری.

در یک بیانیه های قبلی در هفته گذشته کیم یو جونگ گفت که شمال خواهد قراضه نظامی “است که به سختی هر گونه ارزش” در حالی که خواستار کره شمالی جداشدگان که ارسال جزوات از جنوب بشر “تفاله” و “سگ دو رگه.”

نظرات خود را در روز شنبه آمد ساعت پس از یک مقام ارشد کره شمالی وزارت خارجه آمریکا گفت که سئول باید رها “مزخرف” بحث در مورد شمال را denuclearization و کشور خود ادامه خواهد داد به گسترش قابلیت های نظامی برای مقابله با آنچه که آن را درک به عنوان تهدید از ایالات متحده است.

در پاسخ به کره شمالی خشم بیش از جزوات دولت کره جنوبی گفت: این امر مطبوعات اتهامات علیه دو پناهنده گروه هایی که انجام شده است مرز تظاهرات.

جنوب نیز گفت: این امر فشار قوانین جدید ممنوعیت فعالان از پرواز جزوات سراسر مرز اما شده است وجود دارد انتقاد بر اینکه ماه دولت فدا کردن اصول دموکراتیک برای زنده نگه داشتن جاه طلبی های خود را برای اینتر-کره نامزدی.

برای سال, فعالان باید شناور بزرگ بالن به کره شمالی حمل جزوات انتقاد کیم جونگ سازمان ملل متحد بیش از جاه طلبی های هسته ای و ملال انگیز حقوق بشر. به پخش اعلامیه گاهی اوقات باعث خشمگین پاسخ از کره شمالی که موی در هر گونه تلاش برای تضعیف رهبری آن است.

در حالی که سئول گاهی اوقات فرستاده افسران پلیس برای جلوگیری از این فعالان در حساس بار آن را قبلا در برابر کره شمالی تماس به طور کامل آنها ممنوع کرده و گفت آنها در اعمال آزادی خود را. فعالان قول داده اند که در ادامه با بالون راه اندازی.

اما این بعید است که کره شمالی در آن مورد فقط جزوات تحلیلگران می گویند.

شمال دارای یک سابقه طولانی از شماره گیری فشار در جنوب هنگامی که آن را دریافت نمی کند آنچه در آن می خواهد از ایالات متحده است. آن تهدید به ترک اینتر-کره ای موافقت نامه پس از ماه از سرخوردگی بیش از سئول عدم سرپیچی از ایالات متحده آمریکا و راه اندازی مجدد پروژه های مشترک اقتصادی.

برخی از کارشناسان می گویند کره شمالی است که بسیج مردم برای تظاهرات گسترده در محکومیت جداشدگان است عمدا censuring جنوب به تجمع خود و تغییر توجه و دور از بد اقتصادی که به احتمال زیاد بدتر شده در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

این معلوم نیست که چه نوع از اقدام نظامی شمال را در برابر جنوب اگر چه سلاح آزمون آسان حدس می زنم. کیم دونگ-yub یک تحلیلگر از سئول موسسه کنون مطالعات شرقی گفت: کره شمالی نیز می تواند “برنامه ریزی چیزی” در نزدیکی کشورهای غربی مورد مناقشه مرز دریایی است که گاهی اوقات شده است که صحنه درگیری های خونین در طول سال.

مذاکرات هسته ای شک و تردید عمل در کیم جونگ سازمان ملل متحد دومین اجلاس با مغلوب ساختن پیشی جستن در ویتنام در ماه فوریه سال گذشته پس از ایالات متحده را رد کرد کره شمالی خواسته برای عمده تحریم ها در ازای تسلیم جزئی از آن قابلیت های هسته ای.

مغلوب ساختن پیشی جستن و کیم ملاقات برای بار سوم است که در سال در ماه ژوئن در مرز میان کره شمالی و کره جنوبی و توافق برای از سرگیری مذاکرات. اما یک ماه اکتبر کار-نشست سطح در سوئد را شکست بیش از آنچه که کره شمالی به عنوان آمریکایی’ “پیر موضع و نگرش است.”

در دو سال سالگرد اولین Kim-برنده دیدار کره شمالی وزیر امور خارجه Ri پسر Gwon روز جمعه گفت که شمال هرگز دوباره هدیه مغلوب ساختن پیشی جستن با مشخصات بالا در جلسات او می تواند به رخ کشیدن که دستاوردهای سیاست خارجی مگر می شود چیزی قابل توجهی در بازگشت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر