Lyn-دریاچه رستوران یونانی به من بسته در سال 2019 پس از نزدیک به 40 سال است. در حال حاضر آن را به عقب

پس از نشسته و خفته پس از سپتامبر گذشته رستوران که ضربه شروع شهری رنسانس در Lyndale Av. و دریاچه سنت در مینیاپولیس 38 سال پیش بازگشته است در کسب و کار.

آن را از یونانی به من بی سر و صدا بازگشایی درهای خود را با کمی تغییر نام — آن را در حال حاضر آن را یونانی به من Taverna E Parea — و برخی از نام آشنا در مالکیت suite.

تولد عملیات با همکاری اصلی شرکت صاحب Alkis Arambadjis برادرزاده اش Gelli Arambadjis و دیرین آن را از یونانی به من کارمند اریک جانسون.

خود را مالک رستوران دیگر اصلی شرکت صاحب Argyrios Arambadjis, Alkis’ برادر. خواهران و برادران تگرگ از Salonika یونان. همراه با همسران آنها باز رستوران در سال 1982. در طول سال آنها گسترش یافته اصلی آن نمای ردپا در نهایت با اضافه کردن یکی از شهرهای دوقلو’ جذاب ترین, هوای آزاد, سالن ناهار خوری.

این Arambadjis خانواده به فروش کسب و کار در سال 2016 به همسران نیک و آتنا Karos. زمانی که Karoses به نام آن واریز شده جانسون و همکاران او را دیدم یک فرصت است.

“Alki و من تا به حال صحبت در مورد باز کردن یک محل کوچک و ما به دنبال فضاهای,” او گفت:. “سپس این آمد و ما در آورده Gelli.”

آن را بدون ذهن و بسیار خوشحال است که سه نفر را حفظ رستوران نام شناخته شده.

“ما می خواستیم برای ادای احترام به این نام به خاطر آن بوده است وجود دارد برای مدت طولانی, و آن را مانند یک رکن جامعه گفت:” جانسون. “اما ما اضافه شده در ‘Taverna E Parea’ به تاکید است که آن را می شود کمی متفاوت است. ساخته شده-از-ابتدا دستور همان مهمان نوازی همان است و ارتباط با جامعه است. ما می خواهیم فقط به بهبود پس از یک چیز خوب است.”

تمرکز بر parea ساده است: این کلمه یونانی برای “شرکت”. ترجمه: تاپیک جدید تاکید بر به اشتراک گذاشته پلاتر خدمت خانواده به سبک.

“ما می خواهیم مردم را با هم به صحبت و غذا خوردن و به اشتراک گذاری” گفت: جانسون. “که عنصر رستوران همیشه وجود دارد اما ما می خواهم به تاکید آن بیشتر در دسترس و مقرون به صرفه منو.”

باز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده. این در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل, اما این بیماری همه گیر کوروناویروس مداخله کرد.

با محدود کارکنان — اساسا مالکیت و سرور — آشپزخانه شروع به خدمت takeout در اوایل ممکن است.

زمانی که رژیم صهیونیستی. تیم Walz اعلام کرد که محدود فضای باز ناهار خوری می تواند رزومه در تاریخ 1 ژوئن برنامه ریزی شده بود به سطح شیب دار تا کارکنان — آشپز, سرور, ماشین ظرفشویی — و اولین رستوران جذاب کردن پیاده رو پاسیو.

این استراتژی بود که پس از کنار اعتراضات که به دنبال مرگ جورج فلوید. رستوران ویندوز سوار شد و به آشپزخانه تبدیل به ساخت ژیروسکوپ ساندویچ خوراک داوطلبان تمیز کردن محله.

جمعه گذشته تخته سه لا پایین آمد و پاسیو بی سر و صدا بازگشایی شد. پس دولت جدید دستورالعمل های اتاق ناهار خوری — محدود به 50 درصد ظرفیت عرضه در روز چهارشنبه.

“دیروز ما تا به حال بسیار کمی از مردم در داخل و در پاسیو” گفت جانسون. “آن را به خوبی برای رسیدن به یک حس عادی هر آنچه که است. ما فقط با قرار دادن یک پا در مقابل دیگر و ما شده ایم گرفتن مقدار زیادی کمک کند. اگر این نبود وضعیت خانواده من نمی دانم که چگونه ما را ساخته اند آن را. آن را به خوبی قادر به چوب به هم و انجام بهترین که ما می توانیم.”

این رستوران در وعده ناهار و شام سه شنبه از طریق شنبه.

“ما در حال ramping تا منو یک گام در یک زمان گفت:” جانسون. “کسی که به من داد یک قیاس است. گفتند: این یک سوئیچ نور آن را شماره گیری نمایید.’ شما لازم نیست فقط روشن آن شما باید به آرامی آن را به نوبه خود.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de