Illustration for article titled Malcolm Brogdon Says Some Players Are Super Interested in Sitting Out the Return of the NBA 2020 Season

عکس: اندی لیون (گتی ایماژ)

نزدیک به سه ماه پس از NBA خود را به حالت تعلیق 2020 فصل در میان جهانی همه گیر سازمان اعلام کرد که 22 لیگ’s 30 تیم خواهد ساخت شکوه بازگشت از سرگیری فصل در والت دیزنی جهانی توچال در پایان ماه ژوئیه. اما ایندیانا پیسرز گارد مالکوم Brogdon فکر می کند برخی از بازیکنان “سوپر علاقه” در انتخاب نه به بازی زمانی که فصل رزومه—یا با توجه به این هنوز هم بسیار در حال انجام COVID-19 سلامت در بحران و یا برای نشان دادن Black Lives Matter همبستگی میان در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید و دیگر قربانیان خشونت پلیس.

تبلیغات

با توجه به Yahoo Sports, Brogdon در مورد احتمال بازیکنان نشسته و همه چیز را در رینگر پادکست چهارشنبه.

تبلیغات

“من از صحبت با چند تا از بچه ها که فوق العاده علاقه مند به نشسته و از, احتمالا” Brogdon گفت. “در پایان روز من در واقع صحبت کردن به کریس پل… و او گفت: “این یک تصمیم شخصی است که هر انسان برای خود.’ من فکر می کنم که دقیقا آنچه در آن است. من فکر می کنم این بستگی به چشم انداز خود را.”

ESPN آدریان Wojnarowski تایید Brogdon گفته است به tweeting که یک “جناح” از بازیکنان جمع آوری شده در یک کنفرانس تلفنی به بحث در مورد اینکه آیا یا نه این بازگشت بود یک ایده خوب است.

با توجه به Wojnarowski های NBA و ملی بسکتبال بازیکنان ارتباط هستند “انتظار برای توافق بر یک ماده است که نمی خواهد نیاز به بازیکنان به راه اندازی مجدد فصل و نه موضوع آنها را به نظم و انضباط برای ماندن در خانه است.”

تبلیغات

در حالی که تصمیم گیری است به احتمال زیاد بر اساس حفاظت از بازیکنان از COVID-19 عفونت Brogdon روشن ساخته است که برخی از بازیکنان را انتخاب کنید به بازی به دلیل بازی به سادگی به عنوان مهم و ایستاده و مبارزه برای عدالت نژادی.

“برخی از بچه ها در حال رفتن به می گویند” به دلایل بهداشتی و COVID و اثرات طولانی مدت که ما را درک نمی کنند در مورد COVID من می خواهم برای نشستن,'” Brogdon گفت: در این پادکست. “دیگر بچه ها در حال رفتن به می گویند, ‘سیاه و سفید جامعه و مردم در حال رفتن را از طریق بیش از حد برای من اساسا پریشان با بسکتبال است. من قصد ندارم به اولویت بندی بیش از این جامعه سیاه و سفید, من قصد دارم به نشستن.'”

تبلیغات

Brogdon گفت: او از بازیکنان که حاضر به بازی به عنوان یک حمایت خود از جنبش اما “اگر شما در حال رفتن به نشستن شما را خواسته است.”

“شما باید به سیاست هایی که شما می خواهید برای دیدن تغییر,” او گفت:. “وجود دارد به چیزی بسیار سازمان یافته و strategized برای رفتن به آن … توجه شما و پلت فرم خود را در واقع رشد می کند دورتر شما اقامت در اورلاندو است. به طوری که قطعا یک دیدگاه من می خواهم به فکر می کنم و درک قبل از آنها تصمیم گیری کند.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله