مینه سوتا اصلاحات افسر تحت بررسی پس از انفجار در دوران جورج فلوید لحظه سکوت

مینه سوتا اصلاحات افسر تحت تحقیقات داخلی پس از یک انفجار در روز سه شنبه ایالت لحظه سکوت برای جورج فلوید.

رژیم صهیونیستی. تیم Walz با صدور یک بیانیه که صبح امروز همزمان با 46 ساله مراسم تشییع جنازه خدمات در هوستون و افتخار دیگر زندگی کوتاه توسط “سیستم نژادپرستی و تبعیض” در دولت است. اما زمانی که زندان مدیران پاک هوا برای یاد صدای crackled از طریق خود رادیو:

“آیا برای این بی عدالتی داشتن درک چوین قفل شده ؟” Stillwater گارد زندان این گزارش گفت: با اشاره به جانباز مینیاپولیس افسر پلیس که زانو تحت فشار به Floyd گردن قبل از مرگ او در روز یادبود. نظر بود, ملاقات با سکوت خراشیده. افسر که گفته شد همراهی خارج از زندان باقی می ماند و در پرداخت را ترک کنند. اصلاحات کمیسیون پل Schnell تایید ماهیت این حادثه و وضعیت در انتظار بررسی است.

چندین اقلیت افسران شکایت خود در مورد این حادثه توصیف رفتار به عنوان نامناسب. این معلوم نیست که آیا زندانیان در نزدیکی شنید ارز.

“به نفع همه ما تصمیم به ارسال او را به خانه” Schnell گفت. “نظرات مانند است که دارای پتانسیل برای تحت تاثیر قرار ایمنی تاسیسات.”

افزود: “بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

با وجود تفاوت در نقش خود بسیاری از اصلاحات افسران نظر خود را به عنوان یکی دیگر از مهم پله از اجرای قانون و با شناسایی چالش های روزانه پلیس در کار است.

چوین است که در انتظار محاکمه در درجه دوم اتهام قتل در Floyd مرگ در Oak Park Heights زندان دولت تنها حداکثر امکانات امنیتی. به عنوان شایع است با دیگر مشخصات بالا زندانیان او است که برگزار می شود در اداری تفکیک این معنی است که او جدا از عموم مردم برای حفاظت از خود را اما حفظ امتیازات خاص.

پس از فلوید مرگ Schnell گذراند یک e-mail به همه 4,300 DOC اعضای هیات برای رسیدگی به این فاجعه و اعلام قصد خود را برای برگزاری دو کارمند گوش دادن جلسات یک به طور خاص برای اقلیت کارکنان.

“من به ویژه می خواهم به ارائه فضا برای ما DOC همکاران از رنگ به بحث و روند ما کار جمعی در یک سیستم که نشان دهنده عمیقی متفاوت تاثیر بر مردم رنگ,” او نوشت. “این واقعیت را نمی توان نادیده گرفت و تاثیر خود را نمی توان دست کم گرفت. شروع این گفتگوها آسان نخواهد بود اما آنها عمیقا لازم است.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de