مینه سوتا دموکرات ها و جمهوری خواهان تقسیم پلیس اصلاحات

Category: کیمیا | No comments

قانونگذاران مینه سوتا به شدت درگیر شدند روز جمعه به عنوان بالا جمهوریخواهان را رد کرد و بسیاری از جارو DFL بسته از پلیس اصلاحات آورده در پاسخ به مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که در مینیاپولیس بازداشت پلیس در روز یادبود

باز کردن ساعت از یک جلسه ویژه خود قرار داده متضاد برنامه بر روی صفحه نمایش کامل با جمهوری خواهان مجلس سنا به جای هل دادن برای پایان دادن به وضعیت اضطراری که مجاز رژیم صهیونیستی است. تیم Walz به میله, رستوران ها و مدارس برای پاسخ دادن به این بیماری همه گیر کوروناویروس.

همانطور که انتظار می رود Walz به طور رسمی تمدید کسانی که قدرت اضطراری جمعه 30 روز تحریک جلسه ویژه آورده است که قانونگذاران به دولت کاپیتول.

ایران با رهبری سنا بلافاصله رای به پایان Walz را در زمان صلح و اورژانس تماس برای اطلاعات بیشتر و قانونگذاری و نظارت بر این بیماری همه گیر. اما DFL-کنترل خانه های مسدود شده این, حرکت, اطمینان که فرماندار اورژانس قدرت می تواند به اجرا جولای.

مجلس نمایندگان و سنا نیز مخالف در چه مدت جلسه ویژه باید آخرین: جمهوری خواهان مجلس سنا قول داد به gavel دوباره و بازگشت به مناطق خود در یک هفته در حالی که آمریکا آنها را متهم به تلاش برای “کاهش و اجرا در Minnesotans” با عجله مهم بحث در پلیس پاسخگویی.

“به می گویند که ما در حال رفتن به در, ما در حال رفتن به اتهام های پیش رو ما قصد داریم به این کارها انجام می شود بدون نیاز به گوش جامعه چون ما در برخی از عجله از آنجا که ما در یک جلسه ویژه نیست که رویکرد را” گفت: مجلس ملیسا Hortman DFL-بروکلین پارک. “این روش را واقعا گوش دادن و به وقت آن نیاز دارد. Minnesotans پرداخت ما در تمام طول سال. این ممکن است مناسب برای رسیدن به محل کار در ماه ژوئن اما این کار در مقابل از ما.”

دموکرات ها همچنین استدلال کرد که آن را در تعارض است برای جمهوری خواهان به موکول کردن در حالی که همچنین فشار بیشتری قانونی نظارت بر فرماندار ،

“اگر ما در حال رفتن برای پایان دادن به اورژانس و سپس ما رو به انجام این کار گفت:” ایالت مت کمی DFL-Lakeville.

اما جمهوری خواهان روشن ساخته است که خود را اولویت است بازسازی دولت و اقتصاد ویران تمدید تعطیلی اجباری تحت Walz را در زمان صلح و اورژانس قدرت به نبرد COVID-19.

“این مشکل با اورژانس قدرت های او می شود به تصمیم می گیرید که چه کسی برنده و چه کسی از دست می دهد گفت:” رهبر اکثریت سنا پل Gazelka R-شرق Gull Lake. “وجود دارد یک کل بسیاری از مردم در مینه سوتا که در کنار از دست دادن است که بسیار نا امید است.”

Gazelka پیشنهاد کرد که نمایندگان مجلس می تواند همچنان به کار بر روی نژاد و پلیس مسائل حتی پس از زمان جلسه ویژه به پایان می رسد. یکی دیگر از حرکت توسط Walz به تمدید وضعیت اضطراری را آغاز کند و در عین حال یکی دیگر از جلسه ویژه در ماه جولای.

“مینه سوتا این فرصت را برای رهبری راه را برای کل کشور برای آشتی از نژادها و برخی از مشکلات ما در حال پرداختن به” Gazelka گفت. “بیایید شروع در اینجا.”

حتی به عنوان مینه سوتا و کشورهای دیگر به دنبال پاسخ به اعتراض بیش از فلوید مرگ کنگره در حال کار بر روی مجموعه خود را از پلیس اصلاحات از جمله یک بسته توسط جمهوری خواهان مجلس سنا با هدف برنده شدن تصویب رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی متحد مینیاپولیس پلیس رئیس فدراسیون سرهنگ باب Kroll.

وجود دارد برخی از نشانه هایی از توافق در St. Paul جمعه. مجلس نمایندگان و سنا زده یک معامله در یک $62 میلیون بسته از کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک نهفته این بیماری همه گیر. بودجه خواهد بود به همان اندازه تقسیم بین کسب و کار در منطقه مترو و بیشتر مینه سوتا است. هر دو طرف همچنین می گویند آنها می خواهند به تصویب بیش از 1 میلیارد دلار آثار عمومی مطابق با لایحه ای که شکست خورده در طول جلسه به پایان رسید که در ماه مه. برخی از دولت وام می تواند کمک به کسب و کار در خیابان و مینیاپولیس آسیب دیده روز از شورش و غارت در پاسخ به Floyd مرگ است.

همه گیر شد تمرکز قانونگذار کار در زمان قانونی به طور منظم جلسه اما فلوید مرگ آویزان بیش از سنگین ترین پایتخت در روز جمعه. اعضای فاصله اجتماعی فاصله در خانه طبقه افتتاح جلسه توسط توقف برای 8 دقیقه و 46 ثانیه — طول زمان سابق مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین برگزار زانو خود را به Floyd گردن قبل از او در زمان خود آخرین نفس.

در خارج در کنگره گام های مدنی و فعالان حقوق هل دادن برای پلیس اصلاحات خواستار اقدام از قانونگذاران قبل از آنها موکول کردن.

“ما نیاز به قانونگذاران در هر دو طرف راهرو به گام تا بشقاب, جهان در حال تماشای آنچه اتفاق می افتد در اینجا در مینه سوتا” گفت: حقوق مدنی وکیل Nekima لوی آرمسترانگ. “واقعیت تلخ این است که اگر قانون گذاران گرفته بود صدای جوامع از رنگ به طور جدی با توجه به بحران در پلیس ما نمی تواند در این محل این است که ما در حال حاضر است.”

آمریکا باید برنامه ریزی یک جلسه شنبه به بررسی یک پلیس بسته اصلاحات تا حد زیادی توسعه یافته توسط اعضای این مردم رنگ و بومی حزبی و وظیفه نیروی رهبری دولت امنیت عمومی کمیسر جان هارینگتون و دادستان کل کیت الیسون که تعقیب چوین و سه نفر دیگر از افسران دخیل در Floyd مرگ است.

این DFL بسته گذاشته شده توسط Walz در پنجشنبه خواهد اصلاحات استفاده-از-نیروی استانداردهای افزایش نظارت پلیس نظم و انضباط و تشویق جامعه مبتنی بر جایگزین های سنتی به اجرای قانون است. آنها همچنین شامل طرح ممنوعیت پلیس chokeholds و “جنگجو سبک” آموزش پلیس در حالی که به دولت دادستان کل اقتدار بیش از همه نیروی مرگبار موارد مربوط به افسران پلیس.

روز جمعه حمله داعش نشانه حمایت از برخی از این اقدامات از جمله کمتر بحث برانگیز حرکت مانند ممنوعیت chokeholds که در حال حاضر محدود ترین مینه سوتا ادارات پلیس. اما آنها ابراز مخالفت با بسیاری دیگر از DFL طرح های پیشنهادی از جمله قرار دادن دادستان کل مسئول رسیدگی به پرونده افسر-درگیر قتل.

یک توافق-حمایت ابتکار عمل را لغو یا محدود کردن میانجیگری حقوق افسران پلیس اخراج تخلف. اما این اندازه گیری چهره های اپوزیسیون از برخی از DFL-تکیه عمومی کارکنان اتحادیه های کارگری.

“من واقعا می خواهم به بسیاری از افسران پلیس در سراسر کشور به دانستن است که ما قدر این تلاش است که شما را در روز و روز را” Gazelka گفت. “همیشه باید یک چند سیب بد است که باید کنده و این چیزی است که ما در حال تلاش برای انجام در اینجا.”

 

نویسنده کارکنان Torey ون Oot کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>