مینه سوتا آماده است برای COVID-19 دوم قانون

Category: کیمیا | No comments

مینه سوتا رهبران گفت: آنها آماده هستند برای احیای COVID-19 اگر دولت به پیروی از الگوی دیگران که در آن موارد از بیماری های عفونی پس از افزایش آرامش اجتماعی فاصله و اقامت در خانه محدودیت.

در مقایسه با شروع موج اول مینه سوتا در حال حاضر ظرفیت بیشتر برای تست و پیگیری رمان کروناویروس که باعث COVID-19 همراه با بیشتر تخت بیمارستان و حداقل پایدار منابع از ماسک و لباس برای محافظت از پزشکان و پرستاران و دیگر مراقبان.

“وجود دارد هیچ سوال در ذهن من اما که ما بهتر آماده” گفت: Jan مالکوم, دولت, کمیسیون بهداشت و درمان. “ما همچنین می دانیم که بسیاری در مورد این ویروس از ما چهار ماه پیش است.”

و این چیزی نیست که دولت به پایان رسید با اولین موج. در حالی که این بیماری همه گیر زوال یافت در ماه ژوئن دولت روز جمعه گزارش داد 25 COVID-19 مرگ و میر — بالاترین مجموع روزانه در هفته گذشته — همراه با 490 موارد جدید.

گزارش های روزانه از COVID-19 مرگ باید تمایل به بالاتر در روزهای جمعه اما آخرین شمارش افزایش کلی مرگ و میر به 1,274 تحت فشار قرار دادند و تعداد مرگ و میر مربوط به مراقبت طولانی مدت ساکنان بالاتر از 1000. کل موارد شناخته شده است و در حال حاضر 29,795 — هر چند که شامل 25,028 کسانی که بهبود یافته اند.

این امکان وجود دارد که موج دوم می تواند بدتر به عنوان مورد در بیماری همه گیر آنفلوآنزا از 1918-1919 و یا می تواند به عنوان دو whammy در پاییز با شروع فصل آنفولانزا.

حدود ده ایالت از جمله آریزونا و فلوریدا تگزاس و یوتا را دیده اند مورد اخیر رشد با رشد شدید COVID-19 موارد نیاز به بستری شدن در بیمارستان.

خطر مرگ یا بستری شدن در بیمارستان است که بالاترین در میان سالمندان — با 82 درصد از مینه سوتا مرگ و میر در افراد 70 ساله یا مسن تر و در میان مردم با شرایط بهداشتی مزمن مانند آسم و دیابت و بیماری های ریه ها و قلب و کلیه و سیستم ایمنی بدن است.

رهبران با مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری در روز جمعه گفت که آنها باید محققان در آمریکا با upticks برای تعیین علل زمینه ای و برای اطلاع رسانی به دیگران در خود را در دراز مدت آماده سازی.

“این مهم است که ما به یاد داشته باشید این وضعیت بی سابقه است و این که این بیماری همه گیر به پایان رسیده است, گفت:” دکتر رابرت Redfield های CDC مدیر.

CDC مقامات هشدار داد که برخی از ایالت ها تنها شاهد افزایش در مورد بستری شدن در بیمارستان — است که می تواند منعکس کننده تست بیشتر و شناسایی عفونت خفیف بودند که از دست رفته در گذشته است.

مینه سوتا به گزارش روز پنج شنبه 13,391 تست های تشخیصی — دوم آن-کمترین روزانه شمارش تا کنون.

رایگان تست این هفته در چهار سایت در مینیاپولیس و سنت Paul دنبال تظاهرات بیش از 25 مه مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس.

دولت توصیه می شود تست برای هر کسی که درگیر در این تظاهرات توده ای بدون در نظر گرفتن اینکه آیا آنها باید علائم تنفسی است که نشان می دهد COVID-19.

بیش از 3200 آزمايشات انجام شده در این سایت در این هفته. نتایج حاصل از اولین 1,300 حاکی از مثبت بودن نرخ 1.4%.

تست شده است ادامه داد: در دراز مدت مراقبت از امکانات در سراسر مینه سوتا به عنوان به خوبی به عنوان بخشی از یک استراتژی دولت برای کاهش مرگ و میر در کسانی که امکانات به سرعت شناسایی و در پاسخ به شیوع بیماری.

دولت هماهنگ آزمایش حدود 36,000 ساکنان و یا کارگران در 217 تسهیلات مراقبت دراز مدت است که تا به حال شیوع است.

مقامات بهداشت بر این باورند که کاهش رشد عفونت در دراز مدت مراقبت از امکانات که در مینه سوتا شامل خانه های سالمندان کمک زندگی می کنند و گروه دیگر-امکانات زندگی.

تعدادی از این امکانات گزارش شیوع بیماری کاهش یافته و از 23 هر روز پنج هفته پیش به پنج نفر در هر روز هفته گذشته است.

بستری شدن در بیمارستان از COVID-19 بيمار در مینه سوتا کاهش یافته است کمی در روز جمعه به 403 — از جمله 191 نیاز به مراقبت های ویژه.

مالکوم گفت: این دلگرم کننده است که از ICU استفاده از تعداد کاهش یافته 70 از اواخر مارس که برخی از شهرهای دوقلو بیمارستان به طور خلاصه فرار از این بحرانی تخت های مراقبت و تا به حال برای منحرف کردن بیماران است.

رهبران شهرهای دوقلو بیمارستان گزارش سطح پایدار از تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک برای محافظت از پزشکان و پرستاران و دیگران درمان COVID-19 بيمار — هر چند دولت لیست سفارشات بزرگ از جمله 2.4 میلیون بسیار محافظ N95 ماسک به سر رسیده برای تحویل به دولت ذخایر.

Allina Health آماده سازی برای COVID-19 شد به طور غیر منتظره تست شده توسط تظاهرات و شورش های زیر فلوید مرگ رخ داده است که نزدیک ابوت شمال غربی بیمارستان در مینیاپولیس.

بیماران در ابوت سلامت روان واحد منتقل شدند به دلیل نگرانی در مورد سطح اضطراب خود را با صدای بلند و یا حتی خشونت آمیز تظاهرات خارج است.

تولد سه برابر شده به 41 ظرف 48 ساعت در ایران در بیمارستان سنت پل به عنوان مادران باردار روشن وجود دارد از ابوت.

پزشکی هلیکوپتر منحرف به کریستال فرودگاه به دلیل برخی از معترضان گزارش با استفاده از اشاره گر لیزری است که می تواند به طور بالقوه کور خلبانان فرود در بالای ابوت.

اورژانس و نیروی انسانی طرح تصویب شد به عنوان بسیاری از مراقبان را نمی تواند برنامه ریزی شیفت به دلیل ناآرامی در نزدیکی خانه خود و یا در اطراف بیمارستان.

آماده سازی برای COVID-19 کمک در پاسخ به این که بحران اما تجربه زندگی واقعی نیز ارائه درس است که می تواند کمک با افزایش موارد گفت: لیزا شانون, Allina را افسر ارشد عامل.

“این واقعا ما قرار داده است COVID آمادگی برای آزمون,” او گفت:.

مقامات بهداشت تاکید کرد که بهترین راه برای جلوگیری از بیمارستان ها از غرق شدن است که با داشتن افراد حفظ اجتماعی فاصله را کاهش می دهد که انتقال ویروس.

ممکن است CDC بررسی پیشنهاد شده است که اکثر مردم هنوز هم حمایت از ماسک پوشیدن و نگه داشتن 6 پا از دیگران به کاهش انتقال ویروس اما این احتمال وجود دارد که بسیاری از آنها خسته کننده گفت: دکتر جی ساقی CDC را COVID-19 پاسخ حادثه مدیر.

“ما می دانیم که ما همه خسته از ماندن در خانه” او گفت:. “مردم برای زندگی که آنها تا به حال در ماه دسامبر است.”

مالکوم گفت که او نگران است که Minnesotans رنج می برند از “کاهش خستگی” و توقف مطابق با اجتماعی فاصله. رژیم صهیونیستی. تیم Walz ذکر خستگی همراه با نگرانی های اقتصادی در خود تدریجی پوسته پوسته شدن پشت یک ایالت اقامت در خانه که به پایان رسید, مارس 18 بعد از 51 روز و کمک هزینه در این هفته به صورت محدود reopenings داخلی رستوران ها و باشگاه های ورزشی, فیلم و تئاتر و دیگر مکانهای تفریحی.

مینیاپولیس-بر اساس Medica بررسی بیش از 18,000 از آن طرح بهداشت اعضای و دریافتند که نزدیک به یک سوم رتبه سلامت روان به عنوان نگرانی های بالای خود در همه گیر — با اضطراب و افسردگی بودن مشکلات خاص.

طولانی مدت انزوا شده است یک مشکل رو به رشد برای دراز مدت مراقبت از ساکنان نیز هست و دولت در بخش بهداشت و درمان در حال بررسی راه هایی برای محافظت از آنها را از عفونت اما اجازه می دهد تا دوستان و بستگان به بازدید — شاید از طریق ویندوز و یا خارج از منزل.

که جدایی “شده است یکی از دلخراش ترین قطعات” از همه گیر گفت: کریس Ehresmann, دولت, بیماری های عفونی مدیر.

چسبیده به اجتماعی فاصله کمک خواهد کرد که هر کس و اجازه فعالیت بیشتر به رزومه او گفت:. “ما همه می خواهم به نگه داشتن چیزهای در حال حرکت در جهت بازگشایی. به که اتفاق می افتد ما باید تمام Minnesotans به انجام بخشی خود را … کمتر مردم به دنبال این راهنمایی بیشتر شانس ما بیشتر گسترش و تر و زمان بیشتری نسبت به بازگشایی.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>