ده ها تن از بی خانمان مردان و زنانی که به دنبال پناه در جنوب مینیاپولیس هتل در تظاهرات خیابانی پس از مرگ جورج فلوید هنوز در تلاش برای پیدا کردن یک محل امن برای ماندن در میان چندین اخراج استفاده نمي نماييد.

بیش از 200 خانمان ساکنین سابق وسبک مینیاپولیس Midtown هتل در نزدیکی دریاچه و خیابان و شیکاگو خیابان از خواب بیدار شد به طور ناخواسته تعجب صبح روز سه شنبه زمانی که آنها دستور داده شد تا خود را تخلیه اتاق ها در این هتل که تبدیل شده بود به یک سرپناه برای بی خانمان در طول شورش های اخیر.

فاقد گزینه های دیگر بسیاری از مهاجرت با چادر و کیسه به یک سایه بالای تپه مشرف به دریاچه در Powderhorn پارک در جنوب مینیاپولیس. به دنبال ایمنی در تعداد حدود 30 نفر تن به تن, چادر در گوشه شمال غربی پارک نزدیک 10 خیابان و E. 32 خیابان.

در صبح روز جمعه این چادر ساکنان کردم دیگر تعجب از خواب بیدار کردن تماس. حدود 7 صبح چندین افسران با مینیاپولیس پارک و تفریح و سرگرمی مدیره راه می رفت از طریق اردوگاه موقت و به هر کس نوشته شده اعلامیه گفت: این اردوگاه خواهد برچیده شود و در عرض 72 ساعت. “آن را مانند یک پانچ به روده” گفت: Dennis بارو که نقل مکان کرد و به اردوگاه در روز پنج شنبه پس از اخراج از هتل. “ما هیچ جا به سمت چپ بروید.”

پشت به پشت اعلامیه خشم کمک های انسان دوستانه داوطلبان و در نزدیکی ساکنان Powderhorn پارک محله که ریخت و به پارک در صبح روز جمعه برای نشان دادن حمایت برای چادر ساکنان. بسیاری از دست آب و غذا و تجهیزات پزشکی و وضعیت پارک مدیره اقدام در طول یک عجله مرتب رویداد رسانه ای در نزدیکی چادر. برخی قول به بازگشت به سایت برای جلوگیری از بی خانمان ها از بودن حذف شده است.

یک بن بست بود و در نهایت اجتناب شود هنگامی که پارک مدیره اواخر جمعه لغو آن 72 ساعته تخلیه اطلاع و گفت: چادر ساکنان اجازه داده می شود به باقی می ماند در حالی که مقامات محلی مشغول به کار در یک راه حل.

“اخطار اخراج است نه یک راه حل” اعلام کرد فضل Berke, جامعه هماهنگ کننده برای Powderhorn پارک محله ارتباط آن با صدور بیانیه ای در محکوم کردن این عمل است. “این همسایگان ما هستند و ما اجازه نمی دهد آنها را به ادامه به فشار بیشتر و بیشتر که در آن آنها می تواند دیده نمی شود.”

بسیاری از کسانی که وارد این پارک این هفته نگاه خشمگین پس از تحمل هفته از استرس و تروما است. این هتل که در آن آنها بوده است ماندن بود در نزدیکی مرکز شورش و بسیاری تا به حال نقل مکان به ساختمان با این امید که آنها ارائه می گردد مسکن پایدار. به جای هتل آمد به آینه هرج و مرج در خیابان ها در این نزدیکی هست با شایع استفاده از مواد مخدر و مبارزه در راهرو رسیده بود.

وجود گسترده تخریب برای هتل در آن روزهای آخر که سرنشینان سرزنش در یک تعداد انگشت شماری از مشکل. درب bashed در. تلوان ماشین آلات برچیده شد. تلویزیون های صفحه تخت شد پاره پاره از دیوار. گرافیتی شد اسپری در راه پله. روز جمعه مقابل لابی بود در بی نظمی با زباله و مبلمان شکسته پراکنده در مورد ورودی.

“بسیاری از مردم عصبانی وحشت این اموال به منظور زیرا آنها نمی مانند آنچه رخ داده به جورج فلوید و آنها را متوقف مراقبت” گفت: میشل اسمیت یک سازمان با آزادی از خیابان که در ارائه کمک به کسانی که در هتل.

هتل صاحب Jay Patel, کاهش یافته است به مصاحبه جمعه به عنوان او gazed بر اموال آسیب دیده از پارکینگ.

تعداد کمی از هتل آخرین ساکنان نگاه فرسوده و dispirited به عنوان آنها آمده از ساختمان های آسیب دیده با چند اموال. “این بود که یک دست دادن فرصت” گفت: آندره Stigger یک رستوران کارگر است که بی خانمان پس از از دست دادن شغل خود در ماه مارس است. “این محل می تواند در افزایش آگاهی مردم. ما می تواند به جهان نشان داده است که ما قادر به بلند کردن اجسام خودمان را از این وضعیت.”

در عین حال خلق بود خوش بین در Powderhorn پارک که در آن ده ها تن از داوطلبان و ساکنان محله از طریق کار روز جمعه برای کمک به مهاجران اخیر است. به سلامتی از طریق گروه پس از آنها آموخته از پارک مدیره تصمیم به لغو 72 ساعته تخلیه توجه کنید. این گروه تا به حال قرار دادن یک تماس به صورت مفاد جمله مواد غذایی و نوشیدنی ها و اسپری اشکال. یک مرد با یک زانو مجروح شد و در حال حاضر در حال گرفتن درمان موقت طبیب چادر.

روز جمعه در پارک مدیره سرپرست Al Bangoura با صدور بیانیه ای گفت که او در حال حاضر به رسمیت شناخته شده است که 72 ساعت “است و نه به اندازه کافی زمان” برای کمک به مردم در پارک پیدا کردن مسکن و سایر خدمات است. “Encampments نشان دهنده جدی برای سلامت و ایمنی خطر — به خصوص برای کسانی که اقامت در داخل اردوگاه — و نه نشان دهنده وقار فرم از پناهگاه,” او گفت:. “من متعهد به همکاری با جامعه محلی رهبران و [مینه سوتا] شورای بین در بی خانمانی در یک راه حل است.”

هنوز هم آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه به سرعت دولت و مقامات شهرستان می تواند پاسخ. خود منابع و نیروی انسانی کشیده شده است نازک توسط عظیم و بی سابقه تلاش برای حرکت افراد بی خانمان که در بالا به خصوص خطر ابتلا به کروناویروس به منطقه اتاق های هتل ها. تا به امروز بیش از 600 نفر بی خانمان شده اند منتقل شده به پنج منطقه هتل ها.

بارو بود که در میان کسانی که تن به تن یک چادر در زیر درختان در Powderhorn پارک پس از یک هفته پر سر و صدا در سابق وسبک.

خود اخراج از هتل مشخص شده چهارمین بار در دو ماه او مجبور شده بود برای تخلیه یک سایت, و او به دنبال به جلو به یک فرصت برای ارتباط با مددکاران اجتماعی. “من بیمار هستم که پایین سنگ احساس که در آن شما نمی دانید که در آن حرکت بعدی خود را در حال رفتن به,” او گفت:. “مردم اینجا واقعا شدت و ما احساس خوش آمدید.”

 

توییتر: @chrisserres

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de