NYPD Police officers listen as Police Benevolent Association of the City of New York President Pat Lynch and representatives from other NYPD and law enforcement unions holds a news conference on June 9, 2020 to address the “current anti-law enforcement environment.”

NYPD افسران پلیس گوش دادن به عنوان پلیس خیرخواه انجمن شهر نیویورک رئیس جمهور پت لینچ و نمایندگانی از دیگر NYPD و اجرای قانون اتحادیه دارای یک کنفرانس خبری در روز 9 ژوئن سال 2020 به آدرس “زمان anti-اجرای قانون محیط زیست است.”
عکس: Timothy A. کلاری (گتی ایماژ)

اگر شما شاهد تصاویر پلیس gallantly گرفتن زانو در جریان تظاهرات علیه خشونت پلیس—خشونت شده است که بر روی صفحه نمایش در طول تظاهرات—و به اشتباه معتقد بودند که حرکت در واقع به معنای هر چیزی ممکن است شما را در برای تعجب.

تبلیغات

یکی از این گالانت افسر پلیس است پس از ارسال یک ایمیل عذرخواهی خود را برای نشان دادن همبستگی با این ایده که زندگی مهم است. با توجه به یک گزارش از نیویورک پست, ستوان رابرت Cattani از NYPD گفت که او تا به شده است “از دست دادن خواب” پس از انتخاب به زانو زدن در حالی که مشغول به کار در یک تظاهرات در شهر.

“من اشتباه بود. من می دانم که این اشتباه بود و چیزی است که من خواهد بود خجالت و تحقیر مورد برای بقیه زندگی من” Cattani نوشت: در mea culpa به همکاران خود.

تبلیغات

او همچنین hilariously نشان می دهد که ترس خود را از معترضین به همین دلیل است که او در زمان یک زانو:

“شرایط قبل از تصمیم به گرفتن یک زانو شد بسیار دشوار است که ما قرار شد در مرکز صحنه با کل جمعیت شعار,” او نوشت.

“من فکر کردم که شاید یکی از معترضان/rioter را دیدم که آن را بعد از آن فکر می کنم دو بار در مورد مبارزه با و یا صدمه زدن به پلیس. من می دانم که من تصمیم اشتباه است. ما نمی دانیم که چگونه معترضان را واکنش نشان داد اگر ما نمی شدند و تلاش برای کاهش هر گونه اضافی خشونت است.”

Cattani می رود به اضافه کردن که این یک اشتباه بود به “تن دیگر از افسران’ اشتباهات” توسط دو زانو در اعتراض به خشونت پلیسگفت: “همه ما می دانیم که در مینیاپولیس اشتباه بود.”

این یک غنی بیانیه ای که از کسی که با این نسخهها کار NYPD یک نیروی پلیس برای بدنام سوء.

تبلیغات

رئیس برادرانه منظور از پلیس در شیکاگو—یکی دیگر از شهرستان خیط و پیت کردن با حوادث خشونت پلیس—می گوید که هر شیکاگو اداره پلیس افسر که طول می کشد یک زانو نمادین در حمایت از قیام در برابر نژادی و بی عدالتی خواهد بود لگد از پلیس اتحادیه.

“اگر شما زانو زدن شما را به خطر می اندازند آورده بودن اتهام و پرتاب از تسلیم” برادرانه منظور از پلیس جمهور جان Catanzara گفت: به فاکس 32 شیکاگو در روز پنج شنبه.

تبلیغات

در اوایل این هفته رئیس جمهور از نیویورک خیرخواه Police Association پت لینچ در کنفرانس مطبوعاتی که او صحبت کردن در برابر آنچه که او به نام “بدنام کردن” از افسران پلیس با توجه به یک گزارش از تپه.

“توقف درمان ما مانند حیوانات و اراذل و اوباش و شروع به درمان ما با برخی از احترام” لینچ خواستار حق او پس از رد این ایده که مادران نگران فرزندان خود را ممکن است مرد به دست یک افسر پلیس است.

تبلیغات

به نظر می رسد پلیس در حال ارسال یک پیام واضح و روشن در مورد جایی که آنها واقعا ایستاده: در مخالفت مستقیم به مفاهیم پاسخگویی و سیاه زندگی مهم است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de