دهلی نو: قیمت بنزین در روز شنبه بود پیاده با 59 paise در هر لیتر و دیزل 58 paise به شرکت نفت برای هفتمین روز متوالی تنظیم نرخ خرده فروشی در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه در رای تجدید نظر.

قیمت بنزین در دهلی بود که پیاده به تومان 75.16 در هر لیتر از Rs 74.57 در حالی که دیزل نرخ افزایش به تومان 73.39 یک لیتری از Rs 72.81 با توجه به اطلاع رسانی قیمت های نفت دولتی شرکت های بازاریابی.

نرخ های افزایش یافته در سراسر کشور و ایالتی به ایالت متفاوت است بسته بروز محلی مالیات بر فروش و یا مالیات بر ارزش افزوده.

این هفتمین روزانه افزایش نرخ در یک ردیف پس از شرکت های نفتی در روز یکشنبه دوباره آغاز اصلاح قیمت ها در خط با هزینه های پس از پایان یک 82 روز وقفه.

در هفت افزایش قیمت بنزین بالا رفته توسط Rs 3.9 در هر لیتر و دیزل تومان 4.

یخ در نرخ تحمیل شد در اواسط ماه مارس به زودی پس از دولت پیاده وظیفه مالیات غیر مستقیم در بنزین و دیزل به ساحل تا منابع مالی اضافی.

نفت PSUs هندی نفت پارسیان (IOC), بهارات نفت پارسیان با مسئولیت محدود (BPCL) و Hindustan Petroleum Corp Ltd (HPCL) به جای عبور از روی وظیفه مالیات غیر مستقیم افزایش به مشتریان و تنظیم آنها را در برابر سقوط در نرخ خرده فروشی بود که موجه به دلیل کاهش جهانی قیمت نفت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله