ELROSA, MINN. – وجود جمعیت قابل ملاحظه در خارج از سایه وطن میخانه در آلبانی در مارس 17 و خواستار آن است که صاحب کریس Schiffler سمت راست برای باز کردن نوار و خدمت به نوشیدنی به تشنه مرکزی Minnesotans.

یک هفته بعد این صحنه تکرار شد و کانال 11 خبرنگار لو Raguse بود مورد آزار و اذیت توسط انتخاب کنندگان برای پوشیدن ماسک.

روز شنبه, مینه سوتا, میله در نهایت رفتن به آینده به خدمت نوشیدنی در داخل ایجاد. یک مسیر انحرافی گرفته شد در راه به یک زن و شوهر از بازی ها که در حال بازی تحت نظارت چابک Stearns County لیگ در مقایسه با ایالت مینه سوتا آموزش به بازی نیست.

تا 3:30 بعد از ظهر جمعه آن را می توان گزارش داد که Schiffler را rowdy حامیان به نظر می رسد که نقل مکان کرد و به مسائل دیگر و یا شاید آنها آماده برای لذت بردن از با شکوه آخر هفته در یکی از دل دریاچه ها — بالا و متوسط و یا پایین تر است.

وجود یک دوجین مشتریان در سایه دار نوشیدن داخلی آبجو و هیجان زده Stearns County لیگ (SCL) انتخاب کرده بود برای رفتن به جلو بدون برکت دفتر فرماندار, تیموتی جیمز Walz ریاست.

در واقع هیجان زده ممکن است اغراق آن است. “چه شما فکر می کنم Stearns County لیگ تصمیم به نادیده گرفتن دولت و درجات و بازی این آخر هفته ؟” 50-چیزی است که مشتری خواسته بود.

او متعجب و متحیر برای یک لحظه و سپس گفت: “کسانی که در شهرهای کوچک در حال بازی این آخر هفته ؟ خوشحالم که آن را بشنود. خاموش کردن همه چیز را هرگز حس در اینجا نمی خواهم در خیابان و شهرهای دوقلو.”

مینه سوتا بیس بال انجمن هفت نفر هیئت مدیره به ضمنی تایید آن 275 تیم به ادامه بازی چهارشنبه شب پس از Walz دوباره موفق به بازگشایی بیس بال (به علاوه بیسبال دارای توپ نرم, و غیره.) به بازی.

پنجشنبه صبح Stearns County لیگ خوراک توییتر در حال حاضر به حال نوشته شده از یک برنامه کامل از بازی آخر هفته — شروع جمعه با Elrosa بازی سرد زمستان رشته کوه های راکی از دره مرکزی لیگ و Greenwald بازی در سنت مارتین در بازی لیگ به جز …

همه این بازی ها شده اند اعلام می شود “نمایشگاه” توسط MBA هیئت مدیره با توجه به آنچه به نظر می رسد اکثریت آن تیم های عدم دریافت مجوز برای بازی در شهرداری ballparks در شهرستانها انتخاب چوب به Walz را coronavirus دیکته.

“من اجرا لیگ حساب توییتر و ما تا به حال یک برنامه که قبلا در این هفته گفت:” A. J. هدلی, Elrosa مدیر. “10 مدیران در لیگ ما بودند تبادل متون و تصمیم ما از رفتن به, بازی, بدون توجه به آنچه Walz گفت. ما نیز گذشت که به همراه [MBA] هیئت مدیره — که ما از رفتن به شروع به بازی این آخر هفته.”

اتان Vogt, ace پارچ و 19 سال بازیکن برای پرستاران گفت: “ما گفت: هیئت مدیره” ما باز هستند.’ یک احتمال وجود دارد که می تواند به معنای تیم ما خواهد بود معلق از اعزام تیم به مسابقات دولت.

“ما حاضر به قبول آن معاوضه. ما را به حال خود ما ” دولت مسابقه با تیم ما کشیده و در جمعیت بسیار عالی.”

دیوید جوناس یک مربی و سوم baseman با رشته کوه های راکی است همچنین پسر عموی به Schleper قبیله مرتبط برای همیشه به کشاورزی شعله های آتش.

“این بوده است که بیشترین اوایل فصل بیس بال برای آب و هوا از تمام زمان” جوناس گفت. “از آن زمان به بازی. یک شب مثل این … شما باید به بازی یک ballgame.”

سنت مارتین-Greenwald بازی شروع شد 90 دقیقه بعد از ساعت 8:30 p. m. در این اواخر شروع به رمز و راز بود به بازدید کننده توقف در Doochie را یک سنت مارتین استقرار چند ساعت پیش از آن.

چرا 8:30 است ؟ “من فرض آن است زیرا ballpark هدف غرب و خورشید خواهد بود و در hitters چشم” گفت: Patty Salzl مالک.

Patty نیز طول می کشد مراقبت از هر گونه سوال در مورد سیاسی اولویت با “برگ برنده 2020” بنر که شامل چند کلمه از تاکید و آویزان در نزدیکی دیوار پشت نوار.

Martins’ pregame بود ارزش یک لیگ بازکن. آدرس عمومی گوینده استیو Revermann معرفی تمام بازیکنان از هر دو تیم به حدود 150 نفر از طرفداران.

St. Martin مشهور است برای آن سنت Liesers اگر چه وجود دارد تنها دو نفر در فهرست این روزها — پارچ اسکات سابق میلواکی جزئی اتحادیه و shortstop کایل.

آنها به شدت تعدادشان کمتر توسط Schlangens: پنج وجود دارد در فهرست و همچنین چهار Schlangens در میان پنج بت پسران.

گریه نه برای Liesers’ میراث. مدیر کارل Lieser است که در 42 فصل با مارتینز, 21st به عنوان مدیر و همسرش, اموزش — آره او یک سچلنگن و همه آنها به تدريج ،

سنت مارتین ballpark را متعلق به این شهر است. Lieser رفت و به یک شورای شهر در جلسه روز دوشنبه شب به درخواست اجازه بازی در خانه اگر Walz هیچ بازی سفارش ماند در اثر.

“شورای شهر كم, ‘بیایید بازی توپ,’ ” Lieser گفت. “این عجیب و غریب امروز. چهل و دو سال بود و من عصبی تر از من تا کنون بوده است برای یک درب بازکن. صبر کنید قطعا بعد فورا رفت واز بود به من.”

توجه داشته باشید: تلفن تماس به سایه در آلبانی حدود 5:30 p. m. شامل مقدار زیادی از سر و صدای پس زمینه. ظاهرا تعداد عادلانه از ماه گذشته anti-خاموش کردن معترضان در واقع آیا می خواهید یک نوشیدنی.

 

نوشتن به پاتریک Reusse توسط e-پستی sports@startribune.com و از جمله نام خود را در خط موضوع.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله