پلیس شلیک و کشتن مرد در یک وندی Drive-Thru در آتلانتا و رانندگی جدید تظاهرات و بررسی

Category: کیمیا | No comments


People gather during a protest against police brutality on June 6, 2020 in Atlanta, Georgia.

جمع آوری مردم در اعتراض به خشونت پلیس در 6 ژوئن 2020 در آتلانتا ،
عکس: الیاس Nouvela (گتی ایماژ)

یکی دیگر از مرد سیاه پوست در آمریکا کشته شده توسط پلیس.

گرجستان دفتر تحقیقات (GBI) می گوید که در حال بررسی یک حادثه در آتلانتا که در آن افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و یک مرد در پارکینگ یک وندی رستوران در شب جمعه.

تبلیغات

با توجه به بیانیه منتشر شده توسط GBI در شنبه پلیس نامیده می شدند به رستوران در دانشگاه رانندگی در آتلانتا در پاسخ به شکایت که یک مرد به خواب رفته بود در یک وسیله نقلیه پارک شده در این درایو از طریق منطقه از رستوران فست فود.

این گزارش می گوید که ماموران با انجام یک میدان آزمون هوشیاری در مرد 27 ساله Rayshard بروکس و اقدام به جای او به بازداشت پس از شکست او آن است.

تبلیغات

“در طول بازداشت مرد موضوع مقاومت و مبارزه در گرفت و” GBI گفت. “افسر مستقر در یک تیزر. شاهدان عینی گزارش می دهند که در طول مبارزه مرد موضوع برداشت شد و در اختیار تیزر.”

تصویری پست شده در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس با تلاش ماموران اقدام به فرار و سپس تخمگذار بر روی زمین مرده است.

هر چند GBI بیانیه می گوید بروکس منتقل شد به “یک بیمارستان محلی که در آن او پس از عمل جراحی” تحقیقی بدن گفت که آن را نیز بررسی تصویری ارسال شده در رسانه های اجتماعی.

مردم در حال حاضر جمع آوری شده است در صحنه حادثه در اعتراض به کشتار که می آید به تظاهرات علیه پلیس قتل همچنان در سراسر کشور است.

تبلیغات

از Atlanta Journal-Constitution:

در صبح روز شنبه یک گروه از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان وندی که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد. جان وید, رهبر, تظاهرات, نام وندی پارکینگ “جدید زمین صفر است.”

“یکی دیگر از مرد گرفته شده بود درست در این نقطه است.”

با توجه به AJC این 48 افسر-درگیر تیراندازی که GBI تا به حال به بررسی پس از شروع سال.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>