Illustration for article titled Starbucks Bans, Then Quickly Reverses Ban on Employees Wearing Black Lives Matter Attire

عکس: سیندی Ord (گتی ایماژ)

آیا کسی به یاد داشته باشید راه بازگشت در سال 2015 زمانی که استارباکس راه اندازی شد “مسابقه با هم” ابتکار که توصیه می شود که کارکنان خود را دعوت مشتریان—و به خصوص مشتریان از رنگ به بحث در مورد روابط نژادی در آمریکا ؟ به یاد داشته باشید زمانی که آنها زنده این ایده در سال 2018 پس از زنجیره ای, کافی شاپ, عناوین ساخته شده که یک مدیر تا به حال دو مرد سیاه دستگیر شد در حالی که آنها منتظر یک دوست ؟

تبلیغات

خوب سریع به جلو دو سال و به طور ناگهانی این شرکت به نظر می رسد کمی بی میل بیش از این ایده از اجازه دادن به آن baristas پوشیدن تی شرت پین یا هر لباس که خرس واژه “سیاه و سفید زندگی می کند مهم است.”

BuzzFeed News , گزارش که در همان ماه که استارباکس متعهد به “ایستادن در همبستگی با ما همکاران و مشتریان و جوامع” در میان سراسر کشور در اعتراض سیستمیک نژادپرستی و خشونت پلیس مدیران ارشد شد محرومیت کارکنان پوشیدن هر چیزی که به صراحت نشان می دهد که آنها “ایستاده در همبستگی.”

تبلیغات

از BuzzFeed:

با توجه به بولتن داخلی به دست آمده توسط BuzzFeed News, مدیران فروشگاه تماس شده بود ارشد رهبری به نمایندگی از کارکنان که می خواستم به پوشیدن پل مربوط به لباس به عنوان تظاهرات ادامه داد: رفت و برگشت به شهرهای بزرگ و شهرهای کوچک در سراسر کشور است.

در پاسخ مدیریت, با توجه به یادداشت از هفته گذشته استدلال کرد که با پوشیدن لباس و لوازم جانبی برجسته سیاه و سفید زندگی می کند ماده می تواند به اشتباه و به طور بالقوه تحریک خشونت. بولتن با اشاره به کارکنان یک ویدیو که در حال حاضر حذف شده است که در آن معاونت از شمول و تنوع توضیح داد که “آشوبگران که misconstrue اصول اساسی” جنبش و می تواند با استفاده از آنها به “تقویت تفرقه.”

یک سخنگوی استارباکس گفت BuzzFeed آنها اختصاص داده شده به مبارزه با “نژادپرستی نظاممند” اما که خود را در لباس کد لازم بود به منظور “برای ایجاد یک محیط امن و استقبال از” محیط زیست برای مشتریان و کارکنان.

“ما احترام همه همکاران ما نظرات و اعتقادات و آنها را تشویق به خود را خودشان تمام به کار در حالی که پیوستن به ما لباس کد سیاست” سخنگوی گفت.

تبلیغات

بنابراین دستور داد که کوتاه قد گراند یا Venti منظور از مزخرف? (من تا به حال گوگل اين اندازه نوشیدنی. من آه… من هرگز داخل یک استارباکس قبل از.)

انتظار مردم به این باور است که یک شرکت می تواند ارسال آن برای حمایت از سیاه و سفید زندگی mattering به رسانه های اجتماعی برای میلیون ها و حتی میلیاردها برای دیدن, ایجاد , سیاه, شبکه شریک آرمو وظیفه کارکنان با دعوت از مشتریان به بحث در مورد نژاد—در حالی که همه آنها را انکار حق پوشیدن یک “Black Lives Matter” پیراهن چرا که چیزی که ممکن است شما را سفید مراجعان ناراحت کننده است که یک بازی بسیار سخت به فروش برساند.

تبلیغات

استارباکس کارکنان گفت BuzzFeed آنها نبودند آن را خرید یا نه.

بسیاری از کارکنان راضی نمی شد. برای برخی از کارکنان اظهارات احساس “نمایشی,” “کم عمق” و “ریاکارانه.” Barista در ساحل شرقی گفت BuzzFeed که بر روی زمین این شرکت هنوز در حال کار برای حفظ تصویر خود را با مشتریان به اخلال در فروش.

“ما یک پلیس جزئیات خارج از فروشگاه ترین روز هر حال. اجازه دهید فقط او را بیش از اگر یک مشتری است که جرم توسط کسی BLM پین” کارمند گفت. “چیزی عمیق تر در اینجا. [مدیر عامل شرکت استارباکس] کوین جانسون مذاکرات یک بحث بزرگ در توییتر, اما او هنوز هم سر یک چند میلیارد دلاری شرکت است که به نگه دارید تا با تصویر خود را. خدای ناکرده اگر کارکنان لکه که بکر جهانی تصویر.”

یکی دیگر از کارگران در کلرادو توافق کردند که این تصمیم به “علت درگیری با مشتریان” و نه موافق با این شرکت توضیح است که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع باید به عنوان تعریف شده سیاسی است.

تبلیغات

به هر حال این شرکت به پایان رسید تا معکوس ممنوعیت خود را در “Black Lives Matter” لباس پس از سیاه مردمی کشیده آنها سنجش همه بالا و پایین اینترنت برای این اراجیف آنها انجام داده بود برخی از روح جستجو.

با توجه به سی ان اناستارباکس جمعه اعلام کرد که کارکنان خواهد شد مجاز به پوشیدن BLM لباس و پین “تا زمانی که مارک جدید پیراهن تحویل داده شده به 200,000 کارکنان که شامل این عبارت است.”

تبلیغات

“این جنبش یک کاتالیزور برای تغییر و در حال حاضر آن را به ما می گوید بسیاری از چیزهایی که نیاز به خطاب بنابراین ما می تواند فضا را به زخم التیام یابد” استارباکس نوشت: در نامه ای به کارکنان اعلام جدید تی شرت طراحی است که می تواند در زیر مشاهده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de