10% تخفیف برای تمام Merch | Gizmodo, Kotaku, Jalopnik, Lifehacker, ایزابل, ریشه, The a. v. Club, The Takeout, io9, Deadspin | کد تبلیغی DADSDAY10

تبلیغات

خوب که نگاه میکنید ؟ روز پدر است و حق در اطراف گوشه و شما هنوز هم بدست نمی هر چیزی برای پدر. برای شرم آور است. در حالی که من حمایت از خرید هر چیزی از ما هدیه روز پدر, راهنمای, یکی دیگر از راه های شما می تواند کمک به نگه داشتن چراغ در حالی که با افتخار نمایش قدردانی خود را برای وب سایت خوب است copping ما merch. همه چیز در فروش در حال حاضر—از Jalopnik را “کامیون آره” كلاسيك راننده کامیون کلاه به ایزابل را “رحم انگشت وسط” حمل و نقل کردن کیسه با استفاده از منحصر به فرد ما promo code DADSDAY10.

در میان موجودی‘s مورد علاقه های شخصی هستند Kotaku کنترل-الگو گتر گردن, ایزابل را با کارت تاروت, برچسبهای سایت Lifehacker لیوان و لپ تاپ برچسبهای Takeout را “نه یک ساندویچ” و “ساندویچ” t-پیراهن ریشه را “Tu شیا” حمل و نقل کردن کیسهو آب و نامناسب “در باشگاه فیلم” pom گره کابین از a. v. Club. اجازه دهید صادقانه بابا شما نیاز به یک جدید متناسب با حال و که نمی کند نیاز به یک چند گرافیک كم در کمد لباس خود را واقعا به جلو نگاه™? ما مارک لوازم صرفا جایزه اضافه شده است.

تبلیغات


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de