Superspreader از سالم در JSW steel plant, انتقال ویروس به 90 در Ballari منطقه

Ballari: یک فرد از سالم در تامیل نادو تا تبدیل به یک superspreader از coronavirus در لیورپول جنوب غرب جراحی محدود جراحی گیاه در Torangallu در Ballari منطقه کارناتاکا واقع شدهاست. او پس از آزمایش مثبت برای COVID-19 عفونت منتقل به یک همکار و سپس به 90 دیگران در Torangallu.

سالیم مرد رفت و به او بومی محل در تامیل نادو که مخفف دوم در ملی جدول coronavirus عفونت و بازگشت به Torangallu on May 27. او در JSW steel شرکت تا ژوئن 1 قبل از او توسعه علائم تب. هنگامی که آزمایش او پیدا شد به درد و رنج شده اند از COVID-19 و از او منابع گفت: این ویروس به یکی از همکارانش که از Kurnool در آندرا پرادش. این Kurnool انسان منتقل می شود این بیماری به اعضای خانواده خود را.

پس از COVID-19 گسترش در مجاورت کارخانه فولاد مقامات مربوطه مهر و موم پایین در حدود 30 در مناطق Torangallu منطقه به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از بیماری از گسترش به مناطق دیگر.

با توجه به منابع در حدود 30000 نفر کار به عنوان کارگر در JSW. بسیاری از آنها روزانه-شرط از Bihar, Uttar Pradesh و Madhya Pradesh که بازگشت به مکان های مادری خود. فقط دائم کارکنان مشغول به کار در شرکت JSW در لحظه, اعلام یک منبع به دکن کرونیکل.

منابع اضافه JSW ادعا می کند که در جای خود قرار داده است اقدامات لازم و مقادیر کل گیاه. اما سوال مطرح شده بیش از اجتماعی زیر فاصله پوشیدن ماسک صورت تست حرارتی, دست, عفونی, در میان دیگران.

در ضمن یک نامه از معاون کمیسر Ballari S. Nakul روز پنج شنبه اعلام کرد که این شرکت به حداقل برسد نیروی کار خود را از 12 ژوئن تا ژوئن 16 به شکستن زنجیره ای از COVID-19 انتقال است. کارکنان رفت و آمد از Ballari, Sandur, Hosapete و روستاهای اطراف آن خواسته شده است به ماندن در خانه تا ژوئن 16.

JSW اطمینان DC است که همه کارکنان که ماندن در خانه خواهد شد به طور کامل به نمایش در قبل از پیوستن به وظیفه. برای مقابله با هر گونه احتمال 110-تخت نگه داشته شده است آماده در لیورپول Sanjeevani چند تخصص بیمارستان و JSW پرسنل شده اند در تماس مداوم با ایجاد کمیته های برای مراقبت از سلامت مرتبط مورد نیاز در روستاهای اطراف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de