Anoka County sheriff نمایندگان با استفاده از گاز اشک آور برای متفرق کردن جمعیت بود که مهمانی و مبارزه در دریاچه جورج پارک منطقه ای در اوک گروو بعد از ظهر جمعه, مقامات گفت.

فقط قبل از 4 بعد از ظهر چندین تماس گیرنده گزارش شده است که تا 300 partyers شد “شدن سرکش” در یک پارک که در آن یک DJ نیز وجود کلانتر را در انتشار اخبار گفت.

نمایندگان در بر داشت 200 نفر در منطقه ساحل و دعوا در رفتن “در مناطق مختلف از پارک” آزادی گفت. آنها به نام برای پشتیبان گیری از سازمان های اجرای قانون دیگر برای متفرق کردن جمعیت و نزدیک پارک.

افسران راه می رفت در سراسر پارک و به مردم بگویید که پارک بسته شد و با استفاده از یک سیستم آدرس عمومی و همچنین انتشار گفت. “پس از زمان داده شده بود بسیاری از مردم باقی ماند و حاضر به ترک پارک گفتن نمایندگان و اجرای قانون دیگر که نمی خواهد ترک” کلانتر شدهاند. “گزارش نیز از یک مرد با یک تفنگ و مردم آغاز شده بود به صعود به بام حمام ساختمان در پارک.”

ماموران سپس با استفاده از یک بمب دود که پراکنده برخی از جمعیت است. گاز اشک آور شد و سپس مورد استفاده قرار گیرد و هر کس در نهایت به سمت چپ آزادی گفت.

پرسنل پزشکی تمایل به یک فرد در رویارویی انتشار گفت. که فرد تحت درمان قرار گرفت در صحنه شد و در بیمارستان بستری است.

هیچ یک از بازداشت, کلانتر, گفت:.

دریاچه جورج پارک بسته شد در اوایل این هفته به دلیل “مسائل مشابه,” آزادی گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de