حیدرآباد: صدها نفر از سرخپوستان همچنان در گیر و تایوان از جمله بسیاری از تلوگو دانش آموزان که تقریبا هیچ راهی برای فرار از خانه. آنها سعی کرده اند به تماس با هند تایپه انجمن عملا سفارت هند در تایوان, اما آنها دریافت نکرده پاسخ رضایت بخش است.

M. Raghavendra ردی کارشناسی و حیدرآباد بومی وارد شده بود در تایوان برای یک تحقیق کارورزی در دانشگاه Sinica تایپه در تاریخ 1 فوریه. او در میان هشت سرخپوستان انتخاب شده پس از یک فرایند رقابتی. ردی کارآموزی به پایان رسید و در آوریل 30, اما او مهربان استاد تصمیم به تمدید اقامت خود را در خوابگاه این دانشگاه به مدت دو سال به عنوان مستند لگد بود.

پس از ردی و سرخپوستان دیگر سعی کرده اند به تماس با سفارت برای کمک به آنها را به بازگشت به خانه. هیچ پرواز از Vande بهارات ماموریت شده است اختصاص داده شده به تایوان است.

“در ابتدا به ما گفتند که کمتر از 30 نفر آرزو به بازگشت به هند است. آنها به ما گفت ما یک اولویت برای بازگشت به علت کوچک ما تعداد” گفت: Reddy. این مهاجران با هم متحد در Facebook و متوجه شدم که حداقل 150 نفر از مردم خواست به خانه بروم. آنها با نزدیک شدن به مقامات دوباره. آنیل کومار یک آنانتاپور بومی و BTech نهایی دانشجو بود که در نه ماه کارورزی گفت: مقامات اغلب در تضاد خود را در حالی که صحبت کردن در مورد این موضوع. “یکی از مقامات به من گفت که دولت هند است نه نشان دادن علاقه در کمک به ما. من صحبت می کرد به افسر ارشد که به من گفت که مخالف دقیق — که آن تایوانی دولت که نمی خواهید ما را ترک کنند. کدام نسخه باید به اعتقاد من” او پرسید.

بسیاری از تلوگو دانش آموزان وابسته به سخاوتمندانه از استادان خود را. Putta گانش یک Kadapa بومی و BTech نهایی دانشجو در حال برنامه ریزی برای بازگشت در ماه مه اما پرواز خود را لغو شد. او بستگی به پدر و مادر خود را به او ارسال پول برای هزینه های روزانه.

“هزینه زندگی در تایپه بسیار بالا است. حتی اگر ما نگه داشتن هزینه های ما به حداقل هزینه آن ما حداقل 25.000 تومان,” جوانان گفت.

مهاجران تلاش کرده اند به ارسال طرح به استخدام خصوصی چارتر پرواز به سفارت اما فایده ای نداشت. تایوان است که موفق به مهار Covid-19 است که اجازه می دهد پرواز تنها به کشورها آن را بداند “امن”.

آن را بعید است که هند آن را به این لیست. تا آن زمان مهاجران هستند به امید Vande بهارات ماموریت به آنها کمک کند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de