ریشه را Clapback کیسه مراسلات پستی: شواهد از چیزهایی که دیده نمی شود

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Evidence of Things Not Seen

تصویر: اسکار Bustamante (ریشه/رفتن)

Nigga, من نمی گه
من فقط می دانم چگونه به قافیه a lil bit
من فقط در تلاش برای فشار متناسب با الاغ در
هر جا که من می تواند متناسب.

— Cee-Lo Green

نود و نه درصد از زمان من در حال حاضر می دانید آنچه که من قصد دارم برای گفتن من حتی قبل از شروع به نوشتن Clapback کیسه مراسلات پستی.

تبلیغات

امروز دیگر یک درصد است.


به عنوان شما ممکن است شنیده ام من دستگیر شد هفته گذشته است.

تبلیغات

مادرم نگه می دارد تماس با من. او در سمت چپ یک پیام گفت: او تا به حال یک راز است.

او اصلا نگران زمانی که من دستگیر شده بود به دلیل, به عنوان عموی من نرو استفاده می شود به او بگویم “نگران نباشید در مورد Mikey. من می دانم که راز خود را: او نمی خواهد اجازه دهید هر چیزی خود را شکستن ایمان است.”

عموی من نرو بنیامین واعظ. او ریش که او را مثل یک کتاب مقدس اسلام ، او با صدای بلند پررونق صدا و حتی بلندتر بخندید. او می تواند تلاوت هر آیه ای در کتاب مقدس توسط قلب و همیشه به آن اشاره به عنوان “یک کتاب راهنما برای زندگی است.” از حضور او به تنهایی, شما می توانید بگویید که او یک مرد خدا و اکثر مردم تا به حال این عجیب و غریب احترام به او. در واقع هر کس در جهان حتی همسرش او را به نام “الدر بنیامین.”

به جز من.

من او را به نام “عمو نرو.”

“سالمند بنیامین پسر” او همیشه پاسخ قبل از خنده. حتی اگر او وانمود آن اذیت او فکر نمی کنم او فکر آن را در همه. همسر خود را دوست داشت که من به طور منظم به چالش کشیده و او را. که چون عمو نرو و من استدلال هر وقت ما دیدیم هر یک از دیگر.

تبلیغات

هر سال عمو نرو کلیسا را نگه دارید $500 فصاحت و بلاغت مسابقه و همسرش بود که همیشه یکی از قضات. به خاطر آن بود که یک بنیادگرای تقدس کلیسا بسیاری از شرکت کنندگان خواهد تلاوت آیات کتاب مقدس و یا حتی کل فصل از کتاب مقدس است. من هرگز عضو عموی من,کلیسا اما من برنده در بسیاری از مواقع که من در نهایت ممنوع از رقابت.

اما من تا به حال یک راز است.

قبل از من متولد شد, عمو نرو خرید چند هکتار زمین در لبه از شهر و مطرح او هشت فرزند و نوه و خود را نوه بزرگ در آن قطعه از زمین است. آن را در حدود 10 مایل از جایی که من بزرگ شدم اما وقتی که من بچه بودم من را از خواب بیدار در صبح زود و سوار من زرد ترشرو دوچرخه به خانه خود و صرف تمام روز با من عموزاده. یک روز آن باران و عموی من Nero قرار داده من دوچرخه سواری در پشت کامیون خود را تحت پوشش آن را با یک tarp و در زمان آن را به خانه.

تبلیغات

در راه خانه ما بودند توسط پلیس متوقف شد.

پلیس رفت و از طریق چند بهر پرسش و پرسید: عمویم به گام از اتومبیل به او نشان دهد چه بود تحت tarp. زمانی که عمو نرو کشیده tarp بازگشت و نشان داد این افسر با دوچرخه به پلیس گفت: من و دایی برای ایستادن وجود دارد, در, رانندگی در باران. سپس پلیس رفت و برگشت به ماشین و فقط نشسته وجود دارد. من می توانید ببینید در آینه که پلیس انجام نمی دهد هر چیزی. او در حال اجرا مجوز و یا چک کردن ثبت نام. که پلیس تنها با یک ضربه از ساخت عموی من ایستاده در طوفان به عنوان مردم سوار شده و شاهد احترام بزرگتر بنیامین بازداشت توسط پلیس

تبلیغات

و سپس به او اجازه دهید با ما بروید.

چند دقیقه بعد من تصمیم به شکستن سکوت بی دست و پا با استفاده از تنها تاکتیک من 10 ساله مغز می دانستند: با ساخت یک شوخی:

“نام خود را توسط نرم افزار Nero?” از من خواسته. “من فکر می کردم خود را به نام “الدر.

او خندید تا با صدای بلند. من در رفت و به او اطلاع داد که پلیس متوقف بر خلاف قانون اساسی بود چون هیچ علت احتمالی برای officer جستجو به کامیون.

تبلیغات

“قانون اساسی” پاسخ داد: عموی من نرو. “که نه برای ما.”

برای بقیه از سوار شدن ما استدلال در مورد قانون اساسی در مقابل کتاب مقدس است. او واقعا معتقد به خوبی از انسانیت و که وجود دارد یک پاداش نهایی برای هر عمل است. چرا که او مسن تر و عاقلانه به عنوان شوهر او استدلال برنده شد.

تبلیغات

اما به عنوان یک دنده فرزند من همچنان که استدلال برای سال. از آن پس من ساخته شده آن را یک نقطه به نقطه هرگز او را به نام “الدر.” و هر سال من را به کلیسای خود و پول خود را توسط ناخودآگاه اثبات این است که من حق همراه است.

در اینجا بود که راز من:

من هرگز تلاوت یک آیه کتاب مقدس است.

من همیشه از او اساسی است.

عموی من نرو فوت کرد زمانی که من در دهه بیست سالگی من اما مادرم من را به یاد داستانی که چند روز پیش.

تبلیغات

او را نگه می دارد تماس با من.


از: EndofTimesAficionado
به: مایکل هریوت

بنابراین شما برای بازداشت شدند که پس از حکومت نظامی. ما باید به یک حکومت نظامی چون شما شخصا ملتهب تنش ها در این شهر است.

از: آدم
به: مایکل هریوت

این وضعیت مظهر همه چیز شما در مورد صحبت کنید. اگر شما تا به حال فقط به دنبال قوانین و حال خود را به اعتبار هیچ یک از این اتفاق می افتد. اگر من ندارد و من پروانه من به زندان برود. همین دلیل است که آنها به شما credientials. برخی از پلیس ها POS اما اگر گرگوری فلوید نشده بود شکسته قانون او زنده خواهد بود.

مسئولیت و توقف سرزنش مایل به سفید.

از: جولی
به: مایکل هریوت

من یک تکه از مشاوره است که می تواند به شما کمک کند و هر فرد سیاه و سفید که رنج می برد از خشونت پلیس.

پیروی از قانون است. نمی شکستن قوانین.

از: اد S.
به: مایکل هریوت

موضوع: زمان شورش

پیام: من فکر می کنم آن را وحشتناک است که همه مذهبی مدنی و سیاسی پیشرو در ادامه به قلم مو بیش از این واقعیت است که همه هر چند اشتباه je است و در عین حال یکی دیگر از جنایی blackman که موفق به اطاعت پلیس و سیاه پوستان شورش سوختگی و جراحی. این رفتار را حفظ خواهد کرد شما را از حالت عادی و با اخلاق و مودب جامعه است. آنچه امریکا خواهد بود اگر هر بار یک msn کشته شد و یا یک زن در مترو و یا سرقت مرتکب شده توسط یک مرد سیاه و سفیده rioted. کار سخت تر به شما مردان به مناسب پدران و مردان خانواده. جلوگیری از باندهای خود را از بین بردن هر اینتر coty در امریکا و پیوستن به پشت جامعه یک روز.

تبلیغات

عزیز آدم جولی و EndofTimes,

تقصیر من.

هر یک از شما (و بسیاری دیگر) ساخته شده همان نقطهکه من باید حمل شده من رسانه اعتبار و هیچ یک از این می توانست اتفاق افتاده است. همانطور که اشاره کردم در این داستانمن رسانه ها اعتبار بر روی گوشی من اما از لحاظ فنی شما درست باشد. این احتمال وجود دارد که من نمی خواهد که دستگیر شده اند و اگر رسانه ها اعتبار حلق آویز شدند از گردن من. پس از همه حکومت نظامی اعلام می گوید: “این محدودیت ها نباید اعمال می شود به…credentialed کارکنان از هر گونه روزنامه و مجله رادیو و تلویزیون رادیو و تلویزیون پخش و شرکت های بزرگ.”

تبلیغات

Illustration for article titled The Roots Clapback Mailbag: The Evidence of Things Not Seen

تصویر: شهر بیرمنگام

در حال حاضر اگر من می خواستم برای منحرف کردن من می خواهم اشاره می کنند که من ایستاده بود و کمتر از 10 فوت از یک مرد سفید پوست که نمی باید اعتبار خود را در اختیار داشت اما حتی در مواجهه با پلیس است. من می خواهم بگویم آنها فقط با من چون من سیاه و سفید. اما در دفاع من, من می خواهم به اشاره یک چیز:

تبلیغات

من در واقع یک credentialed کارمند یک مجله آنلاین.

اما این تقصیر من.

من باید توضیح داد که به عنوان یک چاپ خبرنگار است که تحت پوشش هر عمده اعتراض در پنج سال گذشته تجربه من به من می گوید که آن را گاهی ساده تر به داستان اگر مطبوعات خود را اعتبار نیست مزین در سراسر قفسه سینه خود را. شاید من باید توضیح داد که یکی نیست و نیاز به اعتبار برای پوشش یک رویداد در یک خیابان عمومی. شاید من باید توضیح داد که هیچ قانون و یا قانون است که می گوید چگونه باید حمل اعتبار خود را. من احتمالا باید به شما گفت که اگر مطبوعات است که از مطالعه حذف از حکومت نظامی به بیرمنگام اداره پلیس حتی نمی تواند از نظر قانونی نیاز به تولید اعتبار. شاید من باید به شما گفت چرا آنها نمی توانند.

تبلیغات

دیدن وجود دارد این سند که نوشته شده بود در زمانی که این کشور تاسیس شد. آن را ناقص بنابراین اولین ویرایش به که مانیفست ممنوع دولت حتی از ایجاد یک حکومت است که abridges “آزادی بیان یا مطبوعات.”

این واقعیت ساده است که من برای یک سازمان خبری یعنی من هستم “credentialed کارمند” است و هیچ سند قانونی است که یک شهرستان و یا دولت های محلی می تواند مسئله ای است که کمک های مالی من که عنوان رسمی. وجود دارد هیچ قانون است که می گوید که من باید برای انجام اعتبار یا که وضعیت من به عنوان یک خبرنگار حتی به روی کاغذ نوشته. حرفه من است و به معنای واقعی کلمه نوشته شده را به قانون اساسی ایالات متحده و تنها یک چیز وجود دارد که می توانید نادیده گرفتن آن:

نژاد پرستی.

به همین ترتیب که همان قانون اساسی تضمین می کند هر فرد در خاک آمریکا از جمله جورج فلوید حق هرگز “بود محروم از آزادی و یا اموال بدون تشریفات قانونی” و تنها یک چیز وجود دارد که می تواند به نادیده گرفتن قانون اساسی مندرج حق نفس کشیدن:

نژاد پرستی.

آدم جولی, و EndofTimes شما ممکن است نفرت من اما اگر شما در حال مشاجره هستند که من یا جورج فلوید باید مطابق با برخی خودسرانه ساخته شده تا قانون به فرار ناعادلانه مجازات است نه تحمیل بر مردم سفید, سپس شما در حال حمایت به صورت نژاد پرستی. و من استدلال این نقطه چون من می خواهم برای جلوگیری از گرفتن مسئولیت برای اعمال من.

تبلیغات

راستش من فقط امیدوار است که عموی من نرو اشتباه بود.

و مادر را نگه می دارد تماس با من.


این مقاله شده است روند پس از جورج فلوید تظاهرات

از: Trinisistren
به: مایکل هریوت

من با هیچ چیز در این مقاله است. من را شگفت زده چگونه سیاه پوستان در آمریکا نشانی از آنچه به آنها انجام شده است اما نه توسط آنها. آن است که کسب و کار خود را از آنجا که ما از آن ساخته شده ، سفید surburban جوانان هستند که خرید ما به اصطلاح هیپ هاپ که به شدت ستایش خشونت اغلب کپی شده در خیابان های ما در حالی که consious هنرمندان طالب دف Erykah, جیل, Lupe, Kem, و غیره. به سختی می توانید یک طلا ، این موسیقی است که تکرار در جامعه ما که زنان سیاه پوست کشته شده توسط پلیس کمتر واکنش نسبت به مردان سیاه و سفید. چرا ؟ چون موسیقی ما رفتار زنان که راه و بسیاری از زنان کمك استاندارد اغلب تبدیل شدن به تصویری hos برای به دست آوردن پذیرش. بیایید نگه داشتن گه 100 همه شما بود ‘dumb آن را’

از: Memebracidae

به: مایکل هریوت

در حالی که شما در حال درست است که 99.989497 درصد از مردم سیاه و سفید نمی ارتکاب هر گونه قتل که در سال, مشکل این است که جامعه دفاع از آن را در سطل زباله. شما را به یک محله و دیدن اوله بابا گرفتن گران برای اجرای یک آزمایشگاه مت بقیه جامعه خود را نمی خواهید به گه در مورد بابا رفتن به زندان در واقع بسیاری از آنها بسیار خوشحال است که که گه که خارج از جامعه خود را. اما اگر یک فرد سیاه و سفید گران است برای برخی از گه می خواهم که در یک جامعه سیاه و سفید شما پیدا کردن کون بیرون آمدن از چوب دفاع از آنها گفت: آنها dindu nuffin اشتباه آنها بود پسر خوب. من آگاه هستم از هر گروه نژادی است که دفاع از آن را در سطل زباله می خواهم که – حتی مکزیکی. هر گونه شانس شما مایل به این آدرس در آینده صدای جیر جیر و یا داده های تفکیک?

از: مرد
به: مایکل هریوت

شما یک raaaacist pos. خنده دار چگونه نام خانوادگی خود را به شورش در آن است. دموکرات ها حزب KKK و مرگبار کمونیست ها. اگر شما خود را مالش دو سلول های مغز هم به اندازه کافی بلند شما ممکن است یاد بگیرند که تاریخ واقعی نه فقط گرداندن مسابقه طعمه مزخرف.

تبلیغات

من از دست رفته من تماس بگیرید.

او را نگه می دارد تماس با من, بنابراین من او را به عقب. او جواب نمیده.

زمانی که من در نهایت به او می گوید او را فراموش کرده به همین دلیل او به نام چرا که او در یک کنفرانس تلفنی دعا برای مکینتاش.

تبلیغات

من شناخته شده مکینتاش تمام زندگی من است اما او واقعا من خواهر’s اچ. او هوشمند به عنوان درآورد در مرز نبوغ. او در رفتن به دانشگاه اما زمانی که او از دبیرستان فارغ التحصیل شد او شروع به کار در کارخانه های محلی. او همچنین اولین فمینیستی من همیشه می دانستند. حتی در دبیرستان او استفاده می شود برای تماس با من یک “زن ستیز خوک.” او اعتقاد داشت که همه مردان بودند.

یک شب در پسر عموی من Metia کوچک یک خوابه آپارتمان مکینتاش همراه با سه تن از عموزاده بودند همه تخمگذار در سراسر Metia پادشاه به اندازه تخت. من نمی توانم به یاد بیاورید که چگونه ما در مورد این موضوع اما مکینتاش اعلام کرد که همه زنان بوده اند تجاوز جنسی توسط مردان است.

تبلیغات

“بیا” من اصرار داشت. “تمام نمی شود.”

“البته, میخوای بگو که Mikey” گفت: مکینتاش. “شما یک مرد هستید. و شما یک زن ستیز خوک.”

تبلیغات

در این زمان من تا به حال نگاه کردن به تعریف از کلمه زن ستیز و ما شروع به استدلال. به عنوان استدلال پیشرفت همه گفت: داستان در مورد تجارب خود را. یکی از پسرعموهای من گفت که رشد مردان بوده است خود او از سن نه. دیگری گفت: او رفت و در یک تاریخ و مرد نمی خواهد او را به خانه آورد مگر اینکه او رابطه جنسی داشته است. هر یک از آنها تا به حال داستان که همه چیز را تغییر داد من تا کنون فکر چگونه زنان وجود دارد در جهان از مردان است.

معلوم مکینتاش درست بود. من بود یک زن ستیز خوک.

من فکر می کنم در مورد آن شب تمام وقت. آن را به شکل من چگونه درمان می شود زنان برای بقیه زندگی من است. آن را به شکل چگونه من پاسخ زمانی که مردم با من تماس ضد همجنس و یا transphobic. من سعی کنید به دفاعی چون من نمی خواهم به حق…

تبلیغات

من می خواهم به بهتر است.

و بخش اول بودن بهتر است اعتراف شما در حال کردن. هیچ مشکلی با بودن کردن. حتی اگر شما بوده ام به یک زن ستیز یا ای یا یک transphobe اولین گام برای انجام بهتر است اعتراف به این که شما fucked ،

تبلیغات

امریکا اداره می کنند ،

شما می توانید blame it on the دموکرات موسیقی رپ یا سیاه و سفید-درسیاه جرم و جنایت همه شما می خواهید ، اما شما نمی توانید غیر روحانی کردن کسانی که به بهانه بدون ذکر سفید برتری مگر اینکه شما فکر می کنم که مردم سیاه ژنتیکی stupider بیشتر خشونت و مستعد به کشتن یکدیگر که در این صورت ما نمی تواند منطقی گفتگو.

تبلیغات

در اینجا گزینه های دیگر.

مردم سیاه به عنوان بیشتر به دلیل خشونت بیش از هر گروه دیگر امریکا تحمیل خشونت بیشتر بر آنها. سیستم قضایی ما آنها را می بیند به عنوان غیر اخلاقی مجرمان چون برای 400 سال شده اند قربانیان of یک جنایتکار بی عدالتی است.

تبلیغات

و در اینجا است که بخش مهمی است.

از منظر ما مجرمان رونق است.

این enslavers این متجاوزان به pillagers این lynchers این معتادان به brutalizers و ناظران از این همه خشونت فرار کرده اند و حاضر به پذیرش مسئولیت. و هنگامی که ما وضع در سراسر تخت و حقیقت در مورد این چهار قرن از شر است که همه مردم سفید بهره برده اند از آنچه در این کشور می گویند ؟

تبلیغات

“بیا” آمریکا اصرار دارد. “تمام نمی شود.”

امریکا نمی خواهد بهتر شود.

و مادرم نگه می دارد تماس با من.


برخی از افراد نیز نمی خواهم این مقاله:

از: Airwolf
به: مایکل هریوت

شاید فقط می گویند “با تشکر برای نمایش” بدون طعنه زدن. در غیر این صورت شما gatekeeping شخصی کسی وحی زیرا آنها درک نمی کنند افراد دیگر واقعیت “زمانی که آنها باید”. مردم سفر منحصر به فرد هستند به آنها این تقصیر آنها نیست آنها کور شده خود را به واقعیت است.

از: Jess
به: مایکل هریوت

پدر من کار می کرد تمام زندگی خود را برای کسب و کار خود را و آن را سوزانده توسط مردم خود را گسترش ایدئولوژی. به جای محکوم کردن مردم سفید شما باید محکوم سیاه و سفید از مردم برای به آتش کشیدن اموال و غارت. شاید این است که چرا مردم فکر می کنم شما پر از گه.

تبلیغات

زمانی که من به زندان رفت من شکسته نمی شود. مادر من نگران نیست. مردم در ریشه فرض من می خواهم به نوشتن در مورد آن روز بعد. این است که آنها نمی مراقبت در مورد من. آن است که ما استفاده می شود به این گه. ما مصرف این واقعه هر روز و رفتن نگه دارید چرا که آنچه در آن به معنی به سیاه و سفید. برای روشن تروما است که یک بخشی از سیاهی. اما زمانی که شما در حال سیاه تروما بخشی از بودن.

این است که ما لعنتی زندگی می کند.

این بار مادر به یاد.

او به من می گوید که چگونه مکینتاش در حال انجام است.

من گفته ام این داستان در کیسه مراسلات پستی قبل از.

پس از دبیرستان مکینتاش سخت کار می کرد هر روز. او هرگز تا به حال بسیار به عنوان یک بلیط ترافیک. و در گیر کرده است که شهر کوچک مکینتاش ملاقات یک پسر از شهر بود که زرق و برق دار, عجیب و غریب و هوشمند است. یک روز که پسر شیرین صحبت کردیم مکینتاش به آمدن به دیدار او در قطار. مکینتاش پریدند در قطار به دیدن او بو با یک بسته او خواسته بود ، هنگامی که او وارد قطار ایستگاه پلیس وجود دارد. آنها دریافتند مکینتاش را بسته است.

تبلیغات

آن را نه اونس از کوکائین است.

همه در شهر من می دانستم که مکینتاش نبود یک فروشنده مواد مخدر. اکثر مردم می دانستند که این مواد مخدر متعلق به اما هیچ کس snitched. برای اینکه عادلانه اکثر مردم فکر مکینتاش احتمالا مشروط و یا یک کف دست زدن بر روی مچ دست به خاطر آن بود که او برای اولین بار از جرم.

تبلیغات

هیچ کس در نظر گرفته است که مکینتاش سیاه بود. این بود که در ’90s بنابراین یکی می تواند گوگل در این آمار در مورد افرادی دریافت شدیدتر زندان محکوم شد. هیچ کس صحبت کردن در مورد نابرابری در سیستم عدالت کیفری. این بود که تنها چند ماه پس از هیلاری کلینتون هشدار داد که جهان در مورد “superpredators” بنابراین هیچ یک بحث بود که بیل کلینتون اجباری حداقل که تغذیه جسم سیاه به جرم به حبس سیستم.

در سپتامبر سال 1997 یک فلورانس County, S. C., مدار قاضی دادگاه محکوم 22 ساله Mecenia صفحة تا 25 سال در زندان بدون امکان آزادی مشروط.

تبلیغات

چند نفر از دوستان و من شده اند در تلاش برای بدست آوردن مردم به دانستن در مورد مکینتاش داستان برای سال. من نامه نوشت. من با ارسال پول است. من خواهش کرد که او را وکیل به من ارسال پرونده (او نمی خواهد). هیچ کس مراقبت. من هنوز هم خود را نوشت. من امضا هر حرف “a mysoginist خوک.”

مکینتاش از زندان آزاد شد در نوامبر سال 2018 پس از گذراندن نیمی از عمر خود را در زندان نه اونس از کوکائین است. درست است که او ممکن است مرتکب جرم و جنایت است. اما هر کسی که به شما می گوید که او به آنچه که سزاوار یک دروغگو است. هر کسی که به شما می گوید که مکینتاش را که سیاه نیست که هر چیزی برای انجام با آن است یک ادم سفیه و احمق. هر کسی که تماس که “عدالت” بد است.

تبلیغات

مامان من تماس دوباره.

من از دست دوباره تماس بگیرید تا من تماس بگیرید. او به من می گوید که او در نماز, خط, دوباره, دعا برای مکینتاش. مکینتاش به سرطان لوزالمعده…

تبلیغات

و سرطان مغز.

مکینتاش است که در آسایشگاه. او در حال رفتن به آن را. او می داند که او در حال رفتن برای مردن.

تبلیغات

مادر من هنوز دعا در هر روز است. او می گوید: “ایمان این است که این ماده از چیزهایی که برای امیدوار; شواهد چیز دیده نمی شود.”

من آرزو می کنم من تا به حال به اندازه ایمان به خدا به عنوان مادر و یا عمو نرو. یا مردم سیاه و سفید. یا سفید مردم است.

تبلیغات

و یا امریکا است.

اما هیچ یک از “سهام من ایدئولوژی” از آنجا که من اعتقاد ندارم که اعتراضات را رفع سفید برتری. من فکر نمی کنم شورش کار یا. نه مقدس است. نه قانون اساسی. هیچ یک از آن است برای ما. است وجود دارد یک مقدار کم از شواهد که مردم همیشه آشتی با شر است که این کشور کاشته بر ما. ما هرگز عدالت بنابراین شما هرگز صلح

تبلیغات

تنها یک چیز وجود دارد من مطمئن هستم ،

زیاد مردم اهمیتی نمی دهند. بسیاری از آنها را هرگز خواهد بود متحدان. چرا که اگر آنها مردم سیاه و سفید هرگز برای بلند کردن انگشت به نور یک بازی و یا حمل یک نشانه اعتراض. اگر آنها مکینتاش زندگی نمی دزدیده شده است. آنها نمی خواهند دریابند که آنها هستند که شکست این گه بنابراین آنها هستند که باید برای آن پرداخت.

تبلیغات

اگر آنها نمی تواند درک چگونه هر کسی می تواند تماشای یک زانو زدن مرد در انسان بودن گردن به صورت کامل 10 دقیقه گوش دادن به آن مرد خواهش کنم برای زندگی خود را کشتن که مرد و و سپس رفتن به خانه.

آنها نه عشق ما.

اگر آنها به حال یک ورق از عشق برای ما این ملت خواهد بود یک زمین بایر بی ثمر از سوختن آوار در حال حاضر. اگر کوچکترین احتمال که آنها من احتمالا به یک scintilla از نیمی از فیلم در صورتی که در کل این goddamned کشور در آتش است.

تبلیغات

من نمی.

چگونه یک کلش شکستن یک شتر را به عقب ؟
در اینجا راز:
میلیون دیگر نی در زیر آن.

— Mos Def

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>