مربوط به پوشش

گوش دادن و به اشتراک پادکست ما: از طریق اپل پادکست | Spotify | Stitcher

به عنوان خودکار ترافیک در جاده های کشور کاهش یافت با شروع COVID-19 بهار امسال قیمت گاز کاهش یافت و به سطح پایین سنگ.

جکی زیمرمن به رهبری بود از حالت پارک در جنوب ایالت مینه سوتا در مارس و متوجه کاهش شیب دار در پمپ هنگامی که او را متوقف به پر کردن در نزدیکی Northfield, Minn., که در آن برخی از ایستگاه های فروش گاز در مقرون به صرفه قیمت 99 سنت در هر گالن و یا کمتر است.

در میننتنکا مقیم و دیگر خوانندگان, چرا قیمت گاز بودند معلق در هوا در اطراف $1 در هر گالن در جنوب مترو جوامع مانند Lakeville و فارمینگتون در حالی که آنها نزدیک به $2 در شمال و شرق مترو. زیمرمن رسیده به کنجکاو, مینه سوتا, استار تریبیون جامعه رانده پروژه گزارش که تکل سوالات خوانندگان پاسخ داده.

یک محدوده قیمت گسترده ای مانند است که نسبتا غیر معمول گفت: Patrick د هان از قیمت گاز ردیابی نرم افزار و وب سایت GasBuddy. اما تعدادی از عوامل می تواند منجر به اختلاف قیمت گفت.

قیمت های پایین گاز اغلب با سریع و افت بزرگ در قیمت عمده فروشی نفت خام که اتفاق افتاده است در ماه مارس زمانی که جهان بالا صادر کننده نفت, عربستان سعودی, راه اندازی جنگ قیمت در برابر روسیه است. در همان زمان تقاضا کاهش یافت و به نزدیک 30 سال کم به عنوان stay-at-home سفارشات صادر شده در سراسر ایالات متحده در این حوادث باعث سقوط تاریخی قیمت و تحت فشار قرار دادن ایستگاه های گاز است.

“آنها به فروش نیمی از آنچه که آنها به طور معمول انجام دهید” د هان گفت.

ایستگاه های آج “با دقت و احتیاط” در هنگام تصمیم گیری برای قیمت های پایین تر, د هان گفت. اما آن را تنها طول می کشد یک ایستگاه به شرکت در “تهاجمی رقابت” برای تنظیم کردن یک جنگ قیمت که ممکن است منجر به شدت با تخفیف گاز در جنوب مترو.

اگر یک ایستگاه قطره قیمت آن در نزدیکی رقبا ممکن است احساس نیاز به دنبال کت و شلوار برای جلوگیری از رها کردن در کسب و کار ده هان گفت.

مالیات حساب برای درصد قابل توجهی از قیمت هر گالن گاز فروخته شده در مینه سوتا – از جمله فدرال مالیات بنزین از 18.4 سنت در هر گالن و 28.6 سنت برای دولت مالیات سوخت. پس از پرداخت کننده وجود دارد که اغلب نیست بسیار بیش از سمت چپ برای فردی ایستگاه به خصوص زمانی که گاز فروخته شده به قیمت ارزان.

جنوب ایستگاه های مترو عامل تیغ نازک حاشیه سود در آوریل پس از افزایش قیمت و در حال حاضر در رقابت با بقیه شهرهای دوقلو. در روز چهارشنبه قیمت در سراسر مترو به طور کلی در حال اجرا بین $1.79 و $2.09 با توجه Gasbuddy.com. برخی از ارزان ترین گاز در جنوب مترو در روز چهارشنبه بود $1.83 در سلام سلام بازار و Kwik سفر در Dodd جاده در Lakeville. گران ترین بود $2.29 در یک پوسته ایستگاه در دریاچه کریستال جاده در Burnsville. دولت به طور متوسط یک گالن گاز بود $1.99 با توجه به AAA.

به عنوان قیمت نفت خام اشاره به سمت بالا با اعلام اخیر توسط سازمان کشورهای صادر کننده نفت (اوپک) است که گسترش تولید نفت کاهش حداقل تا ماه جولای قیمت انتظار می رود برای افزایش طول تابستان د هان گفت.
“بالاترین از پایین پشت سر ما,” او گفت: توجه به قیمت ها می تواند اوج بین $2.40 و $2.65 با روز کارگر.

اگر شما می خواهم برای ارسال یک کنجکاو مینه سوتا سوال با پر کردن فرم زیر:

جزئیات بیشتر کنجکاو مینه سوتا داستان:

چرا مینه سوتا لیبرال تر از آن کشورهای همسایه?

هنگامی که شما خیط و پیت کردن توالت در شهرهای دوقلو که در آن همه چیز برود ؟

شد مینه سوتا خانه به موشک های هسته ای در طول جنگ سرد ؟

چرا الکتریکی-صاحبان خودرو پرداخت اضافه بها در مینه سوتا?

چگونه سوتا مهاجران اولیه آن را از طریق تاریک و سرد زمستان?

چرا ما باید آب برج و چه کار می کنند ؟

چرا سنگ طاق پل عبور از رودخانه در چنین عجیب و غریب زاویه ؟

چگونه مینه سوتا تبدیل به لاک پشت نقب زن ،

در حال roundabouts واقعا امن تر از سنتی تقاطع?

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقاله