با پردیس بازگشایی OK می خواهم دانشگاه مینه سوتا يکشنبه اجتماعی فاصله برنامه

دانشگاه مینه سوتا جمهور جوآن Gabel گذاشته یک طرح اجتماعی فاصله در خوابگاه ها و دیگر فضاهای پردیس در روز جمعه پس از مدت کوتاهی هیئت رجنت مورد تایید قرار می گیرند بازگشایی طرح است.

هیئت مدیره به اتفاق آرا تصویب Gabel این چارچوب برای پاییز و بازگشایی کلاسهای درس اقامت سالن و سالن های غذاخوری در زیر برخی از اجتماعی فاصله گرفته است. این طرح مورد تایید جمعه کمی متفاوت از یک نشان داده شده روز پنج شنبه که آن را برای اوایل ترم تاریخ شروع.

برخی از رجنت تا به حال ابراز نگرانی کرد که زودتر شروع می تواند ایجاد مشکلات برای دانش آموزان نیاز به حرکت به آپارتمان در اطراف محوطه دانشگاه. بسیاری از مجتمع های مسکن پیشنهاد یک سال اجاره با اواسط ماه اوت حرکت کردن خرما به راه را برای دانشجویان جدید به حرکت در آغاز ماه سپتامبر است.

تحت طرح نهایی کلاس شروع خواهد شد در سپتامبر. 8 با یک طرح برای پایان دادن به فرد آموزش شکرگزاری. معلمان و دانش آموزان خواهد محوری به آموزش از راه دور پس از شکرگزاری برای هر گونه باقی مانده تکالیف و یا امتحانات.

“من احساس بسیار خوبی در مورد آن” نایب السلطنه مایکل هسو گفت: از تصویب طرح پاییز. او در اعتراض به رای پنج شنبه به دلیل پیشنهاد اولیه شروع می شود. “یک هفته آن را به ارزش نیست فشار.”

Gabel سقوط بازگشایی طرح تنش انعطاف پذیری با از سرگیری فرد در آموزش و پردیس زندگی در علاوه بر این به یک قوی ارائه دوره های آنلاین. این همچنین شامل یک طرح جامع برای COVID-19 نظارت بر تست و انزوا.

رئیس دانشگاه توضیح داد طرح خود را برای محل اقامت پردیس ها و سالن های غذاخوری به خبرنگاران گفت روز جمعه ،

خوابگاه خواهد بود محدود به یک و دو اشغال; به طور معمول دانشگاه اجازه می دهد تا چهار تا دانش آموزان در هر اتاق در محل اقامت پردیس سالن. سالن های غذاخوری را خندق قدیمی مدرسه کافه تریا خطوط و تنها به ارائه takeout.

با وجود سختگیرانه تر اشغال محدودیت وجود خواهد داشت اتاق به اندازه کافی برای همه دانش آموزان که می خواهند به زندگی می کنند در محل اقامت سالن Gabel گفت: با توجه به تقاضا برای سال آینده بود “کمی پایین تر” از سال های گذشته است.

در همکاری با مقامات بهداشتی دولت U رهبران تعیین می شود آن را امن برای دانش آموزان با هم زندگی می کنند چرا که هم اتاقی اساسا تبدیل به یک “واحد خانواده است.”

“زمانی که شما در خانه خود را, شما نمی ماند شش فوت دور از اعضای خانواده خود را” Gabel گفت. “ما برای پرسیدن یک رفتاری تعهد به منظور احترام ایمنی که خانواده واحد است.”

که منطق نیز به سالن محل اقامت حمام و سرویس بهداشتی است که به اشتراک گذاشته شده توسط دانش آموزان بیشتر به دلیل همان دانش آموزان با استفاده از آنها هر روز Gabel گفت. “که در نظر گرفته شده در دستورالعمل های توصیه شده به عنوان آنها در حال حاضر.”

پردیس fraternities و sororities در حال توسعه مسکن خود را دستورالعمل با کمک کارشناسان بهداشت عمومی.

U مدیران اختصاص فضا در محل اقامت سالن و خارج از محوطه هتل برای دانش آموزانی که نیاز به قرنطینه. دانش آموزان در انزوا خواهد دسترسی آسان به مواد غذایی و دانشکده ایستاده آماده به جای یادگیری خود را.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که هر دانش آموز که نیاز به قرنطینه می توانید به راحتی به طوری که هیچ عامل بازدارنده برای خود شناسایی و رفتن به قرنطینه” Gabel گفت.

دانشگاه مینه سوتا دلوت صدراعظم Lendley سیاه گفت: او به دنبال به جلو به دیدن دانشجویان و اعضای هیات علمی و کارکنان در دانشگاه این سقوط. برنامه های ورزشی هنوز هم در حال تحول گفت: با هاکی برنامه احتمال زیاد کوتاه. دانشجو-ورزشکاران گزارش را به عنوان برنامه ریزی شده اما خالی می ایستد باقی می ماند به احتمال زیاد سیاه اضافه شده است.

“قطعا ما می خواهیم به طرفداران ما در fieldhouses استادیوم و عرصه اما در حال حاضر وجود دارد بسیار قوی محدودیت در تعداد وجود دارد,” او گفت:.

عدم اطمینان بیش ماسک

Gabel جمعه تصریح کرد که این دانشگاه را توصیه — نیاز نیست که دانشجویان و استادان پوشیدن ماسک. به دلیل U قانون اساسی, استقلال, او گفت: مدرسه نمی کند و باید به دنبال مینیاپولیس داخلی, ماسک, ماموریت که شامل موسسات آموزشی.

در بیانیه روز شنبه سخنگوی مینیاپولیس شهردار یعقوب فری شک و تردید در آن مفهوم.

“در حالی که شهردار فری اذعان دارد که دانشگاه مسئول علمی ماموریت خود را در دانشگاه به او اعتماد دارد که دانشگاه, رهبری, سهام تعهد قوی برای حفاظت از سلامت عمومی در مینیاپولیس و پیش بینی آنها را می خواهید به پیروی از ماسک های پارچه ای مورد نیاز برای کمک به محدود کردن گسترش COVID-19,” سخنگوی Mychal Vlatkovich گفت.

Gabel گفت: تو خواهد محوری به چین با مینیاپولیس سیاست اگر مشاورین حقوقی آن را توصیه.

“در حال حاضر آن را کمی بیشتر نظری از یک واقعیت” Gabel گفت. “هنگامی که ما نزدیک تر [سقوط] ما به روز رسانی خواهد شد با توجه به آنچه که بیشتر در حال حاضر علم توصیه است.”

 

نویسنده کارکنان بروکس جانسون کمک به این گزارش.

توییتر: @ryanfaircloth

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de