گواتی: ابراز غم و اندوه عمیق بر محیط زیست تاثیر آتش سوزی در چاه نفت را WWF هند خواسته است تا آسام دولت به استناد حفاظت از محیط زیست عمل می کنند و 1986 و اقدام علیه شرکت های مسئول باعث ‘آسیب جبران ناپذیر به محیط زیست و مردم در مناطق اطراف نفت هند محدود است و در Baghjan در آسام را تینسوکیا منطقه.

با اشاره به بند 16 قانون تعریف می کند که مجازات برای جرائم توسط شرکت های WWF هند گفت: “ما مصرانه از دولت آسام به آغاز گام های فوری برای بازگرداندن زیستگاه در داخل و اطراف Dibru-Saikhowa پارک ملی و Maguri Motapung Beel….WWF هند درخواست دولت که مقررات مربوط به حفاظت از محیط زیست عمل می کنند 1986 باید با استناد به اقدام علیه شرکت(ies) مسئول آسیب جبران ناپذیر به محیط زیست و مردم است. همچنین ضروری است برای اطمینان حاصل شود که هیچ آسیب بیشتر ناشی از به منطقه و بدون این حوادث تکرار می شود در آینده است.”

تاکید بر این که WWF هند عمیقا آشفته در فوران چاه نفت رخ داده است که در روغن آن نیز اشاره کرد که این حادثه در معرض خطر منحصر به فرد حیات وحش در اطراف این منطقه است.

“این میدان نفتی واقع شده است و حدود 1 متر از Dibru-Saikhowa پارک ملی پناهگاه امن نادر و گونه های در معرض تهدید و 1.5 متر از Maguri Motapung Beel یک تالاب ارزشمند و مهم است پرنده در منطقه است. حیات وحش در این منطقه شده است در معرض خطر و موارد لاشه در معرض خطر Gangetic دلفین ملی هند آبزیان حیوانات و همچنین به عنوان کسانی که از پرندگان نادر با پر و بال آغشته به روغن و دیگر حیوانات بازیافت شده است” این بیانیه را بخوانید.

به عنوان آتش سوزی از فوران چاه نفت در ادامه پس از ژوئن 9, آن را در حال حاضر در مناطق اطراف آن را فرا گرفته. این بیانیه اشاره کرد که جهت باد دارای شتاب گرما و صدای تولید شده از آتش به سمت Dibru-Saikhowa پارک ملی و Maguri Motapung Beel قرار دادن حیات وحش و زیستگاه های خود را در معرض خطر شدید.

“همانطور که از 11 ژوئن در حدود 7,500 خانواده های آسیب دیده نیز تخلیه به نزدیکی امداد اردوگاه. مردم از روستاهای همسایه نیز شکایت از عوارض تنفسی” بیانیه بخوانید.

“با محیط زیست حساس منطقه (ESZ) از Dibru-Saikhowa پارک ملی اطلاع به میزان 0 (صفر) کیلومتر به 8.7 کیلومتر از این حادثه بار دیگر ثابت شده خطر قریب الوقوع از داشتن یک صفر کیلومتر ESZ در اطراف مناطق حفاظت شده (پاس). این حادثه و فاجعه بار آن تاثیر بر تنوع زیستی در این منطقه موثر بر خدمات اکوسیستم و مرتبط با معیشت مردم تقویت نیاز به دقت در نظر گرفته مرزبندى از ESZ در اطراف پاس به عنوان مورد نیاز تحت قانون حفاظت از محیط زیست, 1986” آن را اعلام کرد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de