جوانان مدارس متوسطه معمولاً از ABC خود آگاه هستند. در هر صورت ، کلاس یازدهم با حروف برجسته ای به منظور تهیه سوپ در رابطه با آزمایش های انجام شده در حالت دولتی ، تأکید می شود. صحیح نگه داشتن تست های کودک شما می تواند نادرست باشد ، بنابراین ما این راهنما را برای کمک به شما در بررسی تغییر در شلوغ ترین سال آزمایش زندگی کودک خود تهیه کرده ایم. تحقق بخشیدن به آنچه در فروشگاه است ، کنکور ارشد پزشکی می تواند در این مدت به طور چشمگیری باعث کاهش اضطراب هم شما و هم جوان شما شود. این مورد را در صندوق ورودی خود صرفه جویی کنید یا آن را در مسئول مدرسه کودک خود نگه دارید تا تفاوت های مختلفی داشته باشد.

PSAT (در غیر این صورت آزمایش واجد شرایط بودن برای اعطای اعتبار قانونی ملی (NMSQT) نامیده می شود)

آنچه را پوشش می دهد: PSAT شامل perusing ، zhargon ، علائم نگارشی و استفاده ، آهنگسازی و ریاضی (دستکاری شماره ، هندسه و ریاضی مبتنی بر متغیر 1) است. هیچ قطعه کاغذی برای بخش آهنگسازی این آزمون به یادگار نیست.

چرا این پیشنهاد وجود دارد: PSAT در مورد تعلیماتی که از قبل تعیین شده است ، در مدرسه ارائه می دهد. همچنین یک امتیاز غالب در PSAT می تواند به عنوان یک محقق ملی مشروعیت ملی در طی سالی کمتر ، تأیید کند. این کمک هزینه یک افتخار مالی را ارائه می دهد و متن آن در متن مدرسه باورنکردنی است.

در زمانی که این امر صورت گیرد: PSAT در ماه اکتبر کنترل می شود ، اساساً بر روی جوانان کنترل می شود زیرا فقط آنها در Grant Legitimacy Grant واجد شرایط هستند. به هر صورت ممکن است ، برای درک جوان تر جوانتر شدن این امتحانات ، به عنوان روشی برای تکمیل کردن خود با آزمون و روش تست ، به طور فزاینده ای انجام شود.

تاریخ عضویت: برخلاف SAT و ACT ، ثبت نام در این آزمون از طریق دبیرستان یک دانش آموز انجام می شود. برای ثبت نام باید ابهامات مربوطه در ماه سپتامبر با دفتر جهت خود تماس بگیرید.

چگونه آن را به ثمر رساند: از هر 80 بخش در PSAT (Math، Basic Perusing، and Composing) از 80 تمرکز امتیاز گرفته می شود. شدیدترین نمره کامل که می تواند بدست بیاورد 240 است. توافق ها برای هر پاسخ درست یک امتیاز کسب می کنند و برای هر پاسخ نادرست امتیاز خود را از دست می دهند. از آنجایی که این آزمون عادی شده است ، امتیازات به مقیاس نمره داده می شود. نمرات به بخش های جهت کلاس از شورای مدرسه توزیع می شوند. افراد متفکر معمولاً در دسامبر و اوایل ژانویه از دفاتر جهت گیری خود نمره می گیرند.

SAT (آزمون ارزشیابی دانشگاهی)

آنچه در بر می گیرد: SAT تست های perusing ، zhargon ، نقطه گذاری و استفاده ، آهنگسازی (شمارش یک کاغذ) و ریاضی (Number-crunching ، هندسه ، ریاضیات متغیر 1 و 2)

چرا پیشنهاد می شود: SAT به عنوان وسیله ای مورد استفاده مسئولان تأیید مدارس قرار می گیرد تا از نظر كمك وضعیت مدرسه تحصیلات را كه با آموزش آنها بعد از دوره متوسطه انجام می شود ، اندازه گیری كند.

در نقطه‌ای که گرفته شود: SAT هر سال هفت بار ارائه می شود: اوت ، اکتبر ، نوامبر ، دسامبر ، پیاده روی ، مه و ژوئن. این به طور معمول در بهار سال خرداد و پاییز سال گذشته گرفته می شود ، البته ممکن است معقولات سواری پیش از پایان سال تحصیلی تست را تمام کنند.

تاریخ ثبت نام: ثبت نام منظم حداکثر 5 هفته قبل از زمان انجام می شود. ثبت نام دیررس ، که هزینه اضافی را به همراه دارد ، باید حداکثر 3 هفته قبل از تاریخ آزمون پایان یابد. برای ثبت نام اینجا را بزنید.

چگونه آن را به ثمر رساند: هر یک از دو بخش SAT (Proof based Perusing and Composing and Math) از 800 تمرکز کسب می شود (تفکرات در تلاش برای مشاهده نمرات PSAT خود اساساً می توانند صفر به هر بخش منفرد PSAT یا امتیاز کامپوزیت اضافه کنند. نمره SAT مساوی بدست آورید.) شدیدترین نمره مطلق یک آدم خردمند می تواند 1600 باشد. توافق ها برای هر پاسخ درست یک امتیاز دارند. از آنجا که آزمون عادی شده است ، مقدمات در مقیاس نمره داده می شوند. میزان نمایش بخش آهنگسازی 33٪ نمره مطلق در آن بخش است. دو دانش آموز کلاس را نمره می دهند و در محدوده 1 و 6 تمرکز هر یک جایزه می گیرند و در جایی در محدوده 2 و 12 فوکوس نمره کامل کسب می کنند. به شرط این که نمرات نمایشگاه بیش از یک امتیاز متفاوت باشد ، نفر سوم امتیاز این مقاله را کسب می کند.

ACT (آزمون مدرسه آمریکایی)

آنچه را در بر می گیرد: آزمونهای ACT perusing ، syntax and use ، تفکر علمی و ریاضیات (دستکاری شماره ، هندسه ، ریاضیات مبتنی بر متغیرهای 1 و 2 و مثلثات محدود). علاوه بر این دارای یک قطعه آهنگسازی اختیاری است.

چرا این امر ارائه می شود: Demonstration دستگاهی است که توسط مسئولان تأیید مدارس مورد استفاده قرار می گیرد تا از نظر کمی از میزان آماده سازی مدرسه از دانش آموزان مدرسه که با دستورالعمل آنها پس از دوره متوسطه شروع می شود ، استفاده کند.

در نقطه‌ای که گرفته شود: هر سال شش بار نمایشی ارائه می شود: شهریور ، اکتبر ، دسامبر ، فوریه (به استثنای NY) ، آوریل و ژوئن. معمولاً در بهار سال جون و پاییز سال ارشد گرفته می شود. برای جمع آوری تاریخ های آزمون سال جاری ، اینجا را کلیک کنید.

تاریخ ثبت نام: ثبت نام منظم حداکثر 5 هفته قبل از زمان انجام می شود. ثبت نام دیررس ، با هزینه اضافی ، باید حداکثر 3 هفته قبل از زمان t امکان پذیر باشد