30 روز از یاد موزیک ویدیو سیاهی با VSB, روز, 14: ریشه “آنچه را که آنها انجام’

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled 30 Days of Iconic Music Video Blackness With VSB, Day 14: The Roots What They Do

تصویر: ریشه “آنچه انجام می دهند”

از اواسط تا اواخر 90s در طلیعه عصر ناز و نعمت در هیپ هاپ. در حالی که شان “پف” شانه می شود بیشتر از اعتبار برای مصرف هیپ هاپ به “کت و شلوار براق” عصر او به دور از تنها هنرمند ساخت موسیقی و فیلم هایی که به نمایش گذاشته شیوه زندگی اهداف بیش از شیوه زندگی است. و فقط به عنوان وجود دارد هیچ کمبود هنرمندان ballin’ در موم وجود دارد هیچ کمبود هنرمندان در نظر گرفتن هدف در کسانی که مرتکب تقلب. از De La Soul را “ریسک بالا” به skits در آلبوم از مانند Wyclef Jean این کارناوال آن فصل باز در faking فانک.

تبلیغات

ریشه “آنچه انجام می دهند” (1996)

ریشه های تصویری به صورت “آنچه آنها” وارد است که کل بازی است. ضبط و آن را ضد ساختگی (تنها از آلبوم سوم خود را Illadelph Halflife) پیام بود dope—صاف نیست و حتی شروع به توصیف Raphael Saadiq-کمک به رکورد—اما که تصویری-کمک به قرار دادن ریشه راست مربع در بحث موقرمز.

تبلیغات

ویدیو لوایح خود را به عنوان یک “رپ تصویری دستی” که هر تصادفی رپ می تواند به منظور استفاده جعلی آن را ‘تا وقتی که شما آن را. وجود دارد, عکس از مدل خانه های زندگی می کند هیچ کس در ماشین آنها نمی تواند استطاعت “بزرگ ویلی-isms” که شامل بسیاری از شامپاین و عکس از زنان در رختخواب انجام…زنان در بستر چیزهایی که فکر می کردم به طور کامل لباس پوشیدن و مانند آن را در زمستان در فیلادلفیا. نیز وجود دارد که R&B club صحنه شات. یک شات در میدان تایمز. آن طول می کشد هدف در تمام گرايشات رپ استفاده شد در آن زمان در آهنگ ها و ویدئو.

که در آن تصویری واقعا به دست آورده احترام من بود که آن را اجازه نمی دادند “واقعی” رپ کردن قلاب, یا, کامل, پروژه, پشت بام عکس, اتومبیل های گران قیمت در پروژه های بدنام از دیدن صحنه های در حال اجرا از…چیزی ؟ مورد علاقه من است “وحشی pitbull شات” از ترس pitbull. من به خصوص دوست داشت تصویری شات فقط از رانندگی در ماشین هیچ جا.

تقریبا هر رپر که ساخته شده یک ویدیو را در اواسط’90s می گرفته اند این ویدیو شخصی از Nas به جی, به, جهنم, از نیویورک است. و به خصوص پف کرده. بلکه Mobb میباشد و دوباره “واقعی” رپرهای. من نمی دانم چه مقدار گرما ریشه را از این زمان و یا اگر تا کنون وجود دارد هر donnybrooks به دلیل آن را به دست آورده احترام من ساخت یک فیلم است که واقعا در زمان اواسط تا اواخر 90s را در یک بطری و سپس آن را انداخت در هیپ-هاپ.

جالب توجه است وجود دارد یک نسخه از فیلم با زیر عنوان که ممکن است بزرگترین ترول, همیشه, چرا که اگر شما فقط به تماشای این ویدئو بدون گوش دادن به شعر, آن را مانند به نظر می رسد فقط یک 90s هیپ هاپ ویدئو تا زمانی که شما رسیدن به پایان آن انجام مدل اواخر 90s قر سربالا جلب کون گرفتگی عضلات و همه به نظر می رسد خسته شدم. من آن را دوست دارم. سلام.

تبلیغات

هرگز انجام آنچه انجام می دهند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>