پس از چند دهه از مینیاپولیس پلیس اتحادیه دارای حق اعمال نفوذ کل گروه در حال حاضر در معرض خطر

Category: کیمیا | No comments

کمی بیش از یک سال به دوره اول مینیاپولیس شهردار یعقوب فری اعلام کرد یک نقطه عطف جدید در وعده خود را به بازسازی مینیاپولیس اداره پلیس: این شهر را تبدیل به کشور اول به ممنوعیت بحث برانگیز “سلحشور سبک” آموزش پلیس برای افسران.

ایستاده در مقابل یک جمعیت در حالت دوم از شهرستان آدرس Frey اعلام آموزشی است که می آموزد افسران برای دیدن همه به عنوان یک تهدید تا زمانی که در بر داشت در غیر این صورت در تضاد با “ارزش در قلب جامعه محور” و دیگر نمی خواهد تحمل حتی وظیفه کردن.

هفته بعد ستوان باب Kroll های عجول و بی پروا رئیس پلیس مینیاپولیس فدراسیون در پاسخ خود اخبار: اتحادیه خواهد شروع به ارائه آموزش جنگجو برای اعضا به صورت رایگان. “در حالی که به نظر می رسد که زندگی ما افسران مهم نیست به سیاستمداران” کرول گفت: در انتشار اخبار این آموزش خواهد اطمینان از افسران زنده ماندن از خطرات ناشی از کار است.

کرول با نام تجاری باز شورش علیه رهبران شهر تبدیل به یک مشخصه تاکتیک برای این اتحادیه در طول تصدی خود و یکی از راه های بسیاری از فدراسیون اعمال قدرت در سراسر شهرستان. این اتحادیه کمتر از 900, اعضای, اما آن را به اختیار داشت عظیم نفوذ و تاثیر هر دو در تالار شهر و دولت کاپیتول.

منتقدان می گویند این اتحادیه را برای چندین دهه به عنوان یک سایه فرماندهی مینیاپولیس اداره پلیس. در حال حاضر که قدرت در خطر است. هفته گذشته پس از کشتن جورج فلوید رئیس پلیس Medaria Arradondo اعلام کرد که شهر را گام به دور از چانه زنی در مذاکرات با فدراسیون گفت: این اتحادیه در طول تاریخ ایستاده “در راه پیشرفت است.” اکثریت اعضای شورای شهر را آشکارا متعهد به از بین بردن نیروی پلیس اعلام اصلاحات تلاش یک شکست مطلق است. و در روز پنج شنبه دو ده افسران از جمله سابق اتحادیه رئیس جمهور جان Delmonico امضا برای نامه ای در محکومیت اقدامات این افسر که دوخته فلوید به زمین توسط گردن خود را.

“من فکر می کنم این اتحادیه به بحرانی معتبر, نگاهی به نقشی که آنها بازی” Arradondo در مصاحبه ای گفت: هفته گذشته است. “اگر ما را تغییر دهید وجود دارد نتایج خوب.”

فدراسیون وکیل جیم Michels گفت که او توسط رئیس اعلام و اتحادیه متعهد به همکاری با شهر را به بخش بهتر است. “با وجود این درک عمومی و تحمل نیست, برخی از اشتباهات است که ساخته شده اند در این فدراسیون شده است یک عامل تغییر. ما می دانیم که ما نیاز به ادامه کار برای تغییر در اداره پلیس است.”

کرول و Delmonico نیست پاسخ دادن به پیام ها به دنبال نظر.

نفوذ سیاسی

در اوایل 2000s اتحادیه خم آن نفوذ از طریق کمک های مالی سیاسی و تاییدیه.

هنگامی که R. T. Rybak اول زد برای شهردار فدراسیون تایید او که Rybak می گوید به مبارزات انتخاباتی خود را افزایش در میان رای دهندگان که نگران او ندارد, سیاسی رزومه برای دفتر. اما این اتحادیه تبدیل شده Rybak زمانی که او به کاهش بودجه پلیس و حاضر به تعیین این فدراسیون برای انتخاب رئیس. در سال 2005 انتخابات اتحادیه صرف $44,000 بر ضد Rybak تبلیغات و دیگری $27,000 به حمایت از او چلنجر با توجه به مالی مبارزات انتخاباتی ،

این اتحادیه در بر داشت یکی دیگر از دشمن در مینیاپولیس غیر نظامی, بررسی قدرت, منصوب هیئت مدیره است که به بررسی اتهامات سوء رفتار پلیس. آن را به عنوان یک جایگزین برای اداره امور داخلی واحد است که در آن پلیس بررسی دیگر پلیس و اعضای آن درگیر شدند اغلب با پلیس است.

در سال 2007 یک وکیل برای فدراسیون, Anne والتر با ارسال نامه ای به معاون, مینیاپولیس, وکیل, لیزا Needham درخواست این شهرستان به تفسیر مجدد داده های قوانین و نقد و بررسی سازمان یافته های بیشتر خصوصی است. Needham موظف و با ارسال یادداشتی به شهروند هیئت مدیره و آموزش اعضای آن آنها دیگر نمی تواند در زمانی که آنها می خواهم “پایدار” شکایت علیه یک افسر. آنها نیز تا به حال برای جلوگیری از اطلاع رسانی قربانیان سوء رفتار پلیس است که بخش هایی از اتهامات آنها داشت و به شایستگی داشته باشند.

تصمیم گرفت دور آخرین قطعه از نظر اقتدار و قدرت. چند سال بعد در دستور پلیس اتحادیه و در سرپیچی از درخواست از Rybak و فعالان جامعه قانونگذاران صدا ناقوس مرگ با قانون ممنوع است که غیر نظامی نقد و بررسی تخته از ساخت “پیدا کردن از واقعیت یا, تعیین, در مورد شکایت علیه یک افسر.” قانون مشخص شده در پایان از همه غیر نظامی نظارت هیئت مدیره برای مینیاپولیس اداره پلیس.

در سال 2014 Delmonico به نظر می رسد در یک KSTP گزارش متهم شهردار comedians از “فلاش, باند نشانه” با یک جانی در یک عکس. “به عنوان مهم به عنوان او می تواند با پلیس است او به حمایت از باندهای در این شهرستان و یا پلیس ؟” گفت: Delmonico.

شیرین کاری نتیجه معکوس. گزارش لقب “Pointergate,” بین المللی شد خجالت زمانی که فیلم ظهور نشان می دهد هاجز و مرد تنها اشاره در هر یک از دیگر در طول یک رای دهندگان درایو.

اتحادیه مانند دیگر هیچ

در نسل های گذشته پلیس فدراسیون عمل بیشتر شبیه به یک استاندارد اتحادیه کارگری پیوستن به این اتحادیه معلمان به لابی در کنگره. فدراسیون همچنین مذاکره قوی تر قرارداد که به افسران ارشد با قدرت به انتخاب کنید که در آن و زمانی که آنها کار می کنند.

“این قرارداد است که در آن قدرت خود را از می آید گفت:” پلیس سابق رئیس تیم Dolan. “و این واقعیت است که آنها مقدار زیادی از پول است. و با پول آنها برخی از بهترین وکلای مدافع در قانون کار است.”

فدراسیون امروز بر خلاف هر اتحادیه در مینه سوتا به دور از حقوق کارگران حرکات مرکزی به سازمان کار گفت: Javier Morillo سابق کار کرد. به عنوان پلیس آمریکا ادارات تبدیل شده اند بیشتر نظامی, Morillo گفت: پلیس فدراسیون آمده اند شبیه به چیزی بیشتر شبیه به یک اتحادیه در ارتش ایالات متحده — غیر قابل تصور فرض که اشتباه ساختار فرماندهی.

“تا زمانی که ادارات پلیس در عمل که همان نوع ساختار به من این begs سوال: آیا این واقعا یک کار-مدیریت وضعیت ؟” گفت: Morillo.

در یک سال 2018 کاغذ در دانشگاه پنسیلوانیا بررسی قانون محققان استدلال می کنند که پلیس اتحادیه های داده شده بیش از حد قدرت در شکایت تجدید نظر برای افسر نظم و انضباط. این “مهم مقام” اعطا در انتخاب داوران در درخواست های خود را ترک کرده است مقامات منتخب ناتوان به افسران نظم و انضباط با توجه به گزارش.

اتحادیه های کارگری به طور سنتی نقش کلیدی در حصول اطمینان از ایمن و سالم در محیط کار برای پلیس گفت: سابق کانادا رئیس پلیس مت Torigian. اما آنها نیز در برابر تغییر است.

“مشکل این است که اغلب این اتحادیه خواهد بود که آخرین خط دفاع به اصلاحات و تغییرات,” او گفت:.

اتحادیه های کارگری نیز عمدتا اجرا توسط مردان سفید پوست, او گفت:, و عدم وجود صداهای متنوع ممکن است کمک به “ما علیه آنها” ذهنیت در فدراسیون.

این Kroll عصر

به عنوان نامزد در مینیاپولیس زد بر روی سیستم عامل های پلیس اصلاحات در فدراسیون را تایید کرده است ارزش از دست رفته. شهر تمدید دولان برای یک دوره دیگر به عنوان رئیس و Dolan گفت که او معتقد است Delmonico و اتحادیه انجام داد او را به نفع توصیه در برابر آن.

کرول در بر داشت قدرت به شیوه ای متفاوت: با استفاده از این اتحادیه حمایت علنا مخالف این شهرستان و به دفاع از افسر سوء رفتار توسط ریخته گری اصلاحات فکر مقامات منتخب به عنوان “مجنون چپ” رادیکال که قلدر پلیس برای امتیاز سیاسی است.

“کرول موجب تحریک پشت صحنه, تمام وقت, و اگر کسی فکر می کند او نمی کند آنها نمی دانند چه آنها در حال صحبت کردن در مورد گفت:” معاون سابق مینیاپولیس رئیس پلیس کریس Arneson. “من او را موافق به تلاش اصلاحات و سپس هک را در آنها در پشت صحنه.”

در بیانیه ای که به Facebook هفته گذشته این اتحادیه را تکذیب کرد مانع تلاش در اصلاحات. “با وجود این فدراسیون تلاش برای کمک به در آوردن در مورد تغییرات معنی دار آن را به رسمیت می شناسد که به ندرت این تلاش ها موفقیت آمیز بوده است. این است که چرا فدراسیون و یا شرایط قرارداد کار بلکه به خاطر مدیریت موفق به اجرای تغییرات مورد توافق طرفین را.”

کرول جمع آوری بسیاری از منتقدان بیش از نزدیک به پنج سال به عنوان رئيس جمهور اتحادیه. بسیاری از آنها سوال خود را نژادی نگرش — “KKKroll” تبدیل به یک عامل اصلی اعتراض و شعار.

“او خود را بولداگ زمانی که آنها مجبور به رفتن به هر چیزی که در این رشته روند گفت:” شان جارو سابق شورای شهر aide. “باب Kroll خود را نشان داده بود و مدافع فوق العاده ای از طرف آنها. به همین دلیل انتخاب شد که چرا او دوباره انتخاب شد.”

‘هیچ میانه’

در سال 2018 در یک حرکت به مینیاپولیس امن تر شهر برای مهاجران فری اعلام کرد همه police squad وسایل نقلیه می توان با نصب پلاکارد در لیست حقوق مردم هنگام مواجهه با یخ عوامل است.

کرول در پاسخ با بیانیه ای خواستار شهردار تصمیم “به سادگی مجنون” را متهم فری اولویت “افرادی که در اینجا به طور غیرقانونی” بیش از قربانیان تیراندازی.

Michels انکار کرد که کرول است که به عمد تضعیف اصلاحات زمانی که او علنا مخالف فری.

“من فکر می کنم آن را بیشتر از یک چیز شخصی بین شهردار و باب. و آن را تقریبا مانند اقدام و سپس یک واکنش و سپس در واکنش به واکنش و در آن می رود.”

کرول و دیگر اعضای اتحادیه به نظر می رسد در یک میلر حمایت تیم Pawlenty یک جمهوری خواه که زد برای فرماندار در یک رابطه جنسی خشن-بر-مهاجرت پلت فرم در کنار این پیام: “دولت ما این است که از هدر رفتن میلیون ها نفر در منافع برای کسانی که در اینجا به طور غیر قانونی.” پس از جف جانسون ضرب و شتم Pawlenty در جمهوریخواه اولیه اتحادیه تایید جانسون در انتخابات عمومی ،

هنگامی که معترضان به نام برای پلیس اصلاحات پس از یک افسر به ضرب گلوله تورمن Blevins یک مرد سیاه و سفید در سال 2018 کرول گفت که Blevins شد “بازی منصفانه” از آنجا که او حامل یک تفنگ. کرول به نام هر کسی که با “یخ جریان از طریق رگ خود” برای پیوستن به گروه.

“او با یادآوری رتبه و فایل از اداره پلیس است که آنها باید به گوش” گفت: عضو شورای شهر ارمیا الیسون.

به عنوان فری مبارزه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در توییتر بیش از هزینه های این شهرستان از یک رویداد کمپین در مینیاپولیس کرول به نظر می رسد در “فاکس و دوستان” به باش شهردار برای اجازه می دهد پلیس برای پوشیدن لباس در این تجمع است. مصاحبه در بر داشت Kroll جدید و قدرتمند متحد: مغلوب ساختن پیشی جستن. در این تجمع اکتبر گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن آورده Kroll در مرحله, افزایش کرول به عنوان یک قهرمان محلی “ریختن خود جرات” به ایستادن به شهرستان لیبرال استقرار.

پس از کشته شدن جورج فلوید Kroll در نامه ای به نیروی دفاع از افسران پلیس درگیر و متهم این شهرستان از ساخت آن پلیس capegoats.” جمعه صدها نفر از معترضان با تجمع در مقابل ساختمان سوار اتحادیه دفاتر در مینیاپولیس خواستار Kroll استعفای.

ریباک در حال حاضر مدیر عامل مینیاپولیس بنیاد در حال همکاری با شهر به نقد و بررسی پلیس قرارداد در سراسر کشور و پیدا کردن سوابق برای اصلاحات. برای تغییر واقعی را به ریشه گفت: Rybak بیشتر افسران باید مخالف این اتحادیه و آمد عموم را محکوم بازیگران بد است که ممکن است خشونت نمایش داده شده در Floyd تصویری.

“وجود دارد هیچ میانه دیگر” Rybak گفت.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>