آلیشا کیز و John Legend تیم برای Juneteenth Verzuz

Category: کیمیا | No comments


Illustration for article titled Alicia Keys and John Legend Team Up for Juneteenth iVerzuz /i

عکس: گتی ایماژ

اگر شما بوده ام به اشتیاق برای Verzuz نبرد نگاه نکنید. این جمعه ژوئن 19, آلیشا کیز و John Legend خواهد شد در نظر گرفتن به Instagram Live به صورت ویژه Juneteenth نسخه از موسیقی بازی که رشد خارج از COVID-19 قرنطینه.

تبلیغات

تا کنون Verzuz matchups شامل Erykah Badu و Jill Scott; Kirk Franklin and Fred Hammond; و Beenie Man و فضل قاتل از جامائیکا.

کلید ها و افسانه نبرد به احتمال زیاد به یکی از crooning و بازی پیانو به عنوان جایزه گرمی برنده جایزه هنرمندان هر دو شناخته شده برای مهارت های خود را بر روی پیانو.

تبلیغات

دو خواننده/ترانه سرایان اعلام کرد در مورد خود Juneteenth Verzuz خود را در کانال های رسانه های اجتماعی بیش از آخر هفته ارائه بسیار مورد نیاز روشنایی ضعیف تابیدن از شادی به عنوان تظاهرات در برابر پلیس کشتار نژادی و بی عدالتی همچنان در سراسر کشور است. Juneteenth بزرگداشت تاریخ در سال 1865 زمانی که سیاه و سفید آمریکایی ها به بردگی گرفته شده در Gavelston تگزاس مطلع شدند که برده داری شده بود را لغو کرد.

این Juneteenth Verzuz نبرد وعده داده می شود یکی از به یاد داشته باشید.

از یک سو افسانه است EGOT دارنده به دست آورده که یک جایزه اسکار برای “افتخار” خود را هم آهنگ با رایج است که به عنوان مربوطه را که تا کنون در جریان جنبش برای عدالت نژادی:

از سوی دیگر آلیشیا می توانید انجام دهید این:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>