در میان اختلاف با چین و هند به دنبال تکمیل کار استراتژیک DSDBO جاده

دهلی نو: در میان جریان مناقشه با چین در شرق لاداخ بیش چینی نظامی تجمع مرز جاده های سازمان (BRO) به دنبال تکمیل کار روی 255 متر-طولانی استراتژیک Darbuk-Shyok-Daulat التماس Oldie (DSDBO) جاده از جمله هشت پل و آن blacktopping در برخی از امتداد در پایان این سال است.

استفاده استراتژیک از جاده توسط نیروهای امنیتی هند از له کمک کرده و در کاهش زمان سفر بین له و DBO تا شش ساعت. زودتر از زمان سفر بین این دو مکان به طور معنیداری بالاتر است.

“ما در حال برنامه ریزی است که کار در کل کشش باید کامل پایان این سال که شامل هشت پل در اندازه های مختلف و blacktopping از جاده در برخی از امتداد” منابع دولت گفت.

این منابع گفت: کار نیروی کار آغاز شده است حرکت به سمت بالا ارتفاع نقاط در Ladakh از Jharkhand پس از چک مناسب و غربالگری توسط مقامات محلی برای COVID-19.

نیروی کار در Jharkhand در نظر گرفته شده است به عنوان مناسب ترین برای کار در این زمین پر از تپه به عنوان آنها در انطباق با این شرایط وجود دارد به خوبی به آنها گفت.
این کار پنجره در شرق لاداخ بخش بسیار باریک با تنها چهار تا پنج ماه در دسترس با توجه به سرمای شدید هوا و شرایط وجود دارد.

جاده ها شده است در ساخت برای بیش از دو دهه در حال حاضر و تمرکز ویژه گذاشته شد و در آن پس از دولت نارندرا به قدرت رسید در سال 2014.

شمالی, ارتش, فرماندهان, مرز جاده های سازمان پروژه مهندسان ارشد و فرماندهان 81 تیپ به دنبال پس از DBO کار کرده اند در هماهنگی نزدیک در بسیاری از سال گذشته تا اطمینان حاصل شود که پروژه به پایان رسید در زمان و شیوه ای که در آن باقی مانده است همه جاده و آب و هوا.

پل اتصال گشت نقطه 14 در Galwan منطقه با خاک در سراسر Shyok رودخانه نیز مربوط به جاده استراتژیک.

هند و چین درگیر در یک بن بست در چندین نقطه در امتداد خط کنترل واقعی در شرق لاداخ که در آن آزادی بخش خلق چین ارتش انباشته از بیش از 10 ، 000 سرباز با آن سنگین توپخانه و زرهی هنگ در کنار آن از لاک.

هند همچنین در حال حاضر همسان استقرار انجام شده توسط چینی ها و پس از مذاکرات بین دو طرف در سطوح مختلف آنها حتی قطع شد و رفته از مواضع خود توسط یک زن و شوهر از کیلومتر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر