نیویورک — لیگ اصلی بیس بال به نظر می رسد رهبری به آن کوتاهترین فصل پس از 1870s.

ادامه ستیز عقب و جلو در یک تلخ اعتصاب بازیکنان بیس بال گفت: کمیساریای در شنبه شب که اضافی مذاکرات به شروع فصل در طول coronavirus همه گیر هستند بی معنی و گفت: صاحبان باید به منظور بازگشت به کار.

اتحادیه اقدام ممکن است منجر به یک فصل حدود 50 بازی به جای 82 در ابتدا پیشنهاد شده توسط MLB. لیگ بیس بال بازیکنان ارتباط می تواند پاسخ با تشکیل پرونده شکایت که شنیده می شود توسط داور علامت Irvings استدلال بازیکنان بدهکار صدها میلیون دلار خسارت به دلیل کوتاه تر شود.

این همه می تواند جرقه طولانی دادخواهی بیش از پول و تجدید ورزش کار جنگ. آن را حتی می تواند بی درنگ برخی از بازیکنان ستاره برای نشستن.

“آن متاسفانه به نظر می رسد که بیشتر به گفت و گو با لیگ خواهد بود بیهوده” اتحادیه سر تونی کلارک در بیانیه ای گفت. “از آن زمان به بازگشت به کار. به ما بگویید هنگامی که و که در آن.”

MLB پاسخ با بیانیه ای متهم اتحادیه نیست, مذاکره با حسن نیت و ذکر شده در مارس توافقنامه ای که به نام برای سرشکن حقوق اما متعهد و ملتزم تیم به بازی در خالی ballparks. باشگاه می تواند با تنظیم یک شکایت ادعا اتحادیه خود را برآورده نمی کنند “حسن نیت” الزامی است.

“MLBPA موقعیت است که بازیکنان را به عنوان تقریبا تمام درآمد حاصل از یک سال 2020 فصل بدون طرفداران عادلانه نیست و به هزاران بیس بال دیگر کارکنان است که باشگاه و دفتر ما در حال حمایت مالی در طول این بسیار دشوار 2020 فصل” کمیسر دفتر در بیانیه ای گفت. “ما را ارزیابی اتحادیه امتناع به رعایت شرایط مارس توافق و پس از مشاوره با مالکیت تعیین بهترین دوره را به بیس بال به طرفداران ما.”

در حالی که NBA, NHL و MLS را نمیفهمد معاملات به بازگشت در تابستان امسال از coronavirus بیس بال فرود آمد, به متمرد کار درگیری که منجر به هشت توقف کار از 1972-95. این اتحادیه دارای seethed به دنبال یک توافق دسته جمعی در اواخر سال 2016 که منجر به نسبتا مسطح حقوق به صورت مستقیم پنج سال ناموفق شکایت متهم توله شیکاگو دستکاری سوم baseman کریس برایانت زمان سرویس برای به تاخیر انداختن خود را واجد شرایط برای رایگان آژانس و شکایت متهم تیم های نادرست با استفاده از درآمد های حاصل یک فرایند اتحادیه خواستار “تانک.”

این خام مذاکرات افزایش بی بهار آموزش قفل و پس از زمان توافق دسته جمعی در دسامبر منقضی می شود. 1, 2021.

“داده های خود را ادامه داد و اصرار بر صدها میلیون دلار اضافی پرداخت کاهش فرض کنیم این مذاکرات در پایان” اتحادیه کننده ارشد بروس مایر نوشت: در نامه ای به معاون کمیسر دن Halem در روز شنبه که به دست آمده توسط آسوشیتد پرس. “اگر آن قصد خود را به طور یک جانبه تحمیل یک فصل ما دوباره درخواست کنید که شما به ما اطلاع و ما اعضای چگونه بسیاری از بازی شما قصد دارید به بازی و هنگامی که و که در آن بازیکن باید گزارش. این ناعادلانه است به ترک بازیکنان و طرفداران حلق آویز در این نقطه و تاخیر بیشتر خطرات و به خطر انداختن سلامت و ایمنی است. ما تقاضا است که شما به ما اطلاع از برنامه های خود را توسط نزدیک از کسب و کار در روز دوشنبه.”

بازیکنان و MLB توافق با ایران در 26 مارس خواستار سرشکن حقوق $170 میلیون در حقوق و دستمزد پیشرفت و تضمین خدمات برای سال 2020 حتی اگر هیچ بازی هستند.

که در مقابله توافق به بیس بال کمیسر راب مانفرد مناسب برای شروع فصل ارائه شده وجود دارد هیچ محدودیت های مسافرتی و بازی می تواند قبل از بازی طرفداران در به طور منظم فصل ballparks. آن را به نام “حسن نیت” در مذاکرات بازی در خالی ballparks یا خنثی سایت.

بازیکنان اصرار دارند باید قبول اضافی کاهش است. یک طرفه تصمیم به شروع بازی می تواند به معنای برگشتی باقی خواهد ماند در 10 تیم و نه گسترش به 16, به عنوان هر دو طرف را پیشنهاد کرده اند. در معرض خطر بازیکن می تواند انتخاب کردن و هنوز هم دریافت حقوق و دستمزد و خدمات اما دیگران که نشستن را از دست خواهد داد ،

“همبستگی بازیکنان شده است هرگز بیشتر متمرکز در سال گفت:” اسکات بوروس بیس بال ترین مشخصات بالا که دارای سه مشتریان در اتحادیه هشت مرد اجرایی فرعی.

MLB ساخته شده سه اقتصادی ارائه می دهد آخرین جمعه و اتحادیه پیشنهاد دو. اجرایی کمیته فرعی برگزار می شود یک تماس از شنبه به دنبال یک گروه بزرگتر از حدود 100 بازیکن از جمله کامل اجرایی کمیته و دیگران.

طرف باقی می ماند و دور از هم چقدر بازیکنان باید از 4 میلیارد دلار در حقوق آنها در اصل مجموعه به کسب درآمد: MLB ارائه کرده است برای تضمین $1.27 میلیارد دلار و افزایش مجموع به $1.45 میلیارد اگر postseason به اتمام است. بازیکنان می خواهند $2.25 میلیارد و 89-بازی فصل.

“بازیکنان می خواهند به بازی. این که ما که هستیم و آنچه ما انجام می دهیم” کلارک گفت. “از ماه مارس ارتباط روشن ساخته است که ما شماره 1 تمرکز بازی کمال فصل ممکن است به عنوان به زودی به عنوان ممکن است با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است. بازیکنان به توافق میلیاردها پولی امتیازات به عنوان وسیله ای برای این منظور و در صورت تکرار رسانه ها نشت و گمراهی ما پیشنهادات اضافی برای تزریق درآمدهای صنعت — طرح های پیشنهادی که به نفع صاحبان بازیکنان, پخش همکاران و طرفداران به طور یکسان. آن را در حال حاضر تبدیل به آشکار است که این تلاش ها کاهش یافته است بر گوش کر.”

مانفرد گفت: در هفته گذشته وجود یک “100%” شانس یک فصل با اضافه کردن “به صراحت ما در حال رفتن به بازی لیگ اصلی بیس بال این سال است.” در عین حال آن را در کوتاه ترین فصل در بیش از یک قرن است. و مایر نامه به Halem ذکر شده باقی مانده باز مسائل در سلامت پروتکل های مورد نیاز قبل از بازیکنان گزارش برای از سرگیری آموزش.

صاحبان در حال حاضر باید تصمیم بگیرد که آیا به رفتن پیش با یک کوتاه برنامه شاید 48 یا 50 بازی. 50 بازی فصل به طور منظم در سرشکن حقوق خواهد total $1.23 میلیارد ترک اتحادیه برای ادعا در مورد 1 میلیارد دلار به علاوه علاقه خسارت باید مورد ادامه به تصمیم گیری و بازیکنان وجود دارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله