Covid شماره متورم در Mysuru پس از جهش وارداتی در موارد

Category: کیمیا | No comments

Mysuru: Mysuru منطقه بود که تقریبا نزدیک به تبدیل یک تاج-رایگان منطقه در کارناتاکا شد در یک شوک پس از موارد جدید پدید آمده است. Denizens جشن بود بعد از تمام 90 موارد رو درمان و مرخص شد.

دولت برداشته 43 مهار مناطق در این شهر به سختی یک ماه پیش و در حال حاضر از آبی Musuru شاهد یک جهش ناگهانی در ویروس موارد است. Covid 19 موارد تورم دوباره در Mysuru با 15 مورد گزارش در سه روز هتل و کافه Mysuru در Indiranagar (Ittigegoodu) در اینجا مهر و موم شده بود پس از یک زن و شوهر که از تامیل نادو که تا به حال شام از وجود تست مثبت برای Covid 19.

و همانطور که در حال حاضر وجود دارد 20 فعال موارد در Mysuru و پنج جدید مهار مناطق از جمله سه در Mysuru روستایی است.

این زن و شوهر که در بازگشت از تامیل نادو برداشت کرده بود شام خود را از کافه Mysuru بین 7 بعد از ظهر و 10 شب در ژوئن 6. علاوه بر sanitising هتل و تست quarantining چند هتل کارکنان Mysuru دولت های منطقه خواسته است افرادی که در حال بازدید این هتل در 6 ژوئن شب برای رفتن به قرنطینه برای 14 روز و گزارش به منطقه نظارت واحد. همچنین پس از چند آزمایش مثبت برای Covid 19 بخشی از Ittigegoodu اعلام شده است به عنوان مهار منطقه و مهر و موم شده.

صحبت به دکن کرونیکل Mysuru هتل داران انجمن سر Mr C Narayangowda گفت که در حالی که 70 درصد از هتل ها از جمله خود Vishnubhavan هتل نمی شد باز بر 8 این ماه در حال حاضر 10 درصد از آنها بسته شده اند و با هیچ پاسخ مناسب به عنوان آنها پیدا کردن آن دشوار است برای دیدار با حتی هزینه های تعمیر و نگهداری. مهر و موم کردن از کافه Mysuru هتل به مدت سه روز برای sanitisation بیشتر ترس مدیران هتل ها و افرادی که به هتل ها, او گفت:.

همچنین ننجنگود بود که بدترین آمار با توجه به جايزه داروسازی خوشه (با 59 مورد و 28 مهار مناطق) و از سرگیری مجدد به حالت عادی است و در عین حال یکی دیگر از مهار منطقه در Neelankantanagar وجود دارد پس از 22 سال که از دهلی آزمایش مثبت برای Covid 19. دانش آموز گفت: به سفر پس از نهادی شده است.

همچنین پس از یک زن باردار از KR نگر از Mysuru منطقه که در حال بازدید KR حیوان خانگی در مندیا منطقه (که در آن 254 موارد گزارش شده) تست مثبت برای Covid 19 بخش شماره 19 در کرون نگر اعلام شده است به عنوان مهار منطقه و مهر و موم کردن.

زنان باردار از بازگشت از بمبئی تبدیل شده اند باعث نگرانی آنها نه قرنطینه در موسسات اما فرستاده فرستاده شده به خانه شده است. پس از 8 ماه باردار بود که در بازگشت از بمبئی آزمایش مثبت برای covid 19, Hosapenjalli روستا در Hunsur taluk از Mysuru منطقه 12 متر دور از Nagarahole جنگل شده و مهر و موم کردن. همچنین پس از 50 سال پیر سکس با مادر 27 ساله شش ماه باردار دختر که از بمبئی آزمایش مثبت برای Covid 19, بخشی از Ramakrishna نگر G بلوک در Mysuru اعلام شده است مهار منطقه.

در Mysuru تا کنون 120 Covid19 مثبت گزارش شده است از جمله دو نفر از تامیل نادو یکی از دهلی نو یکی از ایرلند 22 از بمبئی 74 مرتبط با خوشه مورد جايزه generics شرکت داروسازی, 10, مذهبی, انجمن گفتگوی تجارت از Tablighi Jamaat که از دهلی نو در ماه ژانویه در پایان یک نفر که در بازگشت از دبی یکی Keralite که در بازگشت از دبی یکی از اصلی تماس با یک Keralite دو موارد شدید عفونت های حاد تنفسی که آزمایش مثبت برای Covid 19 یک تماس اولیه از ساری مورد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>