دهلی نو COVID-19 آزمایش به سه برابر در روز 6: Amit Shah پس از جلسه سانتی متر Kejriwal

دهلی نو: به منظور مبارزه با تهدید از coronavirus در سرمایه های ملی اتحادیه, خانه وزیر Amit Shah روز یکشنبه گفت که COVID-19 تست به زودی افزایش سه بار در شش روز.

“برای جلوگیری از عفونت کروناویروس در دهلی تست COVID-19 دو برابر خواهد شد در دو روز آینده و پس از شش روز آزمون خواهد بود افزایش سه بار” صفحه اصلی وزیر توییتی.

“همچنین پس از چند روز تست تسهیلات آغاز خواهد شد و در هر ايستگاه از مهار منطقه,” او اضافه شده است.

در توجه به کمبود تخت در سرمایه های ملی برای COVID-19 بیماران, خانه وزیر همچنین اعلام کرد که مرکز تصمیم گرفته است برای ارائه 500 راه آهن مربیان به دهلی نو.

“این راه آهن مربیان اضافه خواهد شد 8,000 تخت در دهلی نو برای COVID-19 بيمار خواهد شد و مجهز به تمام امکانات برای مبارزه با عفونت” اتحادیه وزیر اضافه شده است.

مرکز مطمئن دهلی دولت ارائه تمام منابع لازم مانند اکسیژن, سیلندر, پنکه برای مبارزه با COVID-19 گفت: خانه وزیر Amit Shah. مرکز نیز تصمیم به تشکیل AIIMS کمیته به صورت تلفنی راهنمایی در صحیح اطلاعات COVID-19 دستورالعمل به بيمارستان کوچک در دهلی نو

تصمیمات گرفته شده در یک COVID-19 جلسه بررسی ریاست اتحادیه خانه وزیر Amit Shah همراه با اتحادیه های بهداشت و خانواده وزیر رفاه Dr Harsh Vardhan که همچنین با حضور دهلی LG آنیل Baijal و وزیر Arvind Kejriwal.

قابل توجه دهلی ثبت کرده است و در مجموع 38,958 coronavirus موارد که 22,742 فعال هستند در این شهر است. تا کنون 14,945 درمان شده است/مهاجرت در پایتخت و 1,271 فوت کرده اند با توجه به کشنده عفونت است.

هند بیشترین تک-بعد سنبله از 11,929 رمان coronavirus موارد در 24 ساعت گذشته, گرفتن شماره از عفونت به بیش از 3.20 لاخ روز یکشنبه در حالی که تلفات عبور 9,000 علامت با 311 بیشتر مرگ و میر وزارت بهداشت گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر