اشک از خشم و غم و اندوه جریان آزادانه شنبه به عنوان متنوع جمعیت چند صد نفر جمع آوری شده در مرکز شهر, مینیاپولیس, برای دو back-to-back تظاهرات خواستار پایان دادن به خشونت پلیس و نژادپرستی.

اول همبستگی بین المللی بعد از اعتراض به پلیس ترور سازماندهی شده بود توسط Black Lives Matter و گروه های دیگر. آن شروع در 1 p. m. در خارج از Hennepin County Government مرکز با شرکت کنندگان بعد از راهپیمایی به سنگر اول حوزه مقر پلیس در 19 N. 4 سنت برای محکوم پلیس در سخنرانی ها و شعارهای.

اعتراضات را تبدیل به وقوع روزانه در شهرهای دوقلو و همچنین در سراسر کشور و حتی در سطح جهانی پس از جورج فلوید را مارس 25 مرگ در زیر زانو از مینیاپولیس افسر پلیس درک چوین, اسیر در, تصویری توسط اطرافیان.

صلح آمیز نژادی متنوع جمعیت از 400 به 500 نفر که اکثر آنها جوان و بیشتر پوشیدن ماسک گوش به سخنرانان و شعار می دادند در این رویداد برای اولین بار. در خانه علائم انجام شده در حال حاضر آشنا درخواست — “نه عدالت بدون صلح” و “من نمی توانم نفس بکشم” همراه با پیام های مانند “رایگان-ish پس از سال 1865” و “فکر می کنم در مورد چگونه بسیاری از نبود فیلم برداری شده است.”

“من یک جوان سیاه, دختر متولد شده در یک سیستم در این جهان است که …” گفت: حیات Kabeto سنت پل, صدای شکستن با احساسات.

“ما خود را به عقب!” جمعیت شعار می دادند supportively.

“… که چیزی جز ساخته شده است در برابر من” Kabeto گفت: پس از یک وقفه برای به دست آوردن او خونسردی.

در مدرسه او گفت: او آموخته بود “من می تواند هر آنچه که من می خواستم به عنوان طولانی به عنوان مرد سفید موافقت کرد.”

سخنران D. J., فاحشه عالی, مینیاپولیس بود که با پوشیدن یک کت و شلوار مرد عنکبوتی, گفت که او معتقد است که تغییرات سیستماتیک باید از شهروندان محلی. “همه تغییر شروع می شود در سطح محلی” او گفت:.

جامعه بیشتر تحت تاثیر خشونت های پلیس باید کنترل برنامه ریزی برای تغییر راه ایمنی عمومی به کار گرفته شده است, فاحشه عالی گفت.

جایگزین کردن برخی از پلیس اجتماعی کارگران که برخی پیشنهاد کرده اند که لزوما نمی پایان نژادپرستی نظاممند, او گفت:. “اجتماعی کارگران نیز تبعیض” او گفت:. “آنها یکی دیگر از ابزار با استفاده از سیستم در برابر مردم رنگ … پلیس بدون اسلحه درست است؟”

Touissant موریسون از مینیاپولیس به جمعیت گفت که خود را در شهرستان “یکی از نژادپرست ترین در کشور است.” نژادپرستان در جنوب ممکن است موج مؤتلفه پرچم او گفت: اما Minnesotans “باید برای نگاه در جیب خود دارد چون ممکن است یک مؤتلفه پرچم در آن وجود دارد.”

به عنوان یک کار حرفه ای در مدارس واسطه اختلافات بین دانش آموزان و معلمان موریسون گفت: او دیده می شود دانش آموزان از رنگ منظم و یا نشاندار شده با اختلالات رفتاری “از آنجا که آنها صحبت خود را معلم است.”

“خشم خود را نه یک اختلال,” او گفت: جمعیت است. “آن را توجیه کرد.”

خارج اولین حوزه احساسات شدت یافته اما جمعیت مسالمت آمیز باقی ماند. در مقابل موانع بتن در خارج از مقر آنها فریاد مخالفت خود را با تاکتیک های پلیس و خواهان فوری شلیک پلیس مینیاپولیس رئیس فدراسیون باب Kroll.

“شما می دانید من می تواند این گفتگو در تمام طول روز با من سیاه, برادران و خواهران, اما من آن را با مردم سفید” گفت: یکی از معترضان. “این است که در مورد بچه های ما, و ما باید آنها را نگه دارید تنفس هر وسیله لازم است.”

برخی از معترضان نیز با اشاره به جمعه شب کشنده تیراندازی پلیس از 27 سال Rayshard بروکس در خارج از وندی رستوران در آتلانتا که در روز شنبه منجر به استعفای آتلانتا رئیس پلیس Ericka سپر.

در 4 بعد از ظهر که تجمع راه داد به یک دوم در نزدیکی ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه. که “Free شمال” رویداد با حمایت فعال 10K بنیاد بود به ویژگی های سرگرمی, مواد غذایی و آتش بازی, سازمان گفت. آن برنامه ریزی شده بود به اجرا تا 9 بعد از ظهر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de