پاتریشیا جوان است که تغذیه با “نگرش ماچو” مینیاپولیس ،

Shalisa جونز-Lee در حال رشد است خسته از شنیدن در مورد همه “بد پلیس است.”

و Jilda Mastrey نا امید از آنچه که او خواستار “شمشیر حمل سبک” بسیاری از افسران می گوید او را مشتاق به دیدن این اداره پلیس برچیده با شهر هدایت بیشتر از پول خود را برای سلامت روانی و مقرون به صرفه مسکن و آموزش و پرورش.

بوده است وجود دارد به اندازه کافی بحث” Mastrey گفت. “ما نیاز به عمل است.”

مصاحبه با ده ها تن از مینیاپولیس ساکنان هفته گذشته نشان می دهد که 25 مه پلیس قتل جورج فلوید و تظاهرات که به دنبال نشان دادن یک نقطه شکستن بین شهروندان و پلیس.

در حالی که به رسمیت شناختن نیاز به حفظ امنیت عمومی و حفاظت از شهر را از خطر بسیاری از کسانی که مورد مصاحبه قرار گرفتند به شدت به نفع اصلاح اداره پلیس و می گویند تغییر شدید است که به شدت مورد نیاز است.

اما آنها نیز نامشخص باقی می ماند در مورد آنچه در آن به معنی برای از بین بردن و یا پال خواستار قطع بودجه دولت نیروی, ایده های پشتیبانی شده توسط اکثریت شورای شهر در پی فلوید مرگ در دست چهار مینیاپولیس افسران پلیس.

شهردار یعقوب فری و چندین کسب و کار گروه گفت: آنها به نفع تغییرات اما مخالف هستند برای از بین بردن این گروه در دسترس نباشد. در همین حال ساکنان شهر ارائه افکار و اندیشه های خود از کاهش قدرت اتحادیه پلیس و demilitarizing نیروی به هدایت منابع به دور از اجرای قانون و از سوی دیگر به معنی ارتقای امنیت جامعه مانند آموزش افسران به حفظ و صلح.

به عنوان یک نقطه شروع بسیاری از گفت رفتار پلیس از شهروندان به سادگی باید تغییر کند.

“ماچو نگرش نیاز برای پایان دادن به گفت:” 76 ساله جوان بازنشسته راننده اتوبوس که در پیروزی محله از شمال مینیاپولیس. “همه آنها آموزش دیده برای انجام این است که مهار. آنها لازم نیست که همه دنده — آنها در ارتش.”

هنگامی که شادی گلن دیدم تصویری از افسر درک چوین زانو در Floyd گردن برای نزدیک به 9 ساعت در روز یادبود شب او به رسمیت شناخته شده چوین بلافاصله به عنوان به خوبی به عنوان افسر Tou Thao که ایستاده بود و بدون دخالت. دو افسر که پس از کار اخراج شده و متهم به همراه دو نفر دیگر از افسران در Floyd مرگ بودند و اغلب در حال گشت زنی در Webber-کمدن محله از شمال مینیاپولیس که در آن گلن زندگی می کند.

“آنها هرگز با هیچ چیز خوبی نسبت به سیاه پوستان” گفت: Glenn, 43. “آنها شده ایم اذیت و آزار مردم برای یک مدت زمان طولانی. آنها را به قدرت خود و سوء استفاده از آن. و آنها تعجب می کنم که چرا ما نمی احترام به آنها است.”

گفت: Tania بنیتز, 31, تمیز کردن کارگر از جنوب مینیاپولیس “آنها نیاز به ارتباط با مردم است. آنها نباید خیلی سریع به تهدید شود. من ترس از کشیده شدن بیش از و یا از داشتن برخورد با آنها, دلیل این که شما هرگز نمی دانید چگونه آنها واکنش نشان می دهند.”

آنچه رهبران شهر را فراموش بعدی نامشخص است.

روز جمعه پنج نفر اعضای شورای شهر پیشنهاد درخواست رای دهندگان در ماه نوامبر برای تصمیم گیری که آیا برای از بین بردن اداره پلیس نیاز از شهرستان منشور و جایگزین کردن آن با یک بخش جدید “را به ارائه برای امنیت جامعه و پیشگیری از خشونت.”

است که با توجه به Mastrey, 64, یک طراح آشپزخانه از شمال شرق مینیاپولیس.

“قرار دادن پول نسبت به سلامت روانی و مقرون به صرفه مسکن, آموزش و پرورش,” او گفت:.

دیگران در حالی که حمایت از اصلاحات نگران هستند که شور بر سر این موضوع مردم را بی تاب برای نتایج فوری.

“من کاملا باور دارم که مقدار زیادی از بودجه باید هدایت نسبت به مناطق دیگر گفت:” ریچارد Torpin, 35, اقامت در خانه پدر و در شمال شرق مینیاپولیس. اما او افزود: “این رفتن به یک مکالمه طولانی. ما نمی تواند ضربه محکم و ناگهانی انگشتان ما و انتظار می رود همه مشکلات به ثابت. بسیاری از خوب در حال حاضر آمده است که گفتگو.”

قبل از هر تغییر رخ می دهد اما مسئولان شهرستان نیاز به وضوح بیشتری به برقراری ارتباط به خوبی تعریف شده و پیشنهادهای اصلاحی خود گفت: کیم کوکران, 47, یک پزشک از Lynnhurst محله در جنوب غربی بخشی از شهرستان.

“مردم معنی طیف گسترده ای از چیزهایی که” او گفت:, “از تغییر منابع به لغو کامل” بخش. اما کوکران می داند که چرا اعضای شورا را پررنگ — اگر undefined — اظهارات.

“باید نکته آشکار است که وجود دارد نیاز به تغییر” او گفت:. “شما مندرج پیشنهاد شما می خواهید نه آنچه که شما مایل به حل و فصل.”

‘آنها را از آسایش’

در سمت شمال که در آن بسیاری از این شهر ساکنان سیاه زندگی می کنند روابط با پلیس یک منبع ثابت از تنش است.

“من سه پسر. به عنوان یک زن آن را ترسناک هنگام شنیدن آژیر” جونز گفت:-لی, 41, زندگی می کند که در اردن محله. “مردم می گویند وجود دارد پلیس خوب و پلیس بد. چگونه در مورد شما نمی توانید به یک پلیس بد?

“من آنها را از همه آنها را به راحتی پشت نشان و باتوم و تفنگ بی حس کردن و تفنگ واقعی است. آنها را به پیاده روی یک روز مانند سیاه و افرادی که ناعادلانه هدف قرار داده است.”

بسیاری از ساکنان مصاحبه گفت: یکی از راه های کمک به پرورش ارتباطات بهتر است به نیاز به افسران برای زندگی که در آن کار می کنند. در سال 2017 استار تریبیون تجزیه و تحلیل پرونده های پلیس نشان داد که 92 درصد از مینیاپولیس افسران زندگی در خارج از شهر.

“آنها نمی دانند که محله آنها در حال انجام ندادی. که یک مشکل” گفت: Brandon Steinhilber, 23 آنلاین مربی که زندگی در لرینگ پارک.

همچنین بسیاری از سوال های قدرت از اتحادیه پلیس که آنها را به عنوان یک مانع برای برگزاری افسران مسئول اعمال خود.

“اتحادیه نیاز به فکر می کنم در مورد حفاظت از مردم حفاظت از افسران گفت:” ویکتور Koenig, 44, یک خرده فروشی کارگر که ساکن در Powderhorn محله. “وجود دارد هیچ خدمت و حفاظت است.”

نزدیکی در Longfellow, سخت, ضربه خشونت آمیز تظاهرات که به دنبال فلوید مرگ ساکنان می خواهید برای دیدن یک برنامه برای اصلاح و به زودی.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی که باید انجام شود” گفت: Abdirauf Badri یک جوان 19 ساله دانشجو. رئیس در میان آنها گفت: دختر 19 ساله میلتون Alex: “آنها باید برای جلوگیری از کشتار مردم سیاه و سفید بدون هیچ دلیل.”

‘گروه شکسته است’

علامت ولد 52 ساله ساکن محله کمدن در شمال, مینیاپولیس, توصیه احتیاط در ایجاد تغییرات شدید به بخش.

“من احترام پلیس. من حمایت پلیس,” او گفت:. “آنها افرادی که ما را امن نگه دارید هنگامی که ما در خواب است.” ولد تاکید کرد که او از نژادی عدالت می ایستد و با سیاه و سفید زندگی می کند اما او گفت: کسانی که خواستار بلافاصله defunding یا لغو اداره پلیس “نیست فکر آن را از طریق.”

دوریس رشته 78 بازنشسته دبیر زندگی می کند که در مارشال تراس محله در سراسر رودخانه می سی سی پی تکرار آن افکار.

“البته که نه” او گفت: تماس پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو ، “من فکر نمی کنم لازم است. من فکر می کنم آنها انجام یک کار خوب است.”

چه می آید بعدی نیاز به در نظر گرفتن رفاه کل جامعه گفت: باربی مد گیبسون, 49, که با این نسخهها کار در یک برنامه معلولیت و زندگی در هاوتورن محله در شمال مرکز شهر.

“من فکر می کنم وجود دارد نیاز به یک تغییر عمیق,” او گفت:, “اما شما می خواهید جامعه به طور کل و اداره پلیس است که یک بخشی از آن است.”

“من فکر می کنم آن را به بسیاری از مردم صحبت کردن در مورد آن گفت:” نیکول Christiansen, 43, قهوه مدیر فروشگاه از Lyndale محله. “عنوان [پال خواستار قطع بودجه دولت و یا لغو] منفی راه گفت: ‘اصلاحات است.’ “

بدون در نظر گرفتن چگونه آن را با برچسب روشن است که تغییر حال خواستار بسیاری در سراسر شهر از مردم از همه نژادها و سنین است.

“آنها نیاز به انجام یک کار بهتر” گفت: 19-Karena یانگ یک دانش آموز از جنوب مینیاپولیس.

“این وحشتناک بود چگونه سه افسران بودند که مرد” او افزود: صحبت از چگونه پلیس برگزار کردن فلوید قرار داده و زانو را به گردن او. “او دست به دستبند. او که قرار بود به راه رفتن دور.”

“من فکر می کنم کل اداره پلیس شکسته است” گفت: بروس Yoder 73 بازنشسته حسابدار از دریاچه Nokomis منطقه است. “این نیاز شدید اصلاحات. تعیین شغل آنها به خوبی مناسب برای و اختصاص آن به مشاغل دیگر نیز واجد شرایط مردم است.

“من یک پیر پسر” Yoder اضافه شده است. “من نباید ترس از پلیس در مینیاپولیس. اما من هستم.”

 

john.reinan@startribune.com 612-673-7402

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله