برای ونسا Anyanso به سیاه در امریکا است که به طور مداوم سوگواری از دست پسران و دختران.

این احساسات است که Anyanso 26 ساله دانشجوی کارشناسی ارشد برای تحصیل در رشته دکترای مشاوره روانشناسی در دانشگاه مینه سوتا احساس پس از انتشار تصویری از جرج فلوید, یک مرد در حال مرگ در حالی که مهار تحت زانو سفید, مینیاپولیس, افسر پلیس برای نزدیک به نه ساعت.

در میان این نتیجه ناآرامی های گسترده در سراسر شهرهای دوقلو Anyanso خسته شده بود از اسکرول بالا و پایین توییتر اما نمی خواهید به بیرون رفتن برای اعتراض. پدر و مادر او با اشاره به خطرات ناشی از بیرون رفتن در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“از آنجا که من یک فرد سیاه و سفید در آمریکا هر بار که من راه رفتن از خانه من این امکان وجود دارد که من نمی خواهد به عقب می آیند و از آنجا که من یک زن سیاه و متاسفانه مرگ من ممکن است به عنوان سوگواری و یا به عنوان دیگران” Anyanso گفت. “اگر من قصد دارم به در خطر مهم نیست که من چی کار حداقل من می خواهم به طور مستقیم به کمک برخی از مردم که رنج می برند در حال حاضر.”

به همین دلیل Anyanso تصمیم به شروع “در حال اجرا تجهیزات برای انقلاب” با جمع آوری پول و خرید و اهدای اقلام برای کمک به مردم و سازمان های دیگر در جنوب مینیاپولیس. برای Anyanso آن با توجه به آنچه خطرناک تر است: این بیماری همه گیر و یا در آمریکا ؟

دیجیتال قبرستان ویروسی فیلم به تصویر می کشد قتل سیاهان توسط پلیس و دیگران تبدیل به یک تکرار منبع تروما برای مردم سیاه و سفید در آمریکا است. وجود دارد و هشتگهای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا برای تماشای فیلم تلویزیونی, درد, عزاداری, خانواده, swarming رسانه ها تظاهرات — اگر از مرگ می شود به اندازه کافی کشش در رسانه های اجتماعی — و خواستار عدالت است.

و هر زمان سیاه و جوامع را مجبور به پیدا کردن راه هایی برای کنار آمدن با غم و اندوه و اضطراب و ترس ناشی از خشونت دست دادن سیاه مردان و زنان و کودکان است. در سراسر کشور تعداد زیادی از مردم دچار اختلالات اضطرابی و افسردگی افزایش یافت و از 36 درصد به 41 درصد در هفته پس از فلوید مرگ منتشر اینترنت و ناآرامی آغاز شد با توجه به مشترک اداره آمار و مرکز ملی آمار سلامت بررسی. یک سال 2017 بررسی از مراکز کنترل بیماری و پیشگیری در بر داشت مردم سیاه و سفید با احتمال بیشتری نسبت به افراد سفید به تجربه احساسات غم و اندوه و ناامیدی و بی ارزشی یا که همه چیز را یک تلاش همه و یا بیشتر از زمان.

Marlee دورسی یک درمانگر دارای مجوز در مینیاپولیس که می بیند مشتریان از طریق احیای ریشه های درمانی و سلامتی عمل گفت: برای مشتریان “تقریبا در هر جلسه” شده است در مورد جورج فلوید, خشونت پلیس و نژاد پرستی و خشم خود را نسبت به پلیس و مشارکت در تظاهرات و یا احساس اعتبار با دیدن دیگران به اشتراک گذاری خود را در خشم.

دورسی گفت: بخشی از مشکل این است که مردم misconstrue تروما به عنوان “چیزی که معافیت شما” و است که می تواند مردم را احساس شرمندگی و یا نگه داشتن در احساسات خود را در مورد آن.

“راه که جریان اصلی فرهنگ گفتگو در مورد آن این است که” ما تجربه چیزی بد و در اینجا علائم خود را و اینها چیزهایی است که برای شما اتفاق می افتد “چرا که ما باید برای قرار دادن همه چیز در یک جعبه کوچک” دورسی گفت. “اما تروما کشیده شدن توسط پلیس و همه افکار است که از طریق مغز خود را. شما که موجی از ترس شما فکر می کنم در مورد داستان پسر عموی خود گفت: در مورد چگونه آنها کشیده بیش از پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ داستان های خود را. … این فقط تجربه خود را که شما در حال نگه داشتن آن را در شبکه خود تجربه بیش از حد و این چیزی است که باعث می شود آن را قدرتمند تر است.”

این اولین بار فلوید می میرند بر روی صفحه نمایش بود “معادل با دیدن یک مرد سیاه و سفید حلق آویز از یک درخت گفت:” کوری “XROSS” دین Sr. بنیانگذار و مدیر اجرایی این مرد تا باشگاه رزویل سازمان مبتنی بر تمرکز بر مشاوره سیاه و سفید مرد و آموزش آنها را چگونه به پردازش احساسات خود و نحوه تعامل با پلیس است. “برای دیدن این فوم که در اطراف دهان او قلب من نوع پرید بیرون از قفسه سینه که در آن نقطه,” او گفت:.

نکته کلیدی در دین گفت: او می گوید مردان جوان این است که آنها ارزش و که صدای خود را به مسائل و او آنها را می دهد فضا برای بحث در مورد بهداشت روانی, سوء استفاده و خجالت است. هر گونه احساس ناامیدی می تواند آنها را منجر به رفتارهای مخرب, او گفت:. او گفت: این گروه در جامعه کمک به پاکسازی در هفته های اخیر, اما آنها همچنین در مورد صحبت مداوم ترس از پلیس. دین گفت که او به تماشای ویدئو از فلوید مرگ چندین بار به خاطر او “تا به حال به تماشای evilness از آن است.”

“تنها دلیل من متوقف شد به این دلیل بود چشم من از نوع باز کرد تا به واقعیت اگر من در ادامه به تماشای آن, من واقعا می تواند صدمه,” Dean گفت.

Anyanso نشده آن را تماشا کردند. آخرین بار او به تماشای یک ویدیو از یک فرد در حال مرگ بود Philando کاستیا که مرگ پخش شد در Facebook Live در سال 2016 و پس از او به ضرب گلوله توسط یک سنت آنتونی افسر پلیس است.

تفکر او این است که “افرادی که نیاز به دیدن ویدئوها به منظور درک کنند که این یک مشکل حتی نمی مراقبت بنابراین آنچه ما انجام می دهند علاوه بر این حادثه مردم ما همه وقت؟”

او می داند که نام بسیاری از بیشتر مردم سیاه و سفید است که مرگ و میر موجب خشم: Trayvon Martin, ساندرا مطلوب و اخیرا Ahmaud Arbery یک هل دهنده بود که در تعقیب و کشته در گرجستان و Breonna تیلور کشته شده توسط پلیس در حالی که او تا به حال شده است در صفحه اصلی در کنتاکی.

Anyanso می داند موجی از ترس هنگامی که او می بیند یک ماشین پلیس و یا به خاطر تلاش برای جلوگیری از برخورد پلیس در رفتن به خانه در Gaithersburg, Md., با پوشیدن یک پیراهن از دبیرستان یا دانشگاه کلمبیا کارشناسی پیراهن. او شده است در ماشین زمانی که پدر خود شده است طول کشیده و به یاد می آورد که از ترس.

او آرامش را در عمل. او سازماندهی کمک های مالی بیش از $17,000 ارزش غذایی و پوشک بچه و لوازم دیگر برای سازمان و هم برای کمک به معترضان در راه خود را. او همچنین تلاش شده است به بررسی دوستان خود را به ببینید که چگونه آنها در حال مقابله میان همه گیر و پس از فلوید مرگ است.

“من می دانم که اگر من به خودم اجازه به احساس اعماق وضعیت من احتمالا قادر نخواهد بود به خارج شدن از تخت” Anyanso گفت. “من می گویند من مقابله ای است که از طریق انجام این عرضه اجرا می شود اما من به طور کامل متوجه من شده اند قادر به خودم فضا به سرند درستی است.”

در حال حاضر Anyanso برنامه ای برای نگه داشتن جمع آوری پول و کمک های مالی به سازمان ها نیاز دارند. اما به عنوان او به نظر می رسد پیش رو “آن را در مورد مرگ است که اتفاق افتاده اند, آن را در مورد مرگ و میر که من از ترس اتفاق خواهد افتاد.”

“هر بار که یکی از این قتل اتفاق می افتد زمانی که مردم در حال اعتراض آنها نه فقط اعتراض است که قتل” Anyanso گفت. “آن را تحت تاثیر قرار بود همه از نام های شناخته شده و ناشناخته است.”

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de