در Duluth یک قرن نژادی شرم

دلوت – برای سال, Jordon موسی بوده است و گفتن داستان خود فراخوانی نام: الیاس Clayton, Elmer جکسون و اسحاق McGhie.

اخیرا او با یک بلند گو حرف زدن به آدرس یک جمعیت از صدها نفر که به زانو در خارج از دلوت سالن شهر در اعتراض به مرگ جورج فلوید.

“آن بوده است هرگز بیشتر روشن” 29 ساله آفریقایی-آمریکایی مرد گفت: بعد از آن “را ببینید که چگونه lynchings 100 سال پیش مربوط به ما واقعیت های معاصر است.”

دوشنبه علامت سه هفته پس از فلوید درگذشت در مینیاپولیس بازداشت پلیس و یک قرن پس از دلوت را در آستین پنهان شرم آور است. در ماه ژوئن شب در 1920, سه, سیاه, سیرک کارگران — کلیتون جکسون و McGhie — بودند بدون محاکمه اعدام توسط اراذل و اوباش پس از یک زن سفید گفت که او مورد تجاوز قرار گرفت.

موسی صرف تقریبا دو سال کار تمام وقت برای برنامه ریزی یک تخته سنگ از حوادث به افتخار زندگی کسانی که در حال memorialized برنز در مرکز شهر در گوشه خیابان که در آن آنها کشته شدند.

“کسانی که lynchings شد بر اساس ترس و کنترل و نژاد پرستی و سفید برتری” موسی گفت. آنها نشان دهنده فرهنگ ها و سیستم های او شده است مبارزه با 11 سال پس از او آغاز شده در دانشگاه در دانشگاه مینه سوتا دولوت.

اما پس از کمی تغییر کرده است. موسی خسته است.

خسته از رنگ پوست, نقشه کشی دوم به نظر می رسد از مغازه داران و یا ماموران امنیتی است. خسته از فیلدینگ نزدیک به ثابت درخواست برای ارائه یک فرد از رنگ دیدگاه در هیئت مدیره و کمیته ها. خسته از صحبت کردن در مورد این چیزها و احساس هیچ کس گوش دادن.

فقط 3 درصد از دلوت را 86,000 ساکنان شناسایی به عنوان سیاه و سفید. شمال شرقی مینه سوتا شهر شناخته شده برای آن تپه مسیرهای پیاده روی و درخشان دریاچه بزرگ برای سال سعی در پنهان کردن گذشته خود مانند کشتی است که تسلیم به طوفانی برتر خشم.

برخی می گویند decadeslong عدم تمایل به بحث در مورد lynchings پرورش یک فرهنگ است که اجازه می دهد تا مردم برای جلوگیری از تخریب گفتگو در مورد مسابقه و امتیاز و عدالت امروز.

“به راستی واقعا افتخار آن سه مرد” (موسی) گفت: “ما نیاز به قرار دادن در محل, سیاست, شیوه های تغییر فرهنگ است که در نهایت به ایجاد یک جامعه که در آن همه ما ارزش سیاه و سفید زندگی می کند.”

اراذل و اوباش حکومت

کلمه سفر سریع در اطراف دلوت که پستچی دختر 18 ساله ایرنه Tusken شده بود مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک گروه از مردان جوان که مشغول به کار برای یک سفر سیرک پس از دوست پسر او را گفت: به همان اندازه به پلیس.

ماموران به محل آموزش و حال زن و شوهر شناسایی شش مظنون است. به عنوان روز پژمرده بیش برتر و خیابان در مرکز شهر دولوت در 15 ژوئن 1920, اراذل و اوباش هزار نفر غلبه یک تعداد انگشت شماری از پلیس به پاره کردن سیاه و سفید مردان را از سلول های زندان.

آنها برگزار شم محاکمه و به سرعت محکوم به سه نفر از آنها, کشیدن کلیتون جکسون و McGhie به گوشه ای از خیابان اول و دوم خیابان E. جایی که آنها بدون محاکمه اعدام شدند.

“نیروهای عجله به کمک درمانده پلیس” مینیاپولیس استار تریبیون گزارش داد روز بعد. “5000 نفر در جمعیت که در سالن پاسداران شکسته شدن سلول های درب و توقیف محکوم مردان است.”

هنوز هیچ شواهدی وجود دارد حمله Tusken صورت گرفت. پزشک گفت که او نمی تواند پیدا کردن هر گونه نشانه ای از یک تجاوز یا حمله.

یک عکس از مردان سفید پوزخند کنار اجساد بود و بعد تبدیل به یک کارت پستال.

که تصویر روی جلد از “Lynchings در Duluth” که در آن نویسنده مایکل Fedo توصیف جمعیت خصمانه به رشد جامعه سیاه و سفید با بسیاری از ساکنان خشمگین در سیاه و سفید کارگران به تازگی در آورده توسط ایالات متحده جراحی برای پایان دادن به اعتصاب و تهدید و دیگر ساکنان به تازگی از جنگ و خارش برای افتخار.

این رویداد دستگیر ملی توجه و رهبری قوه مقننه به تصویب یک ضد قانون مجازات سال آینده.

اما Duluthians مخفی عمل شرم آور در جامعه را ناخودآگاه و در دهه های دولتی کتاب های تاریخ شکست خورده به ذکر است lynchings. زمانی که تحقیق در مورد کتاب خود را در سال 1970 Fedo زد به مقاومت از مقامات محلی.

“شما تا به حال این دیوار سکوت” او گفت:. “این چیزی بود که مردمی فکر می کردم نباید مورد بحث و یا صحبت در مورد.”

یک نسل کامل بیشتر سعی در سرکوب خاطرات از حوادث. دلوت رئیس پلیس مایک Tusken بزرگ-برادرزاده ایرنه Tusken نمی دانم در مورد فاميلی اتصال به lynchings تا زمانی که مادر خود را آشکار راز خود بزرگ عمه مرده بود در سال 1996.

از آن زمان تا قرن 21 برای داستان به دوباره افزایش به شهرت محلی کمک کرد تا حد زیادی توسط یادبود بنا در نزدیکی سایت cnn در سال 2003 پس از یک گروه از فعالان مطرح شده پول و آگاهی در مورد قتل.

حک شده در سنگ بالای فلزی برجسته از کلیتون جکسون و McGhie کلمات: “یک رویداد اتفاق افتاده است که بر اساس آن آن را دشوار است به صحبت می کنند و غیر ممکن به سکوت.”

‘آن شده است می تواند شما’

در خانه از کالج در اوایل 2000s د’Lon اعطای متوقف شد به عنوان خوانده شده که قدرتمند عبارت برای اولین بار. به دنبال در زیر آن را مانند نگاه کردن در آینه است.

اعطای مدل برای یادبود در طول سال دبیرستان خود را در دلوت مرکزی دبیرستان. او اسحاق McGhie.

“این تکان دهنده است چرا که آن را نیز به شما یادآوری می کند که از آن شده است می تواند شما و یا آن را می تواند شما,” او گفت:. “این واقعیت که ما, که ما همیشه با آن مواجه در این کشور است.”

اعطای نقل مکان کرد و دور کالج و هرگز به عقب نگاه کرد. در حال حاضر با بازی در برادوی موسیقی او به خاطر دلوت با ترکیبی از نوستالژی و انعکاس در گذشته زمانی که او تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است به طور کامل در آغوش هویت خود را به عنوان یک گی, مرد سیاه و سفید.

“وجود دارد یک جامعه وجود دارد” گرانت گفت. “اما نداشتن کسی است که به نظر می رسد مثل شما در این انجمن می توانید آن سخت است.”

جانین Weekes Schroer استاد در دانشگاه مریلند گفت که پس از زندگی در اینجا برای نه سال او هنوز هم می پوشد یک سپر او گردد در حال رشد تحت تابش خیره کننده از فرهنگ غالب: “من عمل مانند کسی است که از دیدن و که ممکن است خواسته به ترک در هر لحظه است.”

کارل Crawford, شهر حقوق بشر افسر گفت که او را دیده متعدد با استعداد مردم سیاه و سفید حرکت در طول سال ها پس از تجربه در برابر آشکار نژادپرستی.

“من نمی نگه دارید که در برابر آنها در همه. من آن را دریافت کنید,” او گفت:. “وقتی که من شنیدن و یا گفتگو با دوستان و همکاران آنها در مورد بحث ایجاد فضاهای امن. کسی که می خواهد به زندگی می کنند در یک فضا فقط در یک جعبه؟”


تفاوت بین دلوت ساکنان و همتایان سفید شدید هستند در برخی موارد به طور قابل توجهی سخت تر از شهرهای دیگر است.

دلوت اتحاد دوم بالاترین سیاه نرخ فقر در میان تمام مناطق مترو و اندازه آن در کشور — پشت روچستر, Minn. — با بیش از نیمی از ساکنان زیر خط فقر زندگی می. در یک سال داده شده به سختی نیمی از سالمندان دبیرستان فارغ التحصیل از دلوت مدارس کمتر از متوسط دولت. مالکیت خانه است که تا حد زیادی یک امتیاز از ساکنان سفید با 4 از 5, سیاه Duluthians اجاره.

همانطور که در دیگر شهرستانها زندان جمعیت نامتناسب سیاه و ساکنان رنگ شده اند به دهها توسط پلیس.

آوگسبورگ دانشگاه پروفسور ویلیام سبز متخصص در مسابقه در مینه سوتا گفت: کسانی که نابرابری نمی تواند برداشت در یک زمان.

“وجود دارد یک گرایش در جامعه برای دیدن مشکلات فوق العاده و آمد تا با یک راه حل که تنها با معاملات که مشکل و نه سیستماتیک — یعنی تنش نژادی,” او گفت:. “همه این چیزها به هم متصل هستند و ما نیاز به رهبری است که هماهنگ همه از آن.”

‘منصرف اما نه شکست’

گور خود آرام بود در روز پنج شنبه بعد از ظهر وجود اینکه تا به حال شده است بازدید کنندگان شده است. گل شد و شروع به محو شدن و زندگی موضوع نشانه شروع به حلقه.

بینام و نشان دفن و از کلیتون جکسون و McGhie داشت و در دلوت پارک تپه گورستان در سال 1991 و در قبر قرار داده شد و در مراسم آن سال. امروز یک نیمکت سنگی نشسته یک جوان درخت بلوط و تساوی بازدید کنندگان به استارک کلمات در نشانگر که نشستن درست در زیر چمن اطراف آنها: “منصرف اما نه شکست خورده است.”

برای اولین بار دلوت محل را برای هماهنگ کردن پاسخ خود را به بی عدالتی رو به شهر جمعیت. شورای شهر ایجاد میراث آفریقایی کمیسیون در ماه گذشته در دستور جانت کندی شد که اولین آفریقایی-آمریکایی و عضو شورای این شهر در 150 سال سابقه در زمانی که او انتخاب شد سال گذشته است.

با قوی تر نمایندگی همراه با بحث های جاری در خشونت های پلیس و نژادی و بی عدالتی در پی جورج فلوید مرگ وجود دارد این است که برخی از خوش بینی است که شفا در نهایت می توانید شروع به شروع.

“سخت از این است که مردمی که واقعا فقط گوش دادن به آنچه که مردم می گویند در مورد تجربه خود را و فرض کنیم هر counterposition به آنها رخ می دهد در حالی که گوش دادن فقط اشتباه” Schroer گفت. “بار نیست را از نظر اخلاقی پاک است. هدف این است که از نظر اخلاقی مولد.”

این کلیتون جکسون McGhie یادبود تبدیل به یک محل تجمع در هفته فلوید پس از مرگ است. جوان مردم را سازمان یافته در طول روز cookouts شبانه راهپیمایی و جامعه پروژه نقاشی دیواری به عنوان سایت از یک جنایت وحشتناک می شود یک محل به محل فرایند از تروما است.

جمعیت 10000 در اصل قرار است به جمع آوری در محل lynchings روز دوشنبه به مناسبت صدمین اما COVID-19 نگرانی تحت فشار قرار دادند که به 2021.

موسی کلیدی سازمان را به یک مقدار دیگر درایو وقتی که اتفاق می افتد. او و همسرش Terresa در حال حرکت به مینیاپولیس یک شهرستان که در آن آنها می دانند که یک مقدار بزرگتر جامعه سیاه و سفید وجود دارد.

“بسیاری از مردم است که ما در حال تعامل با امروز کسانی 10,000 مردمی در این اراذل و اوباش بودند پدربزرگ و مادربزرگ خود را پدر و مادر خود را از خاله خود عموهای. آنها به شکل ارزش این خانواده” موسی گفت. “این که چیزی که مهم است برای ما به درک.”

دلوت جمعیت باقی مانده است تخت برای دهه اما سهم خود را از nonwhite ساکنان به طور پیوسته رشد روند ادامه خواهند داد. 1 ٪ پیش بینی افزایش جمعیت در St. Louis County بین در حال حاضر و 2035 خواهد بود و صرفا به دلیل جدید nonwhite ساکنان می گویند دولت تخمین می زند.

کرافورد حقوق بشر افسر گفت: “وجود دارد برخی از چیزهایی که نیاز به اتفاق می افتد” را به دلوت یک محل راحت تر برای شهروندان از رنگ.

“من عقب راندن همیشه در برابر مینه سوتا خوب انجام,” او گفت:. “بیایید باز و صادقانه و گفت و گو به رسمیت شناختن یک مشکل وجود دارد. چرا که اگر ما هرگز به رسمیت شناختن آن به عنوان یک مشکل ما هرگز واقعا کار معنی دار نسبت به تغییر آن است.”

 

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر