هند هرگز سازش در آن غرور ملی: Rajnath در Ladakh مرز ردیف

دهلی نو: در میان مناقشه با چین در Ladakh, مرز, وزیر دفاع Rajnath Singh گفت که هند هرگز سازش در آن “غرور ملی” ادعا آن است که دیگر یک “ضعیف” کشور و امنیت آن قابلیت افزایش یافته است.

صحبت در مجازی رالی برای جامو و کشمیر سینگ همچنین مطمئن مخالفان که دولت مرکزی نمی خواهد نگه داشتن مجلس و یا هر کسی که در تاریکی در مورد تحولات در مرز و به اشتراک گذاری اطلاعات در زمان مناسب.

“من می خواهم به اطمینان دهم که ما نمی خواهد سازش با غرور ملی تحت هر شرایطی. هند دیگر ضعیف هند است. قدرت ما در امنیت ملی افزایش یافته است. اما این قدرت است و نه به معنای ترساندن هر کسی اما به امن کشور ما” سینگ گفت.

این رهبر ارشد بی جی پی گفت: چین اعلام کرد که مایل به حل و فصل مناقشه با هند از طریق گفتگو و دولت هند نیز مشاهده مشابه.

“این نیز تلاش های ما برای خنثی کردن کشمکش بین هند و چین از طریق نظامی و دیپلماتیک در سطح ایران,” او گفت که دو کشور درگیر در سطح گفت و گو است.

در سخنرانی خود او همچنین اظهار داشت که ابطال ماده 370 بود که با توجه به سابق ایالت جامو و کشمیر یک وضعیت خاص منجر به توسعه دور تمام در قلمرو اتحادیه.

دولت انجام خواهد داد بسیار توسعه در منطقه در سال های آینده که مردم پاکستان-اشغال-کشمیر خواهد شد و تقاضا برای بخشی از هند است. این منجر به تحقق مجلس ما قطعنامه که PoK است بخشی جدایی ناپذیر از هند سینگ گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de