ویجیاوادا: وزیر Y S Jagan موهان ردی تمدید یک شاخه زیتون به خانه های سازمانی مانند GMR, Greenko و Navayuga هموار کردن راه برای اجرای مگا پروژه های زیربنایی از جمله پلورم.

این یک حرکت استراتژیک توسط YSR کنگره دولت به لرزش کردن برچسب از یک افول رژیم انتقاد وارد و در برابر آن زمانی که آن تصمیم به بررسی پروژه های تحریم قبلی TDP دولت است.

فوری نتیجه این حرکت خواهد بود حذف دادخواهی ناشی از تصمیم خود برای قراضه یک پروژه قدرت مقابله با زیرساخت های شرکت Navayuga. منابع گفت: دولت و Navayuga رسیده دوستانه حل و فصل که در آن 100 تومان کرور روپیه پرداخت شده توسط این شرکت نسبت به مالیات و Rs 200 کرور روپیه پرداخت می شود نسبت به تجهیزات می توان در برابر بسیج پیش از 700 تومان کرور روپیه با توجه به Navayuga قبلی TDP رژیم است.

در بخشی از آن دولت نمی خواهد encash شرکت بانک تضمین تومان 300 کرور آن را به عنوان تهدید کرده بود به انجام زودتر و Navayuga موافقت کرده است برای رفتن برای داوری برای باقی مانده تومان 400 کرور.

یک مقام ارشد دولت را تایید کرد تصمیم به encash بانک گارانتی و شرکت متقابل ژست خروج دادخواهی آن را آغاز کرده بود در برابر دولت است.

وضعیت Bhogapuram فرودگاه پروژه در ویساکاپاتنام منطقه را تغییر خواهد کرد به عنوان یک نتیجه از دولت زیتون شعبه ارائه می دهد به کسب و کار. در حالی که در اپوزیسیون YSR کنگره متهم کرد و سپس وزیر Chandrababu Naidu از طرفداری از GMR بیش فرودگاه اقتدار هند را برای این پروژه است. در حال حاضر در حالی که تصمیم گیری برای حفظ GMR به عنوان صاحب امتیاز این وزیر را تعیین کرده است یک بیماری است که 500 هکتار از 2,700 هکتار اختصاص داده شده برای این پروژه باید با حفظ دولت است.

“پروژه های مروج و توافق باقی می ماند همان” گفت: T. Vijaykumar ردی کمیسر اطلاعات و روابط عمومی این ادعا که دولت موفق به تامین شرایط بهتر از طریق این دستگاه از بررسی و مذاکره دوباره.

این YSRC تصمیم دولت برای سرخ پرچم Greenko یکپارچه سبز قدرت پروژه در Kurnool منطقه جلب توجه بین المللی و دعوت از فشار از سوی دولت مرکزی به افتخار موافقت نامه های قبلی. این پروژه طراحی شده است برای راه اندازی یک مرکز برای تولید 1,000 مگاوات برق خورشیدی 550 مگاوات از باد و 1,880 مگاوات hydel قدرت در 4,600 هکتار است.

در حالی که TDP دولت ثابت هزینه زمین در Rs 2.5 لاخ در هر هکتار ما افزایش آن به Rs 5 لاخ که به معنی 238 تومان کرور روپیه درآمد تعلق به دولت در صف مقابل” گفت: آجی Kallam, اصلی, مشاور ارشد وزیر.

علاوه بر این Greenko موافقت به پرداخت یک انرژی سبز توسعه هزینه Rs 1 لاخ هر مگاوات در هر سال برای اولین بار 25 سال و Rs 2 لاخ هر مگاوات در سال برای مدت زمان باقی مانده از این پروژه است که به احتمال زیاد به 75 سال است. سالانه درآمد برای دولت خواهد بود Rs 31 کرور یا 3375 تومان کرور روپیه در طول عمر پروژه ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de