آنانتاپور: این آنانتاپور پلیس سابق تدیپتری MLA J. C. Prabhakar ردی و پسرش J. C. Asmith ردی که رقابت به عنوان TD نامزد در سال گذشته انتخابات از تدیپتری در ارتباط با قاچاق تبدیل ممنوع و وسایل نقلیه از BS-III استاندارد به کارشناسی-IV با جعل اسناد و مدارک.

آنها به فروش این وسایل نقلیه و خود را متعلق به خانواده-شرکت Jatadhara Industries Pvt با مسئولیت محدود و C. گوپال ردی و شرکت از تدیپتری همچنین plied آنها.

Jatadhara صنایع توسط J. C. Uma ردی از Prabhakar ردی و Asmith ردی به عنوان مدیران. گوپال ردی است از نزدیکان از Prabhakar ردی که برادر سابق MP J. C. Diwakar ردی.
اواز یا موسیقی دو نفری دستگیر شد در حیدرآباد در اوایل روز شنبه و به آنانتاپور یک شهر ایستگاه پلیس بر اساس یک دستور مورد تسلیم توسط آنانتاپور معاون کمیسر حمل و نقل (DTC) در ماه ژانویه پس از هشت اصلاح کامیون کشف و ضبط شد.

در آنانتاپور پلیس مورد سوال Prabhakar ردی و Asmith ردی به مدت سه ساعت و از آنها منتقل به بیمارستان برای یک داخلی چک آپ. آنها بعد از دو تولید شد قبل از قضایی کلاس اول دادرس دادگاه و ارسال به 14 روز در قضایی بازداشت کرده است.بازداشت می آید یک روز پس از سابق TD وزیر K. Atchannaidu را بازداشت گرفته شده در سریککولم منطقه برای `150 کرور کلاهبرداری در پزشکی خرید.

در مجموع 24 پرونده های جنایی ثبت نام کرده بودند در برابر این دو شرکت بر اساس شکایت توسط آنانتاپور DTC. پلیس گفت: 50 وسایل نقلیه از BS-سوم انتشار استاندارد فروخته شد به Jatadhara صنایع به عنوان ضایعات و 104 به C. گوپال ردی & Co. از این 101 بودند در AP و بیشتر معاملات مسدود شد در بخش پایگاه داده. یکی دیگر از 28 دستگاه خودرو گرفته شد بدون اعتراض گواهی به کشورهای دیگر.

شصت و وسایل نقلیه کشف و ضبط شد AP — 46 در آنانتاپور و دیگران در Kadapa, Guntur, Nellore, Kurnool و Chittoor مناطق. دیگران هنوز به توان.

همانطور که در دیوان عالی کشور به منظور BS-III وسایل نقلیه ممنوع شد و ثبت نام خود را ممنوع از 1 آوریل 2017. اما Jatadhara صنایع و C. گوپال ردی و شرکت خریداری شده خودروهای فروخته شده به عنوان ضایعات توسط Ashok لیلند کردم و آنها را به ثبت نام در Nagaland در سال 2018 با تولید جعلی و ساختگی بودن اسناد آنانتاپور DTC Shivarama کریشنا گفت. این وسایل نقلیه شد پیمودن در آنانتاپور منطقه پس از تامین امنیت یک NoC از Nagaland.

یک ایمیل ارسال شد به Ashok لیلند درخواست از آنها برای ارائه جزئیات 68 وسایل نقلیه. این شرکت پاسخ داد در ژانویه 23, دادن جزئیات 66 وسایل نقلیه که تا به حال شده است scrapped.

یک تیم از مقامات بخش حمل و نقل و آنانتاپور پلیس بود deputed به قدرت ثبت نام در کهیما ناگالند به دریافت مدارک ثبت نام از وسایل نقلیه.

“اسناد مبله با ثبت نام اقتدار کهیما ناگالند, دولت, دولتی که J. C. Uma ردی از تدیپتری امضا کرده است نرم افزار های تولید شده قبل از ثبت نام سازمان به نمایندگی از C. گوپال ردی و شرکت ها به دنبال ثبت نام از وسایل نقلیه این فاکتورها به گفته صادر شده توسط Ashok لیلند با مسئولیت محدود Kalyanpur از Uttarakand و Ashok لیلند با مسئولیت محدود RSO, هسور تامیل نادو” شهادت” ،

“اگر آنها خریداری وسایل نقلیه به عنوان ضایعات آنها سعی کردم به آنها را مناسب و roadworthy به صورت غیر قانونی به دست آورید و برای پیمودن وسایل نقلیه غیر قانونی”, گروه حمل و نقل, مقامات گفت.

به پیمودن وسایل نقلیه با بیمه به خطر می اندازد امنیت عمومی و ایمنی جاده. پرونده های جنایی بود به رزرو در برابر این دو شرکت برای تولید جعلی بیمه, گواهینامه, مقامات گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله