سرینگر: ستیزه جویی آلوده جنوب کشمیر شاهد یک سری از درگیری بین پناه شبه نظامیان و نیروهای امنیتی در روز شنبه ترک حداقل دو مظنون به شبه نظامیان کشته شدند.

در حالی که دو شبه نظامیان کشته شدند, در برخورد, در یک روستای دور افتاده از Kulgam منطقه, سرنوشت کسانی که به دام افتاده در دیگر مناطق پس از مشترک تیم های ارتش, J&K پلیس ضد شورش عملیات ویژه گروه (SOG) و مرکزی ذخیره Police Force (CRPF) گذاشته محاصره این برای انجام جستجوهای شناخته شده نیست.

مقامات گفت که SOG همراه با ارتش 19 Rashtriya تفنگ و 18 گردان از CRPF راه اندازی یک کمربند و عملیات جستجو در Kulgam را Nipora Zadoora ایجاد کرد در سپیده دم زیر ورودی خاص در مورد حضور شبه نظامیان.

“در جست و عملیات تروریست ها داده شد فرصت را به تسلیم.

اما آنها در پاسخ با باز کردن آتش و پرتاب نارنجک پس از جستجو های مشترک حزب بود که انتقام منجر به برخورد که در آن هر دو از آنها کشته شدند” یک سخنگوی پلیس در اینجا گفت.

به طور همزمان و یا به زودی پس از برخورد در Kulgam نیروهای امنیتی درگیر شبه نظامیان نیز در Maldera در کشور همسایه Shopian, Lallan در Anantnag و مرکزی در پولوما مناطق. یک گزارش از Shopian گفت که پس از مختصری تبادل آتش با نیروهای امنیتی داعش و نقل مکان به یک مجموعه ای از خانه های مسکونی در Maldera باعث مقامات به عجله در تقویت به خیط و پیت کردن آنها را مرده یا زنده است.

دفاع سخنگوی سرهنگ راجش Kalia گفت که دو شبه نظامیان کشته شدند در عملیات های مشترک راه اندازی شد در Lallan اوایل روز شنبه. “این عملیات در حال پیشرفت است,” او گفت:. نه J&K پلیس و نه هیچ منبع دیگری تایید آن است.

پلیس گفته منابع شبه نظامیان که شده بود به دام افتاده در یک روستای مرکزی در طی یک عملیات جستجو در اوایل ممکن است فرار کرده اند.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de