Ladakh بن بست: هند-چین در تعامل نظامی ایران به د-تشدید تنش

دهلی نو: هند و چین برگزار شد دور دیگری از عمده سطح کلی مذاکرات در روز جمعه سعی کنید به د-تشدید بیش از یک ماه از نظامی ایستادگی کردن در Ladakh بخش.

با توجه به منابع و تمرکز اصلی مذاکرات روز جمعه بود برای خنثی کردن تنش ها میان نیروهای نظامی در Galwan و چشمه های مناطق. هندی طرف منجر شد توسط 3 پیاده نظام فرمانده لشکر عمده Gen Abhijit Bapat.

در Galwan و چشمه های آب گرم در منطقه وجود دارد در حال حاضر برخی از نازک شدن نیروهای نظامی از هر دو طرف در سه نقطه اشتعال. اما هنوز هم تعداد زیادی از نیروهای نظامی مستقر در سمت عقب در این نقاط. دو جانبه نظامی ایران با هدف کاهش نیروهای نظامی از این عقب طرف بیش از حد به طوری که وضعیت می تواند د-تشدید بیشتر در روزهای آینده.

هندی و چینی مقامات نظامی شده اند صحبت کردن در سطوح مختلف در Ladakh بخش برای خنثی کردن تنش است. ژنرال بزرگ از دو طرف قبلا ملاقات روز چهارشنبه.

این در حال پیگیری سپهبد سطح مذاکرات در آن برگزار شد از بین هند و چین ارتش در روز شنبه.

اما اصلی مشاجره بین هندی و چینی سربازان هنوز هم باقی می ماند شمال بانک Pangong Tso دریاچه چینی که در آن سربازان باید تن به تن, چادر در انگشت 4 محل برای جلوگیری از ارتش هند به گشت تا انگشت 8 که هند معتقد است بخشی از قلمرو آن است. نیروهای نظامی از دو طرف درگیر در یک برخورد در Pangong Tso در مداخله شب مه 5 و 6 مه. دور دیگری از سپهبد در سطح ایران برگزار می شود ممکن است در روزهای آینده سعی کنید به حل و فصل Pangong Tso موضوع است.

در حالی که هر دو طرف برگزار شد و مذاکرات دیپلماتیک برای حل شدن وجود دارد تجمع عظیم توسط هر دو ارتش همراه با توپخانه هواپیما, رادار پهپادهای jammers وسایل نقلیه زره پوش و تانک های خود را در عمق مناطق در تمام طول خط کنترل واقعی (LAC) از لاداخ به آروناچال پرادش. استقرار توسط ارتش هند در طول لاک این است که بخشی از روش عملیاتی استاندارد (SOP) در چنین شرایطی برای جلوگیری از چین از استفاده در هر نقطه دیگر و انجام شده در ماه گذشته.

در همین حال وزیر دفاع Rajnath Singh, روز جمعه برگزار می شود یک سطح بالا از دیدار با رئیس دفاع کارکنان Gen Bipin Rawat و ستاد ارتش, نیروی هوایی و نیروی دریایی در این وضعیت در لاک با چین است.

این دومین جلسه ای برگزار می شود توسط وزیر دفاع با سی و سه خدمات ستاد این هفته است. یکی از اولین بود و روز دوشنبه دو روز پس از Lt General-نشست سطح بین ارتش هند و چین مردم را ارتش آزادی بخش.

وزیر دفاع بررسی وضعیت پس از سپهبد و عمده به طور کلی سطح مذاکرات بین هند و چین است. او همچنین در مورد وضعیت زمین در سراسر لاک از جمله آروناچال پرادش. مداوم زیرساخت های کار در لاک نیز مورد بررسی در این جلسه به عنوان دولت مشتاق است که تنش ها با چین نباید مانع ساخت و ساز جاده ها در لاک.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر