در حال حاضر از دست دادن بو یا طعم COVID-19 علامت: وزارت بهداشت

Category: کیمیا | No comments

دهلی نو: از دست دادن بو یا طعم اضافه شده به لیست COVID-19 علائم با توجه به تجدید نظر در مدیریت بالینی پروتکل های منتشر شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در روز شنبه.

وزارت های ذکر شده درد عضلانی و اسهال و تراکم حفره بینی خلط تولید به عنوان COVID-19 علائم علاوه بر تب و سرفه و خستگی و درد گلو و تنگی نفس.

مردم هم گله و شکایت از دست دادن بویایی (anosmia) و یا از دست دادن طعم و مزه (ageusia) قبل از شروع علائم تنفسی آن گفت.

به گفته یک کارشناس هر چند از آن است که خاص به COVID-19 به عنوان یکی حتی ممکن است رنج می برند از دست دادن طعم و بوی هنگامی که آنها flu یا آنفولانزای اما پس از آن می تواند یکی از علائم اولیه بروز بیماری و کمک ممکن است در موقع تشخیص و درمان است.

در آن تجدید نظر ‘مدیریت بالینی پروتکل برای COVID-19 روز شنبه منتشر شد, وزارت بهداشت گفت: افراد مسن و ایمنی سرکوب بيماران خاص ممکن است در حال حاضر با آتیپیک علائم خستگی و کاهش هوشیاری کاهش تحرک اسهال و از دست دادن اشتها هذیان و عدم وجود تب وزارت گفت.

کودکان ممکن است گزارش شده تب یا سرفه به عنوان اغلب به عنوان بزرگسالان است.

ما را به ملی بهداشت عمومی موسسه مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بود که در اوایل ماه مه incorporated “جدید از دست دادن طعم و مزه و یا بوی” در فهرست COVID-19 علائم.

با توجه به داده ها از یکپارچه اطلاعات سلامت پلت فرم یکپارچه و نظارت بیماری, برنامه, پورتال مورد بررسی اشکال برای COVID 19 (n=15,366), جزئیات بیشتر در مورد علائم و نشانه گزارش شده است (به عنوان در ژوئن 11) و تب (27 درصد) و سرفه (21 درصد) گلو درد (10 درصد) و تنگی نفس (8 درصد) و ضعف (7 درصد) در حال اجرا بینی (3 درصد ) و دیگران از 24 درصد است.

با توجه به وزارت بهداشت و درمان افراد آلوده رمان coronavirus منبع اصلی عفونت است.

مستقیم فرد به فرد انتقال رخ می دهد از طریق تماس نزدیک عمدتا از طریق قطرات تنفسی است که منتشر می شوند زمانی که فرد آلوده سرفه, عطسه و یا ایران.

این قطرات ممکن است همچنین زمین بر روی سطوح که در آن ویروس باقی می ماند و قابل دوام. عفونت نیز می تواند رخ دهد اگر یک فرد لمس آلوده سطح و سپس لمس خود و یا چشم و بینی و یا دهان.

متوسط دوره کمون است 5.1 روز (محدوده 2-14 روز). دقیق فاصله زمانی که در طی آن یک فرد با COVID-19 عفونی است نامشخص است.

طبق شواهد موجود این دوره از عفونت شروع می شود و دو روز قبل از شروع علائم و طول می کشد تا 8 روز است.

میزان و نقش های پیش بالینی/ بدون علامت عفونت در انتقال هنوز تحت بررسی است.

این سند در حالی که مثال بالینی پروتکل های مدیریت برای درمان خفیف موارد تصریح کرد که RT-PCR استفاده می شود باید برای COVID-19 تشخیص و تست آنتی بادی هستند توصیه می شود برای تشخیص این عفونت است.

در زیر مورد تعریف دسته یک بیمار حاد تنفسی بیماری (تب و حداقل یکی از نشانه/نشانه ای از بیماری های تنفسی مانند سرفه و تنگی نفس) و سابقه سفر یا اقامت در یک محل گزارش جامعه انتقال COVID-19 بیماری در طول 14 روز قبل از علائم شروع در نظر گرفته شده است به عنوان یک مظنون پرونده است.

هر کسی با هر تنفسی حاد بیماری و داشتن شده است در تماس با یک تایید و یا احتمالی COVID-19 مورد در 14 روز گذشته قبل از علامت شروع نیز در نظر گرفته شود به عنوان یک مظنون پرونده است.

در کنار یک بیمار مبتلا شدید تنفسی حاد بیماری (تب و حداقل یک نشانه از بیماری تنفسی مانند سرفه و تنگی نفس و نیاز به بستری) و در صورت عدم وجود یک جایگزین تشخیص است که به طور کامل توضیح می دهد تظاهرات بالینی نیز خواهد شد طبقه بندی شده به عنوان یک مظنون پرونده است.

یک مظنون پرونده برای آنها تست برای COVID-19 ویروس مجمل و یا برای آنها تست می تواند انجام نمی شود به هر دلیلی سقوط خواهد کرد و تحت عنوان ‘احتمالی مورد’.

یک فرد با آزمایشگاه تایید COVID-19 عفونت بدون علائم بالینی و نشانه های در نظر گرفته خواهد شد یک مورد تایید شده.

خفیف COVID-19 موارد را می توان در خانه ممکن است درمان علامتی مانند تب (پاراستامول) برای تب و درد, تغذیه کافی و مناسب rehydration.

اکثر COVID-19 بیماران عمدتا باید یک عفونت دستگاه تنفسی همراه با SARS-CoV-2 عفونت است.

اما در بسیاری از موارد آنها می تواند به پیشرفت بیشتر شدید و بیماری سیستمیک مشخص, سندرم زجر تنفسی حاد (ARDS), سپسیس و شوک سپتیک نارسایی ارگان های متعدد از جمله نارسایی حاد کلیه و آسیب های قلبی و آسیب است.

قرص هیدروکسی کلروکین ممکن است در نظر گرفته شده برای هر یک از کسانی که داشتن ریسک بالا از ویژگی های برای بیماری شدید (مانند سن> 60; فشار خون بالا و دیابت مزمن ریه/کلیه/ بیماری کبد بیماری عروق مغزی و چاقی) تحت نظارت دقیق پزشکی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>