“RIP Rayshard” is spray painted on a sign as as flames engulf a Wendy’s restaurant during protests Saturday, June 13, 2020, in Atlanta.

“RIP Rayshard” است اسپری رنگ بر روی ثبت نام به عنوان به عنوان شعله های آتش غرق یک وندی رستوران در تظاهرات روز شنبه, ژوئن 13, 2020, در آتلانتا.
عکس: دکتر اندرسون (AP تصاویر)

آتش و سرخوردگی فوران در آتلانتا شب گذشته در واکنش به این تیراندازی به مرگ 27 ساله Rayshard بروکس در یک وندی رستوران توسط پلیس در روز جمعه.

تبلیغات

معترضان که در حال حاضر در خیابان ها برای هفته نشان دادن در برابر قتل جورج فلوید Breonna تیلور و دیگران, set fire to the وندی ساختمان در دانشگاه رانندگی در آتلانتا که در آن بروکس به ضرب گلوله کشته شد در حالی که در حال اجرا از پلیس:

تبلیغات

حداقل 36 نفر دستگیر شدند در این تظاهرات که هم ریخته را روی یک عمده بین ایالتی در آتلانتا سی ان ان گزارش داد.

روز یکشنبه پلیس آتلانتا نشان داد اسامی افسران درگیر در تیراندازی بروکس و اعلام کرد که این پلیس که او را کشته اخراج شده:

از سی ان ان:

افسر که به کشته شدن بروکس متوقف شد دوشنبه, سخنگوی پلیس Carlos Campos گفت. او شناسایی شد و پلیس گرت Rolfe. یک افسر دوم درگیر در قتل قرار گرفت اداری وظیفه کامپوس گفت. که افسر بود Devin Bronsan پلیس در بیانیه ای گفت.

Rolfe استخدام شد و در سال 2013 و Bronsan شده است با این گروه پس از 2018, پلیس گفت:.

تبلیغات

آتلانتا شهردار Keisha کف کرده به نام برای مامور فسخ در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز شنبه که در آن او همچنین اعلام کرد که آتلانتا رئیس پلیس اریکا سپر تا پایین پا از نقش او را.

“من باور نمی کنم این توجیه استفاده از نیروی مرگبار” شهردار گفت.

این GBI است و پس از منتشر شد, فیلم های نظارت از وندی که به نظر می رسد برای نشان دادن بروکس برگزاری یک تیزر او کشتی از افسران قبل از او به ضرب گلوله کشته و به زمین می افتد:

“این به نظر می رسد در تصویری که او در حال فرار از آتلانتا افسران پلیس که او را در حال فرار او تبدیل بیش از شانه خود را با آنچه به نظر می رسد به چشم به او تیزر که شاهدان عینی به ما گفت که آنها را دیدم فردی را که متعلق به یکی از افسران” یک GBI سخنگو گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در مورد این حادثه گزارش مجله آتلانتا قانون اساسی.

تبلیغات

“شما قادر خواهید بود برای دیدن در این ویدئو آتلانتا افسر به معنای واقعی کلمه به پایین برای دریافت خدمات خود سلاح و به عنوان او می شود سلاح های خود آقای بروکس آغاز می شود تبدیل بدن خود را به دور از او من فرض برای فرار,” او اضافه شده است.

“(افسر) تا به حال گزینه های دیگر به جای تیراندازی او را در بازگشت گفت:” کریس استوارت یک وکیل استخدام خانواده متوفی با توجه به AJC.

تبلیغات

بروکس است که جان سالم به در برد چهار فرزند سه دختر و یک فرزند خوانده.

سوالات در حال حاضر وجود دارد در مورد اینکه چرا پلیس به صحنه نامیده می شد به دستگیری بروکس بود که بنا به گزارش ها در خواب و پارک شده در این درایو از طریق از وندی در شب او کشته شد.

تبلیغات

“خواب در یک درایو از طریق نباید در مرگ” سابق گرجستان فرمانداری نامزد استیسی آبرامز گفت: در توییتر در پاسخ به این قتل است.

“ما شده است اعتراض در مورد جورج فلوید و من فکر وجود دارد رفتن به یک تغییر دهید اما نبود یک تغییر, آن را هنوز هم همان چیز قدیمی” یک قاره در آتلانتا با سی ان ان گفت در روز شنبه.

تبلیغات

“من فکر می کردم این پیام روشن بود اما بدیهی است که ما هنوز هم شنیده می شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net