حداقل هفت مینیاپولیس افسران پلیس باید استعفا از وزارت پس از ناآرامی های گسترده آغاز شد و بیش از مرگ جورج فلوید ماه گذشته و بیش از نیم دوجین در حال خروج از, به گفته مقامات وزارت.

از خروج غیر منتظره ای بزرگ مهاجرت می آیند در میان یک بحران رو به رشد برای دولت بزرگترین نیروی پلیس با وزارت امور خارجه حقوق بشر بررسی جریان خواستار defunding و حتی انحلال.

روحیه غرق به پایین ترین نرخ های جدید در هفته های اخیر می گویند گروه خودی به عنوان افسران احساس اشتباه و فشرده توسط همه طرف: دولت پروب; توسط معترضان که پرتاب آجر و القاب خود را در راه; توسط رهبران شهر که تسلیم یک ایستگاه پلیس است که بعد از آن سوخته در تلویزیون ملی و توسط رسانه ها. متعدد ماموران و معترضان مجروح شدند به شورش.

سرنوشت نامشخص برای پلیس است که به احتمال زیاد رانندگی راش استعفا برای کسانی که به بررسی فضای سیاسی و فکر می کنم به خود: “چرا باید بماند ؟” گفت: Mylan ماسون, بازنشسته, مینیاپولیس, افسر پلیس و استفاده از نیروی متخصص است. “آنها احساس نمی مینماید. همه متنفر پلیس در حال حاضر. منظورم همه است.”

اما کسانی که واکنش بعید است که برای تولید مقدار همدردی از عدالت اجتماعی, فعالان, که اشاره به طنز از ماموران با استفاده از گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی در جمعیت معترض فلوید مرگ و گذشته از موارد خشونت پلیس.

شهرستان سخنگوی کاسپر تپه تایید کرد که هفت افسران ترک کرده اند بخش اما اطلاعات در مورد آنها در دسترس است. اگر چه جمعیت خود را و انگیزه های فردی معلوم نیست چند از افسران در مصاحبه خروج اشاره کرد عدم حمایت از MPD رهبری و تالار شهر به عنوان تشدید اعتراضات با توجه به خودیها که نخواست نامش فاش شود به طوری که آنها می تواند آزادانه صحبت می کنند. یکی دیگر از هفت افسران در روند تشکیل پرونده جدایی مدارک و چندین نفر دیگر تا به حال به صحبت کردن خروج.

در یک e-mail به سرپرستان در اوایل این ماه یک ارشد MPD رسمی پیشنهاد کرد که برخی از افسران به سادگی راه می رفت خاموش در اعتراض.

“در طول این شلوغ است و زمان تلاش من شنیده ام دست دوم اطلاعاتی که وجود داشته است کارکنان که توصیه کرده اند که سرپرستان خود را که آنها را از هم جدا با شهر (یا ترک) بدون تکمیل مدارک” معاون هنری Halvorson نوشت: در یک e-mail در حالی که کارگردانی افسران مایل به ترک برای تماس با بخش منابع انسانی. “ما نیاز به این فرآیند تکمیل شده به اطمینان حاصل شود که ما می دانیم که در ادامه به کار می کنند.”

یک سخنگوی پلیس روز جمعه گفت که خروج نمی خواهد تحت تاثیر قرار کیفیت عمومی خدمات ایمنی.

“هیچ چیز وجود دارد که ما را به این باور است که در این مرحله شماره آنقدر بزرگ است که آن را برای رفتن به مشکل” سخنگوی جان الدر گفت از فراق افسران که شامل هر دو افسران گشت و کارآگاه. “مردم به دنبال به ترک اشتغال برای هزاران دلایل و — MPD این قاعده مستثنی است.”

این گروه در حال حاضر دارای حدود 850 افسران تقریبا 40 از تعداد مجاز برای این سال سالمند گفت:, و اضافه کرد که یک کلاس از 29 استخدام می رود که فارغ التحصیل و ضربه خیابان ها بعد از این تابستان.

مانند دیگر شهرستان ادارات MPD بود در حال حاضر رو به احتمال اخراج از COVID-19 گیر با اوایل بودجه پیش بینی پیش بینی درآمد کمبود از آنجا که 200 میلیون دلار در این سال یا حدود 12 درصد است.

و حتی قبل از ناآرامی پیری نیروی کار تا به حال تحت فشار پلیس رهبری برای سرعت بخشیدن استخدام به سطحی با ده ها تن از جانبازان که عضو نیروی در طول کلینتون در انتخابات ریاست جمهوری. به عنوان روز یادبود حداقل 75 افسران واجد شرایط به ترک کامل مزایای بازنشستگی.

اندی Skoogman, مدیر اجرایی, مینه سوتا, Chiefs of Police Association گفت: اثر موج دار شدن از فلوید مرگ مطمئن هستید که به تشدید نبرد دشوار برای جذب و حفظ ماموران در سراسر کشور.

مشخص شده تغییر در نگرش عمومی نسبت به حرفه ای همراه با کم پرداخت و گردش مالی بالا رانده است 25 سال اخیر در متقاضیان است.

“این مجموعه همه از ما عقب” Skoogman گفت: از اخراج افسران اقدامات است. اما برای سران وحشت زده از آنچه که آنها را دیدم در اطرافیان تصویری از فلوید بازداشت او گفت: این ممکن است یک فرصت برای بازسازی بخش های خود را با افراد متمایل به تغییر.

“شاید آن را یک فرصت جدید را در خون و افراد جدید” Skoogman گفت: “اما من نگرانی وجود دارد که به سادگی نمی نامزدها وجود دارد” به جای آنها.

تعیین دقیقا همان است که در ترک ممکن است فقط به عنوان مهم است به همین دلیل گفت: چارلز ویلسون رئیس جمهور از انجمن ملی از مأموران اجرای قانون. اما تماس های در حال انجام برای کوچک سازی اداره پلیس می تواند ناخواسته اثر بیگانه افسران جوان آمده است که برای این کار با یک دستور قوی تر برای خدمات عمومی و او به ناچار مانع اصلاحات تلاش. واکنش شدید از فلوید مرگ نشان دهنده در افسران در هر سازمان و خوب و بد او گفت:.

“آنچه مردم باید به رسمیت شناختن بله نهاد مدنی و مردمی است که ذاتا مغرضانه در برابر مردم رنگ و آن را طراحی شده بود که راه” گفت: Wilson بازنشسته رود آیلند رئیس. “اما گفت که این تنها تعداد کمی از 700,000 افسران پلیس در سراسر کشور که احمقها و نمی دانم که چگونه به درمان مردم با عزت و احترام است.”

فعلی و سابق پلیس گفت: استار تریبیون که ماموران عصبانی بودند در مورد شهردار یعقوب فری تصمیم به ترک سوم حوزه ایستگاه پلیس یک حرکت است که برخی در این بخش در زمان به معنی او جانبداری با تظاهرات.

در مصاحبه ای در اوایل این ماه رئیس Medaria Arradondo در دفاع از این اقدام به عنوان لازم را برای حفاظت از مردم و افسران, اما گفت که او را درک سرخوردگی.

“من کاملا احترام و درک کنند که چگونه است که یک بخشی از فرهنگ ما است اما در همان زمان هزینه هر یکی از ماموران به شدت مجروح شده و آن را هزینه بیش از حد بالا است که من حاضر به پرداخت” او گفت:.

فلوید مرگ شده است تقریبا جهانی را محکوم کرد داخل بخش و یک تعداد انگشت شماری از افسران با صدور نامه سرگشاده استقبال Arradondo و تعهد به کار به سمت به دست آوردن اعتماد عمومی است.

در برخی از راه سراسیمگی اخیر استعفای پژواک یک موضوع است که به ظاهر در زمان چهارم حوزه شغل در سال 2015 پس از Jamar کلارک کشته شد توسط پلیس زمانی که ماموران گزارش احساس رها شده توسط دولت و شهرستان سالن.

یک 108-صفحه فدرال گزارش که به دنبال اعتراضات پس از دیگری پلیس برانگیز کشتار توصیف یک “پویا و پر هرج و مرج” زنجیره ای از حوادث که در آن رتبه و فایل افسران احساس ناتوان “را به عنوان اگر آنها از چپ به مقابله با اشغالگری خود را دارند.”

افسران در مصاحبه با مقامات وزارت دادگستری گفت: آنها احساس کردند که اگر پلیس و شهرستان رهبران طرفه با جامعه در برابر آنها به ویژه پس از آنها موفق به اجازه اجرا در پاسخ به یک سری از حملات یک شب با سنگ و کوکتل مولوتف.

سپس به عنوان در حال حاضر برخی از افسران صحبت از احساس جنبهی و خواسته برای پاسخ به اقدامات یکی از همکاران خود را.

“این یک شغل پر استرس گفت: Masson, استفاده-از-نیروی متخصص. “خانواده های خود می پرسید ‘آیا ارزش آن را?’ “

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

liz.sawyer@startribune.com 612-673-4648

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de