Illustration for article titled Trump Administration Reverses Obama-Era Rule Protecting Transgender People From Discrimination

عکس: تراشه Somodevilla (گتی ایماژ)

در تعطیلات آخر هفته هنگامی که اعضای جامعه تجاوز—به عنوان به خوبی به عنوان مناسب و معقول در کل مردم—در حال عزاداری قتل دو سیاه نما و سالگرد وحشتناک, پالس, کلوپ شبانه, قتل عام مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نهایی فدرال قاعده که حذف حمایت برای تغییر جنسیت افراد در سیستم مراقبت های بهداشتی.

تبلیغات

جدید قانون اعلام کرد روز جمعه توسط مدیر دفتر حقوق مدنی در وزارت بهداشت و خدمات انسانی راجر Mccarty, معکوس یک اندازه گیری از دولت اوباما ساخته شده است که آن را غیر قانونی تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و بیمه به تبعیض بر اساس جنسیت و هویت جنسیتی.

از NPR:

تحت قانون جدید یک فرد تراجنسیتی می تواند برای مثال رد شود برای مراقبت از یک معاینه در مطب دکتر گفت: Lindsey Dawson, دانشیار مدیر HIV سیاست در قیصر بنیاد خانواده. دیگر حالات ممکن است شامل تغییر جنسیت مرد محروم برای درمان سرطان تخمدان یا هیسترکتومی نیست که تحت پوشش یک شرکت بیمه یا هزینه بیشتر زمانی که این روش مربوط به کسی جنسیتی گذار.

مغلوب ساختن پیشی جستن قانون باعث می شود تغییرات جنسیتی و تبعیض مبتنی بر حمایت فراتر از بخش 1557 از ACA; تاثیر آن بر قوانین و مقررات مربوط به دسترسی به بیمه درمانی برای مثال از جمله هزینه های سلامت, برنامه ریزی بازاریابی و مزایای. این قانون همچنین می تواند به این معنی است که کسانی که به دنبال سقط جنین می تواند رد مراقبت اگر انجام این روش ممکن ارائه دهنده اخلاقی و یا اعتقادات مذهبی.

تبلیغات

“آن را از بین بردن جرم سردرگمی بود که به هر طریقی توسط اوباما-دوران تصمیم به دوباره تعریف جنسیت به پوشش یک آرایه وسیعی از جنسیت و هویت در هنگام رابطه جنسی به عنوان یک واقعیت زیستی بسیار مهم است به طبابت” گفت: Mccarty برگشت.

جدا از ایده مضحک است که این تبعیض اندازه گیری است در مورد حمایت از “طبابت” این قانون جدید از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است به ویژه بی رحمانه به یک گروه آسیب پذیر از مردم در حال حاضر وضعیتی وخیم از تبعیض است که اغلب آشکار در خشونت است.

دوازده نما و جنس غیر منطبق با مردم کشته شده اند در ایالات متحده از آغاز سال با توجه به کمپین حقوق بشر. هفته گذشته دو دختر سیاه و transwomen اضافه شد که به تعداد.

بدن از 27 سال دومینیک “Rem’mie” Fells پیدا شد آن را تجزیه کرد و با چند زخم چاقو در فیلادلفیا در مرگ است که مقامات محلی باید حکم قتل در Philadelphia Inquirer گزارش داد.

تبلیغات

“قتل از نما مردم — به خصوص کسانی که از رنگ است که واقعا یک بیماری همه گیر و یک بحران است که ما نمی توانیم اجازه می دهد تا برای باقی بماند هر بیشتر” این شهر از همجنسگرایان امور در بیانیه ای گفت در مورد Fells’ کشتن.

حامیان و عزیزان خود می دانستند که او نیز عزاداری اولاد رياح میلتون در سینسیناتی 25 سال transwoman که مقامات گفت: در روز پنج شنبه بود و اغوا را به یک محل که در آن او دزدیدند و پس از آن کشته شدند—هر چند اعلام شده توسط پلیس غفلت به استفاده از هویت جنسی است که مرحوم رفت زمانی که او زنده بود ، سینسیناتی محقق شده است.

تبلیغات

“او فقط می خواستم به پذیرفته شود که او” مادر مقتول تریسی میلتون مقاله گفت.

اولاد رياح را در خانواده ایجاد کرده است GoFundMe به پرداخت برای او مراسم تشییع جنازه.

در همین حال اعضای, سیاه, ترانس جامعه در حال صحبت کردن در مورد اهمیت دفاع از همه سیاه و سفید زندگی می کند به خصوص با دولت فدرال قصد هدف قرار دادن حقوق مدنی به حاشیه رانده شده در سراسر هویت:

تبلیغات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله