مجازی پردیس تور آنلاین استخدام کمک مینه سوتا, کالج حلقه در دانش آموزان در طول همه گیر

مینه سوتا, کالج کشیده از همه متوقف می شود به خواستگاری دانش آموزان آینده نگر در طی این بیماری همه گیر.

پردیس تور ضبط شد. تعهد مهلت رانده شدند. صبر کنید لیست پاک شد. سوئیچ از سنتی استخدام به مجازی توسعه اتفاق افتاده است به ظاهر یک شبه.

و برای برخی از مدارس این کار کرده است.

سقوط ثبت نام آمار دانشگاه مینه سوتا و دانشگاه سنت توماس در تاریخ همتراز با سال گذشته. و در حالی که ثبت نام در مینه سوتا سیستم دولتی را از سال گذشته مقامات نقطه به یک روند صعودی آنها امید همچنان به تابستان است.

تو را انتظار سقوط دانشجوی سال اول کلاس در شهرهای دوقلو پردیس 1% بزرگتر از سال گذشته با توجه به داده ها از ژوئن 8. Systemwide ثبت نام پایین است فقط 1.5%.

در St. Thomas, مینه سوتا, بزرگترین کالج های خصوصی, کارشناسی, تابستان اعتبارات در تمام زمان بالا و سقوط دانشجوی سال اول ثبت نام پایین بود فقط 1% در اوایل این ماه.

چنین آمار تولید یک آه امداد برای کالج ها که خیره به پایین وخیم ثبت نام و پیش بینی های مالی کمتر از دو ماه پیش.

“من به نوعی شگفت زده است که این همه کار می کرد تا به خوبی گفت:” باب مک مستر U معاون شهردار و رئیس آموزش و پرورش در مقطع کارشناسی. “ما پذیرش … [بود] بسیار خلاق و زیرک در ساخت که انتقال سریع.”

حالا که سقوط تعهد مهلت برای بسیاری از دانشگاه مینه سوتا گذشت موسسات بزرگ و کوچک در حال پیدا کردن که آیا تلاش های خود را برای رسیدن به دانش آموزان در همه گیر موفق بودند. بسیاری از مدارس به طور کلی خود را پیدا استخدام دانش آموزان محلی نگه داشته و با سرعت سال های اخیر اگر دانشجوی بین المللی تأیید کرده اند به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در مارس U مواجه شد پتانسیل سقوط دانشجوی سال اول ثبت نام کاهش 10٪. مدیران فشرده به جلو با چندین تلاش برای رسیدن به دانش آموزانی که در حصار در شروع این بیماری همه گیر.

رئيس دانشگاه جوآن Gabel اعلام شهریه یخ برای بسیاری از دانش آموزان و outstate تو دانشگاه تحت فشار قرار دادند و خود را از پذیرش مهلت بازگشت به ژوئن 1 در حالی که شهرهای دوقلو پردیس ارائه الحاقات به دانش آموزانی که آماده بودند به تصمیم 1 مه.

شهرهای دوقلو پردیس استخدام ساخته شده ارائه می دهد به 1700 نفر بودند که در آن بکار و توصیه می شود از 4000 بیشتر از لیست برای ثبت نام در تو سیستم مدارس مک مستر گفت.

نتیجه این است که یک ورودی اول کلاس که کمی بزرگتر از سال گذشته و سال گذشته یکی از U بزرگترین در 50 سال گذشته McMaster گفت.

آرایش کلاس متفاوت است اگر چه بیشتر دانش آموزان محلی و کمتر از ایالات آمریکا و کشورهای دیگر. همانطور که از هفته گذشته دانشجویان بین المللی ثبت نام برای تأیید این سقوط بود را 23 درصد نسبت به پاییز سال 2019.

“ما انجام داده ایم بسیار خوبی با مینه سوتا را تایید می کند و با عمل متقابل تایید” مک مستر گفت. “این دانش آموزان که احتمالا می خواهید به دور از خانه, اما نه بیش از حد دور از خانه.”

سنت توماس reeled زیادی دانشجوی سال اول کلاس با کمک یک مقیاس کامل مجازی استخدام در تلاش است که شامل آموزشی, آنلاین, باز, خانه, ثبت, پردیس تور و نهفته قرار ملاقات بین دانش آموزان و پذیرش مشاوران.

Al Cotrone دانشگاه, معاون رئیس جمهور از ثبت نام گفت: این مدرسه پذیرش تیم چرخد و به سرعت برای رسیدن به دانش آموزان از دور و هنوز هم انتقال “چه St. Thomas مورد تمام شده است.” دانش آموزان پذیرای آن او اضافه شده است.

“هر کس گرسنه است در حال حاضر برای چیزی شخصی و چیزی که آنها می توانید تماس بگیرید و به صورت عادی” Cotrone گفت.

اقامت خوش بین

نه هر مدرسه دیده است همان موفقیت است. در سراسر مینه سوتا دولت کالج ها و دانشگاه های سیستم سقوط ثبت نام به پایین است که 15 درصد از این زمان در سال گذشته است. که قابل توجهی کاهش است که می تواند منفجر کردن یک سوراخ بیش از 100 میلیون دلار در دولت کالج سیستم بودجه.

حتی پس از, وجود دارد برخی از علت خوش بینی. لایحه مکی مینه سوتا دولت معاونت امور مالی و امکانات اشاره کرد که systemwide سقوط ثبت نام پایین بود 22 درصد فقط یک ماه پیش. او معتقد است که آن را ادامه خواهد داد به بهبود است.

“همانطور که ما مجدانه ادامه کار ما در ثبت نام مدیریت ما معتقدیم این روند را ادامه خواهد داد” مکی در بیانیه ای گفت.

وجود لکه های روشن در مینه سوتا سیستم دولتی. در MSU منکیتو ، دانشجوی سال اول کلاس این سقوط بزرگتر از سال گذشته است. تابستان ثبت نام است و دانشجوی کارشناسی ارشد ثبت نام 20 درصد بالاتر از سال گذشته رئیس جمهور ریچارد داونپورت گفت: هر چند سال اول دانشجویان بین المللی ثبت نام تأیید پایین 61%.

مدرسه ساخته شده است coronavirus پیشگیری یکی از بزرگترین نقاط فروش به دانش آموزان بالقوه Davenport گفت. پذیرش کارکنان در حال توضیح این مدرسه را تمیز کردن و مایع تلاش ها برای دانش آموزان و خانواده های آنان است.

“ما در حال تلاش برای … پاسخ به سوالات جدید که دانش آموزان باید در آینده در مورد اقامت سالن و ایمنی و امنیت” داونپورت گفت.

Ridgewater کالج است که هنوز هم مشغول جذب دانش آموزان برای سقوط. جامعه و ویژگی های کالج با دانشگاه در ویلمار و هاچینسون نمی کند باید یک شرکت ثبت نام مهلت. در برخی موارد دانشجویان برای پذیرش در تنها چند هفته قبل از این ترم شروع می شود گفت: Laura Kuvaas, مدرسه بازاریابی و استخدام مدیر.

Ridgewater بیشتر دانش آموز جدید ثبت روز برنامه ریزی شده در هفته های آینده و استخدام تماس پیام کوتاه و ارسال کارت پستال به زمان و آینده نگر دانش آموزان Kuvaas گفت. او را خوش بینانه تلاش خواهد شد کمک به نرم کردن پتانسیل ثبت نام ضررهای ناشی از این بیماری همه گیر; همانطور که از اواسط ماه مارس سقوط, ثبت نام روند 10% پشت همان زمان در سال گذشته است.

“من فکر می کنم این مهم است که دانش آموزان و پدر و مادر می دانم که ما در اینجا خواهد بود برای آنها” Kuvaas گفت. “ما قصد داریم برای حمایت از آنها در تصمیم گیری کنند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله

ایندکسر