حیدرآباد: Telangana پرادش کنگره رئیس کمیته N. Uttam Kumar Reddy در روز شنبه خواسته DGP M. Mahender ردی و حیدرآباد کمیسر پلیس Anjani کومار که آیا Covid-19 محدودیت شد و قابل استفاده تنها برای احزاب مخالف.

محکومیت پلیس ایالتی برای قرار دادن چندین کنگره رهبران تحت بازداشت خانگی و رهبران دیگر را بازداشت سراسر کشور از او پرسید: DGP برای روشن شدن چرا تنها رهبران مخالف بودند را تکذیب کرد اجازه بازدید از پروژه های آبیاری در Godavari رودخانه.

او خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی همراه با TPCC معاون رئیس جمهور Dr ایرانی, راوی, وزیر سابق محمد علی Shabbir, سنگرددی MLA T. Jayaprakash ‘Jagga’ ردی و دیگر رهبران در محل اقامت خود در تپه Banjara.

متهم پلیس از بازیگری در یک حزبی شیوه او اعلام کرد که کنگره را تا این موضوع را با فرماندار و مرکز علاوه بر نزدیک شدن به دادگاه عالی.

Uttam Kumar Reddy ادعایی که چند پولیس کشته شدند اقدام در دستور TRS و آنها تبدیل شده بود خود را از IPS (Indian Police Service) به KPS (Kalvakuntala خصوصی Sainyam).

او ادعا در حالی که حدود 90-95 درصد مقامات مشغول به کار بودند اما تعداد کمی از آنها شده بود اقدام به عنوان عوامل TRS و سوء استفاده از موقعیت خود برای سرکوب صدای رهبران کنگره.

این TPCC رئیس جمهور به شدت محکوم کرد وزیر K. Chandrashekhar رائو برای انجام هر چیزی برای تکمیل پروژه های در حال بررسی. او گفت که حتی پس از اتمام شش سال در قدرت TRS دولت تا به حال به اتمام 33 پروژه های آبیاری که تحت ساخت و ساز از ژوئن 2014 زمانی که دولت تشکیل شد.

او گفت: کنگره تا به حال راه اندازی یک اضطراب در ژوئن 2 فوری به دنبال اتمام پروژه های در حال بررسی است اما پلیس کشف و خنثی این طرح با قرار دادن همه رهبران ارشد از جمله او را تحت بازداشت خانگی است.

او گفت: کنگره رهبران بودند مجاز به بازدید از پروژه ها اگر چه آنها به دنبال تمام Covid-19 دستورالعمل.

این TPCC رئیس ادعا که TRS دولت بود به هدر رفتن lakhs از کرور پول به نام پروژه های آبیاری تنها به 8 درصد کمیسیون و رشوه. او گفت که صدای کنگره بود که سرکوب بنابراین به عنوان برای جلوگیری از افشای فساد بزرگ مالی و بی نظمی.

او گفت: DGP تا به حال نه در پاسخ به نامه سرگشاده خود را از جمعه جایی که او به دنبال یک توضیح برای بازداشت رهبران کنگره. او گفت: حیدرآباد کمیسر پلیس Anjani کومار شده بود رقیب که اتحادیه خانه وزیر صادر کرده است یک هشدار از طریق محدود کردن انواع اجتماعات از جمله جلسات سیاسی. چرا اطلاع رسانی نمی شد اعمال شده به وزیر و وزرا و دیگر TRS رهبران Uttam Kumar Reddy پرسید.

Shabbir علی خواست فرماندار Dr Tamilisai Soundararajan به استناد قسمت 8 از آندرا پرادش قانون ساماندهی و احضار DGP و دیگر مقامات و به دنبال توضیح در Covid-19 وضعیت.

بعد از آن در شب, Uttam Kumar Reddy و دیگر رهبران کنگره ملاقات فرماندار و شکایت در برابر اتهام حزبی نگرش دولت ، آنها با ارسال یک نامه به فرماندار توضیح موارد جایی که پلیس قرار می گیرد کنگره رهبران تحت بازداشت خانگی است. آنها به دنبال Dr Tamilisai مداخله برای نجات دموکراسی در دولت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net