بر روی صفحه نمایش جعبه ضرب و ناگهان وجود دارد ده ها تن از مدیران مینه سوتا هنر سازمان ها در یک تک زوم اتاق.

آن را بعید است ، موزه و تئاتر و مدیران و روسای جمهور است. رهبران مرکز هنر واکر مینه سوتا ارکستر تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت می باشد.

آنها جمع آوری کرده ایم که هر هفته به روی چیزی حساب کردن با یک بیماری همه گیر است که درهای خود را بسته و را لرزاند خط پایین خود را تهدید شبیه هیچ بحران قبل از این موسسات در قلب مینه سوتا را پر جنب و جوش باارزش هنری و فرهنگی جامعه است.

خیلی از گفتگو مراکز در یک روی حیله و تزویر سوال: چه زمانی و چگونه باید در موزه ها و مراکز فرهنگی بازگشایی? بخشی استراتژی, بخش, درمان, جلسات حفاری به آخرین تحقیقات و بهترین شیوه های گاه به گاه با ظاهر از یک متخصص سلامت.

دولت اخیر محدود متهور است که فقط یکی از عوامل آنها وزن.

“آن بوده است بزرگ به این گروه صحبت کنم” گفت: واکر مدیر مری Ceruti. “ما همه رو تصمیم گیری و مرتب سازی از طریق چگونه به انجام کاری که هیچ یک از ما تا کنون انجام شده هیچ یک از ما آموزش داده شده است را انجام دهد.”

مخاطرات بالا هستند هر دو برای کارگران و بازدید کنندگان ایمنی و اقتصاد گسترده تر. دولت فرهنگی صنعت جذب نه تنها بازدید کنندگان بلکه ساکنان که می خواهید برای ایجاد در اینجا زندگی می کند گفت: Steve بیشه کمیسر وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است. “آنها نه فقط خوب به آنها بحرانی اقتصادی رانندگان است.”

این هنر رهبران باید مقدار زیادی از زوم جلسات خود را در تقویم. (“من شبکیه سرخ شده” یکی اشاره کرد.) وجود دارد, ملی, انجمن حمایت از هنر گروه. اما “هیچ چیز وجود دارد کاملا مانند این زمینه گفت:” جان Limbacher رئیس جمهور از, St. Paul ارکستر مجلسی. “من اعتقاد دارم که در تمام این — در این وحشتناک به چالش کشیدن غم زمان — که از آن وجود دارد رفتن به لیموناد از لیمو.

“من فکر می کنم آنچه که اتفاق می افتد با این گروه خواهد بود برخی از لیموناد.”

این SPCO مانند هنرهای دیگر سازمان های غیر انتفاعی است که در مواجهه با یک ضربه مالی و نامشخص بازگشایی. کنسرت scotched بلیط فروش کاهش یافته به صفر در حال حاضر و Limbacher انتظار دارد درآمد به پایین 30% در سال مالی آینده که شروع می شود در این تابستان. زمانی که ارکستر مجلسی کند انجام دوباره در طول slimmed پایین فصل برنامه ریزی برای شروع سپتامبر. 11 آن می تواند به نیمه خالی سالن.

“وجود تلفات عاطفی قادر به انجام برسانند ماموریت ما این است که دلسرد کننده” Limbacher گفت. “نیز وجود دارد که بسیار واقعی مالی تهدید.”

در عین حال هر بار این گروه در دیدار “من آمده ام به دور از احساس تقویت.”

شاخص علائم و پلکسی گلاس

Ceruti آگهی تماس که آغاز شده به عنوان غیر رسمی چک در بین چند همکار مدیران. دو ماه در آنجا در حال کار گروه دستور و یک درایو به اشتراک گذاشته شده.

به عنوان آنها وزن بازگشایی موزه ها با توجه به مختلف اقدامات ایمنی از تئاتر است که با توجه به عوامل مختلف از ارکسترهای. تئاتر که در جمع مردم شانه به شانه در فضاهای محصور شده اند لغو شد ماه را نشان می دهد. موزه ها استفاده می شود برای هدایت ترافیک و محدود کردن لمس خواهد شد به احتمال زیاد به اول است.

واکر شامل تمام پیچیدگی در یک مرکز هنر. این موزه یک سینما تئاتر. یک فروشگاه و یک رستوران ، آن را برنامه ریزی مرحله به مرحله بازگشایی شروع با آن گالری در اواسط ماه جولای.

“من باید بگویم آن را متفاوت برای گالری” Ceruti گفت. “افراد خوش آمدید aloneness در یک فضای گالری. برای یک تئاتر بخشی از تجربه است که انرژی … بین مخاطبان و هنرمندان و در میان مخاطبان. اگر شما شروع به گسترش مردم و داشتن یک تئاتر در 30 درصد ظرفیت چه که احساس می کنید؟”

با کمک این گروه واکر در حال مطالعه دستورالعمل کشوری از جمله کسانی که از آمریکا داد از موزه ها و دولت قوانین. آن را بررسی اعضا درخواست آنچه که آنها انتظار دارند در شرایط استفاده از ماسک های ضد عفونی کننده دست, ظرفیت. این شاخص نشانه و پلکسی گلاس.

این گروه در حال همکاری با رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را در زمان و پروتکل های. آخرین سفارش صادر ژوئن 5, اجازه, موزه ها, تئاتر, سینما و سالن های کنسرت به بازگشایی در روز شنبه تحت شرایط خاصی از جمله محدود کردن اشغال به 25 درصد ظرفیت و اجرای 6 پا فاصله.

“این گفتگو نیست فقط چک کردن در آنها در واقع اطلاع رسانی به هدایت بود که پس از آن منتشر شد گفت:” کمیسر بیشه. کسانی که مذاکرات خود را متقاعد به حرکت بازگشایی داخلی مکانهای تفریحی. “من فکر می کنم آنها نشان داده ایم برخی از ایده های نوآورانه و تفکر در نظر گرفتن این حق است.”

محدود کردن ظرفیت به 25 درصد “بهتر است از صفر اما آن را قطعا کامل نیست” او اذعان کرد. دفتر خود خواسته خواهد شد: “این است که ارزش آن را? این درآمد فعالیت های مثبت برای شما یا نه؟”

تا کنون در میان شهرهای دوقلو’ بزرگترین موسسات هنری موزه ها در حال تنظیم بازگشایی خرما آماده touchless درب و انجام مطلب.

“ما واقعا نیاز به نگاه از بالا به پایین در کل ما عملیات” گفت: موسسه مینیاپولیس هنر جمهور کتی Luber که فقط در ماه ژانویه آغاز شده.

عظیم دائره المعارف موزه که با هدف بازگشایی جولای 16, در حال کار با یک تیم در کارلسون دانشکده مدیریت به شکستن آن بیش از 137,000 فوت مربع از فضای گالری ها تجزیه و اشغال آن در هر فوت مربع.

آن را به اشتراک گذاشته است که گسترده با دیگران در گروه, به طوری که آنها ممکن است کار خود را تجزیه و تحلیل.

“قدرت از این گروه تنوع دیدگاه” Luber گفت. “تمایل برای همکاری است. این درک است که ما چنین قوی تر از صدای زمانی که ما در حال کار با هم.”

اعداد بودجه تلخ هستند

از آنجایی که آنها توقیف در اواسط ماه مارس, تئاتر, موزه ها و هنر غیر انتفاعی پایدار مالی در ضربات از دست رفته بلیط درآمد به nixed جمع آوری اعانه — و در برخی موارد ساخته شده چشمگیر اخراج.

بسیاری از کار در بهترین زمان در حاشیه نازک با تکیه به شدت در فروش بلیط. بیش از دو سوم از مینه سوتا هنر سازمان را در بحران ظرف شش ماه مینه سوتا شورای سازمان های غیر انتفاعی نظرسنجی ماه گذشته نشان داد.

مینه سوتا, ارکستر, واکر میا و دیگران اعمال می شود و برای دریافت وام از طریق چک برنامه حفاظت از آنها گفت: کاهش نیاز به اخراج. اما این اعداد وجود ندارد.

میا برای مثال پیش بینی 1 میلیون دلار کسری بودجه در سال مالی جاری Luber گفت: برای نخستین بار کسری بودجه در حداقل سه دهه است.

این انتظار 4 میلیون دلار کاهش در درآمد سال آینده. واکر پیش بینی آن را از دست بدهند $2.5 میلیون یا 12 درصد از درآمد خود را در طول سال مالی جاری که 30 ژوئن به پایان می رسد. سال آینده Ceruti گفت: “20 درصد درآمد قطره است به احتمال زیاد.”

مدیران هفتگی تماس با تمرکز بر بازگشایی با خیال راحت. اما آنها همچنین لمس کردن در جمع آوری کمک های مالی و استراتژی های furloughs.

“ما صحبت کردیم در مورد تاثیر این همه” گفت: بروس Karstadt, رئیس جمهور آمریکا موسسه سوئدی. موسسات آنقدر متفاوت است که استراتژی های متفاوت خواهد شد. “این فقط بیشتر درمانی به بحث در مورد آن با یکدیگر و بدانید که ما نه تنها در این قایق است.”

این گروه در مجموع عزادار بیش از حد ناتوانی خود را به خدمت آن جوامع “در راه ما انجام بهترین, توسط, جمع, مردم,” او گفت:. این موسسه سوئدی با این نسخهها کار در جنوب مینیاپولیس محله با نوشتن پروژه شروع به سر و برنامه های فرهنگی بین نسلی مکالمات. کسانی که بیش از همیشه مورد نیاز Karstadt گفت: جامعه با وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر و مرگ جورج فلوید در دست پلیس است. “ما در حال مرتب کردن بر اساس از صالح. … که باعث ناراحتی ما به طور قابل توجهی.”

دو هفته پیش در میان خواستار عدالت و اصلاحات و رهبران مورد استفاده تماس خود را به بحث از طریق چگونه مینیاپولیس هنرهای موسسات ممکن است اقدام کنند. چند پس از آن متعهد به توقف قرارداد با مینیاپولیس اداره پلیس.

این گروه رشد کرده است بیش از حد در هفته های اخیر به عنوان هنر مدیران از Grand Rapids, برینرد و دیگر شهرستانها در سراسر مینه سوتا پیوست. Karstadt زده شده است راه موسسات بزرگتر شده اند و مایل به اشتراک گذاشتن آنچه که آنها می دانند که با کارهای کوچک و سازمان های غیر انتفاعی.

“ما همه نشستن که در آن جدول در برابر ایستاده,” او گفت:. “این بسیار دلگرم کننده. … که یک علامت واقعی حس انسجام است که ممکن است تشکیل شود در میان ما نهاد است که من امیدوارم که ماندگار فراتر از این بحران است.”

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de