مسکو — یک دادگاه در روز دوشنبه محکوم شد یک تاجر آمریکایی به 16 سال زندان به اتهام جاسوسی حکم که او و برادرش را رد کرد و به عنوان سیاسی بودن.

شهر مسکو دادگاه خوانده محکومیت پل Whelan به اتهام جاسوسی و او را محکوم به 16 سال در یک زندان امنیتی حداکثر مستعمره. محاکمه شد و پشت درهای بسته برگزار شد.

Whelan دستگیر شد و در مسکو در ماه دسامبر 2018 است اصرار بر بی گناهی خود گفت که او راه اندازی شد.

صحبت پس از صدور حکم سفیر ایالات متحده جان سالیوان محکوم راز آزمایشی است که در آن هیچ مدرکی تولید شد به عنوان یک فاحش نقض حقوق بشر بین المللی و هنجارهای قانونی است. او در توصیف Whelan اعتقاد به مسخره از عدالت و خواست او را فوری آزاد کند.

Whelan برادر داود گفت: “وکلا خواهد شد درخواست تجدید نظر در حکم دادگاه که او را محکوم به سیاسی اضافه کرد در بیانیه ای که “تصمیم دادگاه صرفا تکمیل قطعه نهایی از این شکسته قضایی روند.”

“ما امیدوار بودم که دادگاه ممکن است نشان می دهد برخی از استقلال, اما در پایان, روسی, قضات, سیاسی, قانونی اشخاص” بیانیه ای گفت:. “ما به دولت ایالات متحده به سرعت گام برای رسیدن به پل ،

Whelan 50 ساله, شرکت, امنیتی اجرایی و سپاه تفنگداران دریایی جانباز از نوی میشیگان دستگیر شد در خارج از هتل مسکو. او در روسیه برای شرکت در عروسی یکی از دوستان در آن زمان است.

Whelan, که همچنین دارای بریتانیایی, ایرلندی و شهروندی کانادا, تکذیب اتهام جاسوسی برای ایالات متحده آمریکا است که وکلای او گفت: بنیادی از یک نیش عملیات. Whelan وکیل گفته مشتری خود تحویل داده شد یک فلش درایو است که تا به حال اطلاعات طبقه بندی شده در آن است که او نمی دانم.

Whelan علنا شکایت از فقیر شرایط زندان در روسیه و اتحاد گفت: زندگی او در خطر است. ماه گذشته Whelan تحت عمل جراحی برای فتق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله