دلوت – یک نقاب و اجتماعی دور رژیم صهیونیستی است. تیم Walz یک تور از دلوت دردناک تاریخ شنبه صبح دقیقا 100 سال پس از سفید اوباش بدون محاکمه اعدام سه مرد سیاه و سفید, الیاس Clayton, Elmer جکسون و اسحاق McGhie در مرکز شهر گوشه خیابان.

هر چند شهرستان و هیئت مدیره است که نظارت کلیتون جکسون McGhie یادبود حال برنامه ریزی برای یک تخته سنگ از وقایع و تا 10000 بازدید کنندگان COVID-19 انداخت آچار در این برنامه.

اما تاریخ سابقه است بنابراین Walz همراه با همسر و دخترش ملاقات کارل کرافورد, Duluth, حقوق بشر افسر خارج تاریخی ایستگاه پلیس که در هم شکسته شد و در 15 ژوئن 1920 هنگامی که کلیتون جکسون و McGhie کشیده شد از سلول های خود را.

در محل یادبود کرافورد گفت Walz که برنز چشم از نقش برجسته های توخالی هستند که او می گوید انجام شد نشان دهنده روح مردان.

فرماندار دیدار بود سه هفته پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شده در بازداشت پلیس مینیاپولیس. درک چوین سفید افسر که خود را نگه داشته زانو در Floyd گردن به مدت هشت دقیقه در حالی که او التماس کرد به نفس و پژمرده به بیهوشی چهره های درجه دوم به اتهام قتل.

ارتباط بین این دو رویداد از یک قرن از هم جدا بود جدی موضوع روز.

Walz, قیافه در جهت مرکز شهر گوشه خیابان که در آن کلیتون جکسون و McGhie بودند بدون محاکمه اعدام گفت: ما “ناتوانی در مقابله با آن منجر به چه اتفاق افتاده پایین وجود دارد” را به عنوان او اشاره کرد سمت من-35 است که منجر به مینیاپولیس.

Walz گفت: هدف خود را در سیاستگذاری در خصوص مسائل مربوط به مسابقه “برای به دست آوردن همه چیز را از طریق است که مردم در این جوامع باید گفت تفاوت را در زندگی خود را برای در بسیاری از موارد نسل است.”

وی افزود: “این که آیا شما آن را دوست دارم یا نه, ما قصد داریم به تعریف شود یا با قتل جورج فلوید و یا چگونه ما به قتل جورج فلوید.”

دلوت شهردار امیلی لارسون گفت: صدمین سالگرد lynchings “لینک به وضوح در حال حاضر, بنابراین viscerally به تجربه ما تا به حال در مینه سوتا این چند هفته.”

فلوید از مرگ تبدیل به یک فریاد حمایت طلبی برای معترضان در سراسر کشور ترغیب خواستار عمده عدالت کیفری اصلاحات و defunding از پلیس.

زودتر داخل سالن شهرستان, فرماندار ملاقات در یک جامعه دور دایره با یک گروه از 10 دلوت ساکنان همه مردم از رنگ.

اعضای شورای شهر جانت کندی و رنه ون بدون در میان گروه های انتخاب شده برای صحبت با Walz. آخرین سقوط کندی شد اولین آفریقایی-آمریکایی انتخاب به شورا و ون بدون در حال حاضر شورای, معاون رئیس جمهور شد اولین زن بومی آمریکایی در بدن حاکم.

Walz گفت آنها وجود دارد “ناگسستنی” خط بین lynchings 100 سال پیش و فلوید مرگ است. سابق دبیرستان معلم اشاره کرد که او فقط صحبت کردن با دختر, امیدواریم در مورد چگونگی lynchings نیست تدریس در مینه سوتا مدارس. و نه او می گوید: مادری تاریخ “زمین که ایستاده ایم.”

بعد او گفت: مینه سوتا نیاز به “فکر می کنم عمیقا در مورد چگونه ما به این چیزها در مدرسه است.” او افزود که دانش آموزان از رنگ “نیاز معلمان است که نگاه مانند آنها.”

این دلوت یادبود ساخته شد در سال 2003 از طریق جمع آوری کمک های سازمان یافته توسط فعالان محلی که خواست جامعه به اذعان شهر شرم آور تاریخ پس از چند دهه از نگه داشتن lynchings آرام. در تمام شش سیرک کارگران را به اتهام تجاوز به یک زن سفید, ایرنه Tusken هر چند دکتر هیچ شواهدی از یک حمله.

روز جمعه در ایالت مینه سوتا هیئت عفو اعطا اول آن پس از مرگ عفو به حداکثر میسون یک همکار سیرک کارگر که به اعدام محکوم شده بدون شواهد از تجاوز به Tusken. حامیان این عفو او را به نام یک “قربانی” به بهانه اقدامات اوباش لینچ.

 

این اخبار در داستان است. لطفا دوباره بررسی کنید برای به روز رسانی.

 

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de