نیویورک — رئیس جمهور و اعضای هیئت مدیره ملی کتاب منتقدان دایره استعفا در میان اتهامات نژادپرستی و نقض حریم خصوصی است.

لوری Hertzel که در خدمت به عنوان رئیس جمهور پس از 2019 اعلام کرد بیش از آخر هفته او را ترک 24-عضو هیئت مدیره. او خروج آمد و دو روز پس از یکی دیگر عضو هیئت مدیره فارسی-نویسنده آمریکایی امید Wabuke ارسال شده redacted تصاویر در توییتر از یک تبادل ایمیل که شامل مکاتبات از Hertzel و عضو هیئت مدیره کارلین رومانو. این ترجمه شده از شده بود گشتن در پاسخ به تظاهرات علیه پلیس و نژادپرستی و خشونت است.

“به عنوان اعضای ترجمه شده از هیئت مدیره در تلاش بودند به کار عبارت از یک بیانیه در حمایت از زندگی ماده و علیه نژادپرستی به ویژه در عرصه چاپ و نشر خصوصی مبادلات شده و در توییتر ساخته شده است که آن را غیر ممکن است برای ادامه این بحث در نیت” Hertzel نوشت.

“من به همراه پنج نفر از ما اعضای هیئت مدیره استعفا داد, هر چند نه در هماهنگ مد. من فقط می توانم برای خودم صحبت می کنند وقتی که من می گویند که چنین نقض اعتماد به نفس مانع از مرتب کردن بر اساس از مذاکرات است که ضروری است به ترجمه شده از ماموریت به عنوان یک مهم سازمان است.”

رومانو سابق ترجمه شده از رئیس جمهور را مطرح کرده و اعتراض خود را در ایمیل به پیشنهاد بیانیه ای از ترجمه شده از هیئت مدیره به ویژه که “سفید gatekeepers” در انتشارات “خفه کردن, سیاه, صدای.” رومانو پاسخ داد که بسیاری از سیاه نویسندگان حال بهره مند از “خوب-اراده سفید ویراستاران و ناشران” و که او تا به حال دیده می شود “به مراتب بیشتر از سفید به مردم, کمک, سیاه, نویسندگان از مردم سیاه کمک به سفید نویسندگان.”

رومانو که نام redacted در Wabuke این تصویر را تایید کرد به گزارش آسوشیتد پرس که او آن را نوشته بود اما در غیر این صورت کاهش یافته بود. همانطور که از یکشنبه شب او هنوز هم به عنوان یک عضو هیئت مدیره در کتاب های منتقد, وب سایت bookcritics.org.

Wabuke نیز توییتی که او تا به حال استعفا از این ترجمه شده از.

“این ممکن است برای تغییر این سازمان از درون و واکنش خواهد بود بیش از حد خطرناک برای من باقی می ماند,” او نوشت.

مانند هر دیگر عمده انتشارات موسسه ترجمه شده از عمدتا سفید. آن را در سال 1974 تاسیس شد تا صدها نفر از اعضا در سراسر کشور و هر ماه مارس ارائه جوایز برای دسته بندی اعم از داستانی به بهترین کتاب برای اولین بار. برندگان این سال شامل طیف متنوعی از آثار در میان آنها Edwidge Danticat را “همه چیز را در داخل” برای داستان, Chantel میلر “می دانم که نام من” برای زندگینامه و مورگان پارکر “جادویی Negro” برای شعر.

این ترجمه شده از اتحاد اعلام نشده جایگزینی برای Hertzel و هیچ عضو هیئت مدیره در حال حاضر مجاز به صحبت می کنند برای سازمان است. سقوط در ترجمه شده از ادامه یک صنعت فرضی که قبل از تاریخ اخیر تظاهرات. سال آغاز شد و با چند تن از اعضای هیئت مدیره از رمان نویسندگان آمریکا ترک و یا مجبور کردن به دلیل انتقاد بیش از آن عدم تنوع. یکی از سال را به, پرفروش, رمان, جانین کامینز’ “خاک آمریکا” بود به شدت انتقاد برای ارائه یک کلیشه پرتره از مهاجران مکزیکی. ناشر Macmillan وعده داده است به استخدام و انتشار بیشتر Latinos.

در هفته گذشته دو مقام در شعر بنیاد استعفا داد و پس از بیش از 1000 شاعران تایید و باز نامه ای خواستار تحریم این بنیاد شعر مجله مگر اینکه مقامات پایین پا و شیکاگو مستقر در سازمان اختصاص داده شده “به طور قابل توجهی بیشتر تخصیص منابع مالی به سمت کار است که به صراحت ضد نژادپرستانه در طبیعت”.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de