نخست وزیر بوریس جانسون گفت: انگلیس نمی تواند “فتوشاپ” منظر فرهنگی آن و تاریخ پیچیده به انجام این کار خواهد بود اعوجاج از آن گذشته میان مداوم ردیف بیش از حذف مجسمه از چهره های تاریخی.

“اگر ما شروع به پاکسازی ضبط و از بین بردن تصاویر از همه اما کسانی که نگرش ما نسبت به خود ما ما درگیر در یک دروغ بزرگ و یک تحریف تاریخ ما” جانسون نوشت: در تلگراف.

جانسون همچنین در دفاع از وینستون چرچیل و گفت: آن را “پوچ و اسفناک” است که نخست وزیر سابق این بنای تاریخی شده است باید در هر گونه خطر.

“او یک قهرمان بود و من انتظار من به تنهایی نمی گفت که من مقاومت خواهد کرد با هر نفس در بدن من هر گونه تلاش برای حذف این مجسمه از میدان پارلمان و هر چه زودتر خود را محافظ محافظ می آید بهتر است,” او گفت:.

بسیاری از بناهای تاریخی از چهره های تاریخی شده اند تا سوار به عنوان ضد نژادپرستی تظاهرات به خیابان ها پس از مرگ آفریقایی-آمریکایی جورج فلوید قرار داده اند مجسمه در خط مقدم چالش خود را به بریتانیا استعماری گذشته است.

در اوایل این ماه یک مجسمه ادوارد Colston که ثروت در قرن 17 از تجارت برده بود پاره در شهرستان بندر بریستول و پرتاب به بندرگاه.

جانسون یکی از تحسین کنندگان و شرح حال از چرچیل و برخی از کسانی که نزدیک به او می گویند او می خواهد به تقلید از او.

اما چرچیل بیان نژادپرستانه و ضد یهودی انداز و منتقدان را سرزنش او برای انکار مواد غذایی به هند در طول سال 1943 قحطی که به کشته شدن بیش از دو میلیون نفر – جنبه های میراث او است که برخی می گویند نیست به اندازه کافی مورد بررسی قرار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقاله